Fóliovníky

Efektívne riešenie pre ochranu rastlín pred nepriazňou počasia, lebo vetru, dažďu ani slnku nedá rozkázať, ale tiež môže slúžiť čoby alternatíva pareniska či skleníka. Dnes je takmer všetko možné. Fóliovníky sú ideálnou voľbou najmä pre sezónne pestovanie. Výhodou je, že dnes môžete kúpiť aj malé varianty, teda aj pre vášnivých záhradkárov a pestovateľov majúci k dispozícii menší priestor, je tak reálnou možnosťou.

Fóliovníky možno využiť taktiež k predpestovanie určitých druhov rastlín a zeleniny. Prednosťou je, že vďaka ponuke sortimentu je možné vybrať rôzne druhy, ktoré sa líšia veľkosťou, tvarom, prevedením. Fóliovníky do istej miery dokážu nahradiť aj klasický skleník, pretože sa dajú vnútri vytvoriť potrebné podmienky. Výhodou je, že fóliovníky sú jednoduchšie aj v rámci prípadnej manipulácie a sú riešené pevnou a stabilnou konštrukciou. Kvalitný materiál je zárukou dlhej životnosti a odolnosti voči poveternostným vplyvom. Fólie môžu byť rôzne široké a ich životnosť sa pohybuje zhruba od 3 do 10 rokov. Bezšvové tesnenie zaručí stopercentnú vodeodolnosť.

Záhradný foliovnik 3 x 6 m so sedlovou strechou

Nemusíte mať doma miestnosť plnú sadeníc. Všetko, čo potrebujete, je kvalitný fóliovník, ktorý vám umožní zbierať vlastné ovocie a tešiť sa z pestovania rastlín. Je len na vás, ako fóliovník využijete.

Cena v čase recenzie: 153,07 €

Fóliovník s bočnými oknami v bielej farbe

Premýšľate o kúpe nového boxu na fólie? Ale nechcete klasickú zelenú? Potom vás bude zaujímať dizajn tohto modelu. Je vhodný do každého exteriéru. Oceníte ho z mnohých dôvodov. Vychutnajte si pestovanie a zber vlastných plodín.

Cena v čase recenzie: 107,88 €

Kvalitný fóliovnik na predpestovanie a pestovanie

ShelterLogic 3,0×6,1 m – 35 mm je špičkovým produktom americkej spoločnosti ShelterLogic, ktorá patrí medzi renomovaných výrobcov plachtových prístreškov na svetových trhoch. Ideálna na predpestovanie sadeníc alebo predĺženie vegetačného obdobia v záhrade.

Cena v čase recenzie: 589 €

Vyvýšený záhon so skleníkom

Vyvýšený záhon Maple Greenhouse s krytom skleníka vám umožní zbierať vlastnú zeleninu a bylinky, aj keď je chladno, daždivo a veterno. Pestovanie zeleniny a kvetov je vďaka nemu zábavné, jednoduché a štýlové.

Cena v čase recenzie: 195,70 €

Biely oblúkový fóliovník 2 x 3,5 m

Skleník je dokonalým riešením na prípravu a pestovanie záhradných plodín. Vďaka optimálnym podmienkam je ideálny na výsev zeleniny až 3-krát ročne.

Cena v čase recenzie: 92,57 €

Praktický foliovnik so 4 policami

Chcete pestovať zeleninu v tej najlepšej kvalite, t. j. bio? Máte vlastné bylinky na použitie v kuchyni? Nič sa nevyrovná pestovateľskému koníčku a všetkému, čo s ním súvisí. Chceli by ste, ale nemáte dostatok miesta? Ponúkame vám praktický záhradný kvetináč pre každého, či už máte záhradu alebo len balkón.

Cena v čase recenzie: 97,46 €

Kompaktný záhradný fóliovník s policami

Tento typ fóliovníka, ktorý nezaberá veľa miesta na šírku, je vhodný pre menšie záhrady. Dôležité je vhodné umiestnenie, pretože nádoba musí byť umiestnená na rovnom povrchu, kde sa dá aj upevniť do zeme.

Cena v čase recenzie: 57,41 €

Veľký profesionálny fóliovník aj na domáce pestovanie

Veľmi priestranná fóliová miska na domácu bio zeleninu. Každý záhradník bude nadšený. Fóliovník je dokonalým riešením na prípravu a pestovanie záhradných plodín. Poskytuje optimálne podmienky a je ideálny na výsev zeleniny až 3-krát ročne.

Cena v čase recenzie: 141,44 €

Skleník Aldo nielen na paradajky

Kvalitný a cenovo dostupný fóliovník je ideálny na pestovanie paradajok, ale aj inej zeleniny. Poskytne vašim rastlinám optimálne podmienky na rast a ochranu pred nepriaznivým počasím. Konštrukcia je spojená plastovými spojmi.

Cena v čase recenzie: 49,49 €

Výprodej zahradní foliovník 300 x 200 x 190 cm

Vysoká kvalita spracovania. Veľmi pevný rám z pozinkovaných oceľových rúrok. Fólia je odolná proti roztrhnutiu, chráni pred vetrom, dažďom, UV žiarením a chladom. Široký predný vchod – rolovací. 4 bočné okná s moskytiérou. Rýchle a jednoduché čistenie. Veľmi jednoduchá montáž.

