Záhradné grily

Patríte medzi gurmánov a radi si užívate pobyt vonku? Doprajte si oboje v oveľa väčšej miere. Pokiaľ si zaobstaráte záhradný gril, môžete si vychutnať lahodné pokrmy a posedenie s priateľmi či rodinou vonku.

Na výber sa ponúka záhradné grily na drevo a drevené uhlie, ktoré sú spravidla jednoduché na prenášanie, vďaka tomu si možno užiť maximálny pôžitok z grilovania, ideálna voľba pre vonkajšie použitie. Grilované kulinárske pokrmy nádherne vonia drevom. Plynové grily neprodukujú dym, sú vhodné na terasy či kryté záhrady. Tu vám odpadá nutnosť zakladania ohňa, ihneď je gril k dispozícii, vynikajú ľahkou a jednoduchou obsluhou. Rýchle rozohriatie grilovacej plochy, ľahká manipulácia a jednoduchá obsluha, tak to ponúka elektrický záhradný gril. Vyniká jednoduchým čistením. Nutné pamätať na nutný prívod elektriny. Záhradné grily sú skvelým riešením. Prečo si nepredĺžiť najmä letné večery vonku u dobrého jedla. Však grilované pokrmy sú chutné. Kto by odolal takému šťavnatému grilovanému steaku ?!

Veľký vonkajší plynový gril Dakota s piatimi horákmi

Pozvite svojich priateľov a rodinu a usporiadajte chutné grilovanie. Vysokokvalitný BBQ Grill Dakota vám pripraví luxusné jedlo – so šťavnatými steakmi a jemnými klobásami alebo vegetariánskymi špecialitami. Päť výkonných hlavných horákov zabezpečuje rovnomerné rozloženie tepla. Mimoriadne jednoduché a pohodlné ovládanie zaručuje zábavné grilovanie. Stačí otvoriť veko plynového grilu a spustiť ho – váš gril je pripravený. Potraviny môžete priamo položiť a začať grilovať. Drevené uhlie je minulosťou.

Cena v čase recenzie: 289 €

Elektrický gril Klarstein Grillpot s pripojením na stojan

Potěšení z grilování doma nebo venku, v sedě nebo při stání poskytuje Klarstein s elektrickým grilem Grillpot. Bez ohledu na to, jaké je počasí, zařízení Grillpot Vás nikdy nezklame, ať už jako stojící gril v přátelské společnosti na zahradě, na terase a na balkoně, nebo jako stolní gril pohodlně mezi vlastními čtyřmi stěnami.

Cena v čase recenzie: 124,90 €

Biely okrúhly záhradný minigril

Kovový gril s neobvyklým dizajnom je vhodný na grilovanie v záhrade, na terase alebo na balkóne a vďaka malým rozmerom aj na cesty. Tento gril v retro štýle je vhodný aj ako darček – určite poteší vašich blízkych! Gril je uzatvárateľný, má drevené rukoväte a centrálne vetranie.

Cena v čase recenzie: 23,33 €

Okrúhly záhradný minigril v retro dizajne

Malý, ale veľký pomocník – to je záhradný minigril v roztomilom zelenom dizajne. Jeho atraktívny a ľahko prenosný dizajn oceníte najmä vtedy, ak sa chystáte na dovolenku s karavanom alebo na víkend na chatu. Tento výkonný vonkajší gril malých rozmerov je jednoducho ideálnym spoločníkom na cesty a výlety na záhradu.

Cena v čase recenzie: 31,69 €

Luxusný elektrický gril Weber Pulse 1000

Elektrický gril Weber Pulse 1000 je praktickým pomocníkom v kuchyni, na záhrade a na balkóne. Je to totiž vysoko prenosný a ľahko prenosný gril, ktorý svojím dizajnom, výkonom a možnosťami posúva hranice grilovania. Vďaka jeho modernému dizajnu si môžete vychutnať grilovanie s priateľmi vonku aj grilovanie v interiéri, keď vonku nie je pekne.

Cena v čase recenzie: 497,7 €