Koše na drevo

V čom prenášať drevo z kôlne alebo prístrešku? V košíku! Je to tradičná a veľmi osvedčená metóda. Koše môžu byť veľmi pekné a určite neurobia vašej obývačke hanbu.

Klasika v mnohých podobách

Prútené koše na drevo sú klasikou. Na výber je mnoho tvarov a veľkostí. Sledujeme nosnosť koša a jeho technické prevedenie. Nepriepustná vložka zabraňuje ponechávaniu odpadkov na podlahe. Vďaka pohodlným rukovätiam sa kôš ľahko drží a prenáša. Tí, ktorí nie sú silní, si môžu vybrať odpadkový kôš na kolieskach. V neposlednom rade sú tu dizajnové kovové koše na drevo, ktoré stoja pri krbe alebo kachliach a slúžia na uloženie niekoľkých polien na podpaľovanie. V tomto prípade ide skôr o stojan ako o pojazdný kôš.

Chcete rozprávkový výklenok?

Určite všetci poznáme, aj keď len z rozprávok, veľké palice. Môžete si ho zaobstarať aj vy! Vráti vás do starých čias a bude vám dokonale slúžiť. Obrovské koše s vrecami sú tiež praktickými pomocníkmi pre každého majiteľa chaty, chalupy a krbu na drevo.

Prútené okrúhle koše na drevo sú pravdepodobne najbežnejšou položkou na prenášanie polien palivového dreva. Štvorcový ratanový kôš v zemitom odtieni bude moderným a krásnym doplnkom domácnosti. Otvorený prútený kôš vystlaný vrecovinou je dokonalým nemým sluhom pri krbe.

Medený kôš na drevo Baumax KS-10

Praktický medený kozubový kôš na drevo.
Základné vlastnosti

Druh: kozubové koše na drevo
Dĺžka (mm): 370
Šírka (mm): 570
Hmotnosť (kg): 8,6
Farba: meď
Výška (mm): 700

Cena v čase recenzie: 64,58 €

Vozík na drevo pre záhradný krb

Ak sa počas chladných zimných večerov radi zohrievate pri krbe a vytvárate si nielen teplo, ale aj romantickú atmosféru, potom potrebujete aj správne nástroje, aby ste si mohli vychutnať čarovný večer a pohodlie plápolajúceho ohňa. Dokonalé riešenie ponúka výrobok od spoločnosti ISO ELEKTRONICS.

Cena v čase recenzie: 51,25 €

Stabilný kovový kôš na drevo s pohodlnou rukoväťou

S rastúcimi cenami energií sa čoraz viac domácností rozhoduje pre alternatívny zdroj tepla v podobe krbu alebo kachlí na drevo. Ak ste aj vy fanúšikom romantického plápolajúceho ohňa počas chladných jesenných večerov, potom by ste určite nemali vynechať praktický a zároveň veľmi dobre navrhnutý koš na drevo.

Cena v čase recenzie: 46,99 €

Dekoratívny kôš na drevo ku krbu vrátane príslušenstva

Kôš na drevo Baumax KS-10m

Cena v čase recenzie: 79 €