Drevené záhradné lehátko

Odpočinok je vítaný nielen po dlhom alebo náročnom dni. Drevené záhradné ležadlo slúži na tento účel a poskytuje maximálne pohodlie počas vašich lenivých dní. Relaxácia na čerstvom vzduchu je najlepším balzamom pre vašu duševnú a telesnú pohodu. Užite si preto zaslúžený a potrebný odpočinok na kvalitnom drevenom ležadle.

Drevené záhradné ležadlo je ideálnou voľbou pre tých, ktorí majú radi prírodné materiály. Výhodou je, že drevené ležadlo sa hodí jednoducho všade a úplne zapadne do exteriéru každej záhrady, môže byť umiestnené vo veľkých alebo malých záhradách, pod pergolou, na terase atď. Je známe, že drevo vytvára teplú a útulnú atmosféru, je odolné a má dlhú životnosť. Potrebuje však náležitú starostlivosť, aby vyzeral pekne a skôr sa nezničil. Túto skutočnosť treba zohľadniť. Krása a elegancia dreveného záhradného ležadla však stojí za to. Môžete si vybrať z rôznych tvarov a vzorov. Môžete si tiež vybrať polohovateľné, skladacie, pojazdné atď.

Luxusné drevené polohovateľné záhradné ležadlo s polstrovaním

Ak máte pri dome, chate alebo chalupe záhradu, určite si užijete chvíle pokoja a oddychu. Záhradné ležadlo je na túto činnosť ideálne. Ak vyžadujete skutočnú kvalitu, neprehliadnite toto luxusné polohovateľné ležadlo DIVERO, ktoré je vyrobené z kvalitného teakového dreva odolného voči poveternostným vplyvom.

Cena v čase recenzie: 242,65 €

Drevené záhradné lehátko na kolieskach

Chcete svoj záhradný nábytok doplniť o nový kúsok, ktorý vám zabezpečí príjemný oddych vo voľnom čase? Zároveň si chcete byť istí, že výrobok bude kvalitný, odolný a poctivo vyrobený? Vaše požiadavky a očakávania určite splní toto záhradné lehátko z masívneho tropického dreva od spoločnosti Shorea.

Cena v čase recenzie: 156,63 €

Luxusné ležadlo pri bazéne z teakového dreva

Hľadáte prémiové záhradné lehátko s dlhou životnosťou? Pozrite si rozkladacie kreslo Elegance a zamilujte si exotické teakové drevo. Lehátko Elegance vyniká jedinečným dizajnom. Elegantný tvar zútulní vašu záhradu a luxusný hotelový rezort. Veľkou výhodou je možnosť polohovania, takže si môžete ľahko nastaviť opierku rúk do ideálnej polohy. Konštrukcia ležadla je robustná a má vysokú nosnosť (120 kg).

Cena v čase recenzie: 645 €