Vianočné LED osvetlenie

Vianoce bez svetiel si nemožno ani predstaviť, tvoria základ navodenie sviatočnej zimnej atmosféry. Dodajú na lepšej nálade a poskytnú v zime toľko potrebné a chýbajúce svetlo. Vianočné sviatky v znamení svetiel, svetielok, ktoré sú rozžiarená vonku, doma aj v detských očiach. Nielen pre deti, ale aj dospelých, však každý v sebe máme stále kus dieťaťa, je vianočné osvetlenie neodmysliteľnou súčasťou jedných z najkrajších sviatkov v roku.

Vianočné LED osvetlenie do interiéru a exteriéru patrí medzi jedno z najlepších. Typ osvetlenia, ktoré prináša rad oceniteľných výhod, medzi ktoré predovšetkým patrí nízka spotreba energie a vďaka tomu značná úspora, ďalej kvalita ohľadom efektivity svietenia a dlhá životnosť. Vianočné LED osvetlenie si môžete tak užiť vo väčšom rozmaru a nazdobiť záhradu, balkón, terasu i vnútro domu. Druh osvetlenia, ktoré šetria vašu peňaženku a vydrží vám niekoľko rokov. Kedy inokedy, než o vianočnom čase je tá správna chvíľa pre vianočné LED osvetlenie. Vyberať môžete z mnohých farieb, tvarov, druhov. Vďaka pestrému výberu si tak môžete ozdobiť a nasvietiť obydlia podľa svojich predstáv.

Krásna vianočná svetelná reťaz 5 m studená biela 200 LED

Svetelná reťaz s 200 bielymi LED svetlami je dlhá 5 m + 5 m prívodného kábla. Toto osvetlenie má univerzálne použitie, t. j. nielen ako vianočná dekorácia, ale aj ako dekorácia na záhradné párty a večierky. Svetelná reťaz je vhodná na vonkajšie aj vnútorné použitie.

Cena v čase recenzie: 14,5 €

Svetelná reťaz LED na celoročné vonkajšie použitie

Ako si spríjemniť pobyt vonku? Ako si skrášliť a zútulniť vonkajšie posedenie, balkón alebo terasu? Riešením je toto praktické a úsporné vonkajšie osvetlenie vo forme reťaze. Je vhodná na vianočné dekoratívne osvetlenie, ako aj na celoročné použitie.

Cena v čase recenzie: 12,48 €

Farebné LED osvetlenie – padajúci sneh

Svetelná dekorácia na vonkajšie aj vnútorné použitie je skvelým doplnkom nielen počas vianočných sviatkov. Môžete ho použiť napríklad počas osláv, v altánkoch, zimných záhradách alebo ako markízu na výzdobu domu. Osvetlenie simuluje efekt padajúceho svetla alebo dažďa. Vďaka 6-hodinovému časovaču môžete rozhodnúť

Cena v čase recenzie: 33,59 €

Svetelná clona LED s celoročným použitím

Osvetľovací systém diLED je jedinečný vďaka množstvu možností pripojenia a predĺženia reťazcov. Systém diLED sa už svojou kvalitou približuje profesionálnemu osvetleniu. Priemerná životnosť žiaroviek LED je približne 50 000 hodín svietenia.

Cena v čase recenzie: 30 €

Vianočná LED svetelná reťaz padajúci dážď zalievanie

Systém vianočného osvetlenia diLED je jedinečný vďaka množstvu možností pripojenia a predĺženia reťazcov. Môžete si vybrať z celého sortimentu a reťaze navzájom spájať. Systém diLED sa už svojou kvalitou približuje profesionálnemu osvetleniu. Priemerná životnosť žiaroviek LED je približne 50 000 hodín svietenia.

Cena v čase recenzie: 14,16 €

Lacná svietiaca reťaz s LED krápnikmi

Vďaka ľahkým snehuliakom môžete svoj dom premeniť na čarovný zimný príbytok. Svetelná reťaz je vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri. Je vybavený integrovaným 8-hodinovým časovačom, ktorý svetlo vypne po 8 hodinách svietenia a automaticky ho zapne po 16 hodinách.

