Veľké kvetináče

Správny kvetináč je znamením menej práce a najmä je garanciou pestovateľského úspechu. Tu na veľkosti naozaj záleží. Pestovateľské nádoba tvorí životný priestor pre rastlinu, jej korene. Každá rastlina má iné potreby. Rozhodujúca je adekvátna voľba kvetináče.

Veľké kvetináče sú určené pre pestovanie väčšieho počtu menších rastlín a predovšetkým sú nevyhnutné pre rastu. Veľké kvetináče poskytujú dostatočný priestor pre veľké rastliny a používajú sa v interiéri a predovšetkým vo vonkajších priestoroch. Vhodné sú aj pre väčšie poklady flóry v zimnej záhrade. Sú praktické, funkčné i dekoratívne. Podstatný význam má nielen tvar, či už okrúhly, hranatý, ale predovšetkým materiál. Ten treba aj zohľadniť v rámci umiestnenia kvetináča.

Plastové kvetináče v jednoduchom prevedení si rozumie takmer s každým štýlom. K dostaniu v rôznych farbách, ako je antracit, terracota, béžová a pod. Na výber sú aj ďalšie materiály, ktoré vynikajú kvalitou i dizajnom, tj. Ratan, keramika a pod. Veľký kvetináč je zázemím pre rastlinu a interesantný dekoráciou na záhrade, balkóne, terase či v priestrannom interiéri.

Záhradný kvetináč s vložkou v ratanovom dizajne

Záhradný kvetináč s vložkou je vyrobený z plastu s textúrou verne imitujúcou prírodný ratan. Je to dokonalý dekoratívny prvok pre každý balkón, terasu alebo iný priestor. Škrupina je odolná voči poveternostným vplyvom, najmä voči UV žiareniu, takže jej farba nemení svoj odtieň pod vplyvom slnečného žiarenia.

Cena v čase recenzie: 13,95 €

Vyvýšený záhon so skleníkom

Vyvýšený záhon Maple Greenhouse s krytom skleníka vám umožní zbierať vlastnú zeleninu a bylinky, aj keď je chladno, daždivo a veterno. Pestovanie zeleniny a kvetov je vďaka nemu zábavné, jednoduché a štýlové.

Cena v čase recenzie: 195,70 €

Kvetináč Urban Bloomer XL s integrovaným zavlažovacím systémom

Čo vo vašej záhrade chýba? Čo nesmie chýbať v žiadnej záhrade, na terase alebo balkóne? Ako skrášliť svoj vonkajší priestor? Odpoveďou je zaobstarať si tento praktický kvetináč, pretože kvety váš exteriér náležite skrášlia a zútulnia.

Cena v čase recenzie: 146 €

Praktický dekoratívny doplnok v podobe krabičky

Ako zlepšiť svoj exteriér? Ako ho oživiť a zatraktívniť? Výhodou je, že ho môžete umiestniť kdekoľvek vonku, či už v záhrade, na terase alebo na balkóne. Vyvýšený záhon v kvetinovom štýle, ktorý neunikne nikomu. Zvýši pôvab vašej záhrady.

Cena v čase recenzie: 60,40 €

Drevený kvetináč v originálnom dizajne

Materiál, ktorý nemá konkurenciu. Je vhodný pre každý štýl zariadenia. Vytvára nezameniteľné čaro útulnosti. Vytvára jedinečnú atmosféru. Drevo, na ktoré sa môžete spoľahnúť v akomkoľvek dizajne. Tu v podobe pôsobivého kvetináča. Dekorácia, ktorá neunikne pozornosti nikoho.

Cena v čase recenzie: 34 €

Samozavlažovací kvetináč z terakoty

Samozavlažovací kvetináč Bergamot v terakotovej farbe je veľmi praktický a cenený predmet. Na pestovanie šalátov, kvetov a byliniek. Hrniec obsahuje vložku, otvor na nalievanie, hladinomer, knôt a klip.

Cena v čase recenzie: 7,66 €

Vyvýšený záhon Blumfeldt High Grow

S vyvýšeným záhonom Blumfeldt High Grow Straght si môžete sami vypestovať svoju dennú porciu zeleniny a premeniť terasy, dvory alebo predzáhradky na zelené oázy.

Cena v čase recenzie: 110,75 €

Záhradný kvetináč z agátového dreva v pôsobivom dizajne

Záhradný kvetináč Dekorhome z agátového dreva s nenápadným rustikálnym dizajnom vnesie do vášho vonkajšieho bývania nádych prírodných farieb. Je vyrobený z robustného masívneho agátového dreva, takže je výborne odolný voči poveternostným vplyvom a vhodný na vonkajšie použitie.

Cena v čase recenzie: 57,20 €

Zvýšená posteľ v modernom dizajne

Pre mnohých je to spôsob nádherného aktívneho odpočinku. Je však dokázané, že záhradkárčenie má na človeka veľmi pozitívny vplyv. Je to užitočný koníček. Koníček na relaxáciu, a dokonca pestovanie vlastnej zeleniny, bylinky alebo rastliny na okrasu a potešenie oka. Vyvýšený záhon je na tento účel ideálny. Záhradkárčenie si tak môžu užívať aj seniori a ľudia, ktorí majú problémy s chrbticou alebo kĺbmi.

Cena v čase recenzie: 139,90 €

Drevený vyvýšený záhon na nožičkách

Drevený vyvýšený záhon je ideálnou voľbou pre nadšených záhradkárov, ktorí by radi oživili svoju záhradu ďalšími kvetmi a inými rastlinami. Kvetináč je vyrobený z pevného a robustného impregnovaného reziva. Je preto odolný, odolný voči poveternostným vplyvom a vhodný na použitie v exteriéri. Jeho nenápadný, rustikálny dizajn a robustná konštrukcia vnesú do vašej záhrady prirodzený pôvab.

Cena v čase recenzie: 160,88 €

Stojan na kvety z masívneho dreva

Kvetiny vdýchnu vášmu interiéru nový život. Zútulnite ho kvetinovou dekoráciou v nádhernom stojane BERON. Je vyrobený z masívneho dreva. Konštrukcia je v sivej farbe a kvetináče sú v prírodnej hnedej farbe.

Cena v čase recenzie: 98,07 €

Praktický vyvýšený záhon z pozinkovaného plechu

Ak trpíte bolesťami chrbta, vyvýšený záhon Gutta je pre vás ideálnym riešením. Estetický vzhľad, ktorý je vhodný do každej záhrady. Veľmi stabilná konštrukcia vďaka nohám zapusteným do zeme. Inštalácia je veľmi jednoduchá a zvládnete ju za 15 minút. Medzi hlavné výhody vyvýšeného záhonu patrí aj lepšie vyhrievanie v jarných mesiacoch.

Cena v čase recenzie: 90,08 €