Vonkajšie záhradné sprchy

V lete nepostrádateľné, oceniteľné, vysoko účinné riešenie z mnohých dôvodov. Dokonale ochladí, perfektne osvieži aj umyje. Vonkajšie záhradné sprchy sú vhodné nielen k bazénu, kedy vďaka osprchovaní sa zamedzí výraznému znečisteniu vody špinou, ale tiež sú prínosné všade tam, kde skrátka nie je k dispozícii bazén či len malý priestor a pod.

Vonkajšie záhradné sprchy sú vhodné aj pre tých, ktorí často pracujú vonku a nechcú samozrejme zanášať špinu domov. S týmto typom sprchy sa možno stretnúť aj pri kempovaní, kde sú v prevádzke v letnom období. Prenosná záhradná sprcha je ľahká a vďaka tomu ľahko premiestniteľná. Voda sa do nej privádza spravidla záhradnou hadicou a pripojenie je k vodovodu. Komfortné záležitosťou je pevná záhradná sprcha, ktorá ponúka teplú i studenú vodu, lebo prívod vody je z domáceho vodovodu. Niektoré možné používať vonku takmer po celý rok. Vonkajšie solárne sprcha je vítaným zdrojom vody a použitia si osvieženie, ktorý je takto reálne pre každého.

Modrý dizajn hliníková vonkajšia solárna sprcha

Hliníková sprcha s jedinečným dizajnom. Hliníková sprcha s 24l nádržou na vodu. Sprchovanie je príjemné vďaka veľkej sprchovej hlavici a sprchovací kút je vybavený kohútikom na oplachovanie nôh.

Cena v čase recenzie: 467,05 €

Výpredaj solárna záhradná sprcha 38 L

Solárna sprcha Hawaii v čierno-striebornej farbe je dokonalým alternatívnym riešením ohrevu vody, ktoré je bez finančných nákladov. Zároveň ponúka príjemné osvieženie vo vonkajšej sprche. Určite ju oceníte po náročnej práci v záhrade, pred vstupom do bazéna alebo na opláchnutie tesne po plávaní vo vonkajšom bazéne.

Cena v čase recenzie: 120,65 €