Cena v čase recenzie: 12,27 €

Vianočný sob so sánkami do záhrady

Pripravte sa na Vianoce v dostatočnom predstihu a zaobstarajte si vkusné vianočné ozdoby už teraz, kým nie sú predražené a nádherné! Svietiaci vianočný sob so sánkami je originálna dekorácia, ktorú môžete umiestniť do záhrady, na terasu alebo priamo k vianočnému stromčeku. Vyčarí úsmev na tvári všetkých vašich blízkych.

Cena v čase recenzie: 69,1 €

Vianočná LED dekorácia – padajúci sneh 240 diód

Ak chcete vianočnú dekoráciu do exteriéru, ktorá očarí vašu rodinu, susedov aj okoloidúcich, potom je to toto vianočné LED osvetlenie v podobe padajúceho snehu. Privolá pravé a nezameniteľné čaro Vianoc, zimy a jedinečnosti adventu. Osvetlenie, ktoré rozžiari nielen detské oči.

Cena v čase recenzie: 24,49 €

Vianočná svetelná reťaz – 15 m, 600 LED, studená biela

Chcete, aby vaša tohtoročná vianočná výzdoba bola naozaj výnimočná a zároveň úplne dokonalá? Vianočný svetelný dážď je hitom, pretože presne to robí. Navyše, práve osvetlenie LED ponúka množstvo ďalších nesporných výhod. Okrem toho, že toto osvetlenie dodá vášmu domu tú správnu vianočnú atmosféru zvonku aj zvnútra, je aj veľmi úsporným riešením.

Vianočný svetelný dážď – 400 LED diód

Svietidlo do dažďa so 400 LED diódami a studeným bielym svetlom sa stane vaším obľúbeným vianočným doplnkom. S týmto osvetlením vytvoríte vo svojom dome skutočné vianočné kúzlo. Reťaz má dĺžku osvetlenia 10 metrov + 5 metrov prívodného kábla a možno ju používať v interiéri aj exteriéri.

Cena v čase recenzie: 41,89 €

Vianočné LED svetelné rampúchy

Vianočné dekoratívne osvetlenie – sople – 60 LED studená biela. 60 sople, 60 LED, to je poriadna porcia vianočného osvetlenia. A keď sú ešte v službách snehuliakov, okamžite vzniká slávnostná zimná nálada. Rozsvietia sa vonku aj vnútri, ozdobia okná, balkóny, dvere a všetko, na čo si len spomeniete.

Cena v čase recenzie: 17,19 €

Svetelná reťaz s teplými bielymi LED diódami na vnútorné aj vonkajšie použitie

Vhodne zvolené osvetlenie vyčarí tú správnu vianočnú atmosféru. Táto LED reťaz, ktorú môžete použiť aj mimo zimných sviatkov, krásne osvetlí vašu strechu, okná alebo stromček. Obsahuje 600 LED diód a je dlhý 60 metrov. Ak si chcete byť istí, že vaše osvetlenie bude v nadchádzajúcej sezóne naozaj stáť za to, kúpte si toto.

Cena v čase recenzie: 39,8 €

Vonkajšie dekoratívne vianočné osvetlenie reťaz 5m

Vonkajšia dekorácia pre dobrú náladu so studeným bielym svetlom. Svetelná reťaz s 50 bielymi LED svetlami je dlhá 5 m + 5 m prívodného kábla. Toto osvetlenie má univerzálne použitie, t. j. nielen ako vianočná dekorácia, ale aj ako dekorácia na záhradné párty a večierky. Svetelná reťaz je vhodná na vonkajšie aj vnútorné použitie.

Cena v čase recenzie: 7,06 €

Vianočná LED reťaz 10 m 100 LED – výhodná sada 3 ks

Skutočná vianočná atmosféra sa začína, keď sa zotmie a vonku alebo v byte sa rozsvietia čarovné tematické svetlá. Nevzdávajte to ani tento rok a vyzdobte si dom alebo záhradu v čase adventu a blížiacich sa sviatkov. Skvelou voľbou je nepochybne táto desaťmetrová Vianočná LED reťaz so sto LED diódami a päťmetrovým napájacím káblom na batérie AA.

Cena v čase recenzie: 25,4 €

Vonkajšia svetelná reťaz LED – dážď 15 metrov obsahujúca 600 LED diód

Ako urobiť svoje vonkajšie priestory ešte krajšími? Moderné vonkajšie osvetlenie LED je efektívnym riešením. Tu v jedinečnom dizajne, ktorý ponúka celoročné využitie. Nielenže vytvára krásnu atmosféru svetiel vo vašej záhrade alebo na terase. Možno ho použiť aj ako vianočné osvetlenie.