Cena v čase recenzie: 80,6 €

XXL Záhradný zakladač 400 x 200 x 190 cm

Vysoká kvalita spracovania. Veľmi pevný rám z pozinkovaných oceľových rúrok. Fólia je odolná proti roztrhnutiu, chráni pred vetrom, dažďom, UV žiarením a chladom. Široký predný vchod – rolovací. 6 bočných okien s moskytiérou. Rýchle a jednoduché čistenie. Veľmi jednoduchá montáž.

Cena v čase recenzie: 102,54 €

Waldbeck Greenshelter na prezimovanie rastlín

Jedinečné riešenie na predpestovanie, pestovanie a tiež na bezpečné prezimovanie rastlín. Efektívny, praktický a veľmi účinný zimný skleník, ktorý sa postará o čerstvé rastliny a plodiny počas celého roka.

Cena v čase recenzie: 90,23 €

Fóliovník na pestovanie a predpestovanie sadeníc

Stojíte pred otázkou, aký koš na fólie kúpiť? Ak chcete začať s pestovaním alebo nemáte na záhrade toľko miesta, potom je tento model určený práve pre vás. Je ideálny aj pre tých, ktorí potrebujú len menšiu verziu polytunela.

Cena v čase recenzie: 105,87 €

Zľavnený veľký záhradný fóliovník 2,5 x 4 m

Cenným a veľmi praktickým záhradným pomocníkom je fóliovník. Umožňuje predpestovať zeleninu, rastliny, ale poskytuje aj podmienky na pestovanie plodín niekoľkokrát ročne. Vďaka skleníku môžete zbierať úrodu skôr a vychutnávať si vlastné ovocie v najlepšej bio kvalite.

Cena v čase recenzie: 92,7 €

Praktický fóliovník s dvierkami na zips

Pekný, ale predovšetkým praktický, funkčný fóliovník vhodný do každej záhrady. Poteší začiatočníkov aj skúsených záhradkárov. Užívajte si pestovanie rastlín. Zbierajte vlastnú úrodu v tej najlepšej, t. j. ekologickej kvalite.

Cena v čase recenzie: 205,95 €

Fóliovník Koopman 120 x 80 x 60 cm s transparentní fólií

Skleník uľahčuje predpestovanie rastlín a záhradných plodín a môžete sa tešiť aj z pestovania niekoľkokrát do roka a skoršieho zberu zeleniny. Nie každý však má väčšiu záhradu a potrebný priestor. Z tohto hľadiska predstavuje fóliovník menších rozmerov praktické riešenie pre malé vonkajšie priestory.

Záhradný fóliovník XXL v zelenej farbe

Búrlivý koníček, ktorý si môžete užívať prakticky bez obmedzení. Má to priaznivý vplyv na psychiku a navyše si zacvičíte. A predovšetkým výsledky. Nič sa nevyrovná doma vypestovanej zelenine, bylinkám a kvetom. Radosť z vlastnej úrody! Na ešte lepšie pestovanie a predpestovanie rastlín môžete použiť tento skleník.

Cena v čase recenzie: 187,7 €

Záhradný polytunel 3 x 4,5 m s modrou, bielou alebo zelenou plachtou

Fóliová krabička je vyrobená z vysokokvalitných materiálov. Použitá polyetylénová fólia je odolná voči škodlivému UV žiareniu. Konštrukciu fóliovníka tvorí rám z kovových profilov, ktoré boli pozinkované na ochranu proti korózii. Jednotlivé prvky sa spájajú pomocou montážnych skrutiek, ktoré sa dodávajú spolu s fóliovníkom.

Cena v čase recenzie: 153,49 €

Fóliovník 250×500 cm s bočními okny

Polytunel s priemerom 250×500 cm je ideálnym riešením na prípravu a pestovanie záhradných plodín. Vďaka optimálnym podmienkam je ideálna na výsev zeleniny až 3-krát ročne. Jednoduchá montáž a možnosť postaviť ho takmer kdekoľvek v záhrade sú len niektoré z jeho výhod. Konštrukcia polytunela je vyrobená z pozinkovaných oceľových profilov, je pevná a odolná, čo umožňuje dokonalé upevnenie a utesnenie polytunela.

Cena v čase recenzie: 128,74 €

Odolný a vysokokvalitný fóliový box s oceľovým rámom

Tunel s oceľovým rámom (priemer 25 mm) – 3x2x2 m je nevyhnutný pri pestovaní kvetov, rastlín alebo zeleniny. Napriek svojej veľkosti je polytunel veľmi ľahký a vďaka použitým materiálom ho možno premiestniť na akékoľvek miesto. Rozmery polytunela umožňujú voľný pohyb a prácu. Vetranie a reguláciu teploty umožňujú okná, ktoré sa dajú zatvárať a otvárať, a dva vchody na zips umiestnené oproti sebe. Vonkajší materiál je polyester 140 g/m2 s utesnenou polypropylénovou sieťovinou, ktorá je pevná a dobre chráni vaše sadenice pred dažďom a vetrom.

Cena v čase recenzie: 124,99 €

Fóliovník s praktickými policami

Fóliovník s praktickými policami s policami je potiahnutý priehľadnou zelenou PVC fóliou, ktorá veľmi dobre prepúšťa svetlo pre vaše rastliny a kvety. Polytuneľ je tiež odolný proti roztrhnutiu a prakticky nerozbitný, takže je skvelou alternatívou k tradičným skleneným skleníkom.

Cena v čase recenzie: 109,90 €