Fóliovníky

Efektívne riešenie pre ochranu rastlín pred nepriazňou počasia, lebo vetru, dažďu ani slnku nedá rozkázať, ale tiež môže slúžiť čoby alternatíva pareniska či skleníka. Dnes je takmer všetko možné. Fóliovníky sú ideálnou voľbou najmä pre sezónne pestovanie. Výhodou je, že dnes môžete kúpiť aj malé varianty, teda aj pre vášnivých záhradkárov a pestovateľov majúci k dispozícii menší priestor, je tak reálnou možnosťou.

Fóliovníky možno využiť taktiež k predpestovanie určitých druhov rastlín a zeleniny. Prednosťou je, že vďaka ponuke sortimentu je možné vybrať rôzne druhy, ktoré sa líšia veľkosťou, tvarom, prevedením. Fóliovníky do istej miery dokážu nahradiť aj klasický skleník, pretože sa dajú vnútri vytvoriť potrebné podmienky. Výhodou je, že fóliovníky sú jednoduchšie aj v rámci prípadnej manipulácie a sú riešené pevnou a stabilnou konštrukciou. Kvalitný materiál je zárukou dlhej životnosti a odolnosti voči poveternostným vplyvom. Fólie môžu byť rôzne široké a ich životnosť sa pohybuje zhruba od 3 do 10 rokov. Bezšvové tesnenie zaručí stopercentnú vodeodolnosť.

Záhradný fóliovník XXL v zelenej farbe

Búrlivý koníček, ktorý si môžete užívať prakticky bez obmedzení. Má to priaznivý vplyv na psychiku a navyše si zacvičíte. A predovšetkým výsledky. Nič sa nevyrovná doma vypestovanej zelenine, bylinkám a kvetom. Radosť z vlastnej úrody! Na ešte lepšie pestovanie a predpestovanie rastlín môžete použiť tento skleník.

Cena v čase recenzie: 187,7 €

Záhradný polytunel 3 x 4,5 m s modrou, bielou alebo zelenou plachtou

Fóliová krabička je vyrobená z vysokokvalitných materiálov. Použitá polyetylénová fólia je odolná voči škodlivému UV žiareniu. Konštrukciu fóliovníka tvorí rám z kovových profilov, ktoré boli pozinkované na ochranu proti korózii. Jednotlivé prvky sa spájajú pomocou montážnych skrutiek, ktoré sa dodávajú spolu s fóliovníkom.

Cena v čase recenzie: 153,49 €

Fóliovník 250×500 cm s bočními okny

Polytunel s priemerom 250×500 cm je ideálnym riešením na prípravu a pestovanie záhradných plodín. Vďaka optimálnym podmienkam je ideálna na výsev zeleniny až 3-krát ročne. Jednoduchá montáž a možnosť postaviť ho takmer kdekoľvek v záhrade sú len niektoré z jeho výhod. Konštrukcia polytunela je vyrobená z pozinkovaných oceľových profilov, je pevná a odolná, čo umožňuje dokonalé upevnenie a utesnenie polytunela.

Cena v čase recenzie: 128,74 €

Odolný a vysokokvalitný fóliový box s oceľovým rámom

Tunel s oceľovým rámom (priemer 25 mm) – 3x2x2 m je nevyhnutný pri pestovaní kvetov, rastlín alebo zeleniny. Napriek svojej veľkosti je polytunel veľmi ľahký a vďaka použitým materiálom ho možno premiestniť na akékoľvek miesto. Rozmery polytunela umožňujú voľný pohyb a prácu. Vetranie a reguláciu teploty umožňujú okná, ktoré sa dajú zatvárať a otvárať, a dva vchody na zips umiestnené oproti sebe. Vonkajší materiál je polyester 140 g/m2 s utesnenou polypropylénovou sieťovinou, ktorá je pevná a dobre chráni vaše sadenice pred dažďom a vetrom.

Cena v čase recenzie: 124,99 €