Cena v čase recenzie: 54,53 €

Svetelná reťaz LED s diaľkovým ovládaním na večierky a Vianoce

Krásne osvetlenie LED je ideálne pre váš dom a záhradu. Urobí vám radosť na Vianoce aj uprostred leta. Dodáva sa s diaľkovým ovládaním. Vonkajšie párty osvetlenie je skvelým doplnkom pre váš dom a záhradu. Môžete ho umiestniť na balkón, terasu, do záhradného altánku, ale aj na okno, police alebo okolo schodiska.

Cena v čase recenzie: 19,99 €

Osvetlený vianočný záves na francúzske okno

Svetelný záves na okno vytvorí vo vašej izbe nádhernú atmosféru. Záves sa skladá z tenkých strieborných drôtikov s mini LED diódami, ktoré svietia príjemným žltým svetlom. Na dosiahnutie dokonalého efektu sa medzi diódy LED pridáva 10 % bieleho svetla. Prívesok má 8 nastaviteľných režimov, takže pre každé príslušenstvo si môžete vybrať iný.

Cena v čase recenzie: 18,42 €

Svetelná reťaz gule s časovačom 4m 40 LED

Pravé Vianoce sa nezaobídu bez príjemného osvetlenia. Či už ide o sviečky na adventnom venci alebo rozprávkové svetielka na vianočnom stromčeku. Ak ste si teraz uvedomili potrebu zaobstarať si novú svetelnú reťaz pred blížiacimi sa sviatkami, určite neváhajte a vyberte si tú správnu včas.

Cena v čase recenzie: 8,35 €

Vianočná LED dekorácia – snehová vločka

Táto snehová vločka sa stane tou správnou dekoráciou vášho domova, či už na okno, dvere, terasu alebo do záhrady. Snehová vločka má priemer 30 cm, takže bude krásne viditeľná. Vďaka technológii LED nezaťaží vašu peňaženku, nevyžaruje teplo a LED diódy sú odolné voči nárazom.

Cena v čase recenzie: 19,49 €

Vianočná LED reťaz – 20 m, 200 LED diód, teplá biela

Klasická svetelná dekorácia s pridanou hodnotou technológie LED prinesie do vášho domova skutočné čaro Vianoc. Obsahuje 200 energeticky úsporných LED diód. Hľadáte pri kúpe vianočných ozdôb dokonalosť, kvalitu a praktickosť? Potom by sme vám radi ponúkli produkt, ktorý si už obľúbilo mnoho našich zákazníkov

Cena v čase recenzie: 17,89 €

Farebná svetelná reťaz LED 20 m s ovládačom

Svetelná reťaz je vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri – na okno alebo chodbu, ako aj na dom alebo strom. Osvetlenie nie je určené výlučne na vianočné obdobie, ale môžete ho použiť aj na osvetlenie stanu alebo záhrady počas letných mesiacov.

Cena v čase recenzie: 23,55 €

Svietiace LED reťaze modré a ružové gule

Vianočné farebné LED svetlá vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri.

Cena v čase recenzie: 8,35 €

Osvetlená pyramída so žiarovkami LED

Kto by nemiloval Vianoce, ich kúzlo a príjemnú atmosféru, ktorá každoročne poteší malých aj veľkých. Veľkú úlohu v tom nepochybne zohrávajú vianočné zdoby, ku ktorým patrí nielen tradičný vianočný stromček alebo adventný veniec, ale aj mnoho ďalších drobných prvkov, ktoré pekne zdobia a zútulňujú naše domovy. Táto svietiaca vianočná pyramída je určite originálnym kúskom.

Cena v čase recenzie: 15,29 €

Vonkajší vianočný projektor LED snehových vločiek

LED projektory sú hitom posledných niekoľkých sezón v oblasti vianočného osvetlenia. Vytvárajú dokonalú vianočnú výzdobu s príjemnými efektmi a zbavujú sa zložitej inštalácie žiaroviek. Nádherné vianočné premietanie s dokonalými zimnými motívmi v podobe snehových vločiek môžete vytvoriť vďaka rotujúcim diskom a 4 LED diódam RGB napríklad na stene vášho domu.

Cena v čase recenzie: 26,17 €

1 2