Bazén na záhrade

Ekologická solárna záhradná sprcha BS Line 38 l

Solárna sprcha BS Line je šikovným riešením, ako získať teplú vodu ekologickým spôsobom a bez výdavkov na jej ohrev. Vďaka solárnemu kolektoru, ktorý ohrieva vodu slnečnými lúčmi, si budete môcť vychutnať príjemnú sprchu pred a po každom kúpaní vo vašom záhradnom bazéne.

Cena v čase recenzie: 127,16 €

Kruhový kovový bazén Orlando Premium DL 4,60 x 1,22 m s pískovou filtrací

Kruhový bazén, ktorý je jedným z najobľúbenejších z radu Orlando Premium. Všetky bazény z radu Orlando Premium môžu byť postavené vo vašej záhrade ako klasické pozemné bazény, alebo môžu byť čiastočne alebo takmer úplne zapustené do zeme.

Luxusná solárna záhradná sprcha Marimex UNO 35 l

Ak si chcete dopriať vonkajšie sprchovanie, musíte si zaobstarať solárnu sprchu s dostatočne veľkou nádržou. Napríklad táto záhradná sprcha UNO sa môže pochváliť nevídaným objemom 35 litrov a je ideálna na vonkajšie použitie. Vodu ohrievajú slnečné lúče a teleso sprchy, ktoré funguje ako solárny kolektor. Približne od mája do septembra sa tak môžete sprchovať teplou alebo vlažnou vodou. Vonkajšie sprchovanie je užitočné pred vstupom do bazéna a po výstupe z neho.

Cena v čase recenzie: 225,90 €

Lacné plážové ležadlo so strieškou

Skladacie hliníkové ležadlo nastaviteľné do 5 polôh pre chvíle odpočinku. Skladacie hliníkové lehátko nastaviteľné do 5 polôh so skladacou strieškou. Protišmykové nožičky s ochranou proti poškriabaniu zaisťujú stabilné držanie, či už na lúke, piesku alebo betóne. Trojnohý hliníkový rám je mimoriadne robustný.

Cena v čase recenzie: 49,2 €

Menší nadzemný bazén Marimex 2,44×0,76 m s pieskovou filtráciou

Plavanie vo vlastnom bazéne má mnoho výhod. Nemusíte nikam chodiť, platiť vstupné, riešiť otváracie hodiny pre verejnosť atď. Nie sú potrebné ani žiadne veľké stavebné práce. Stačí si zaobstarať pozemný bazén. Za chvíľu ho máte zostavený a pripravený na plnenie.

Zelený solárny sprcha v jedinečnom dizajne listov

Hľadáte solárnu sprchu, ktorá dokonale zapadne do vášho vonkajšieho prostredia? Potom odporúčame túto jedinečnú záhradnú sprchu Leaf v nevídanom zelenom dizajne. Sprcha vás v letných mesiacoch nielen osvieži, ale bude aj pastvou pre oči.

Cena v čase recenzie: 269,76 €

Kruhový bazén INTEX Metal Frame 3,05 x 0,76m s kartušovou filtrací

Kovový rám INTEX 3,05 x 0,76 m je záhradný bazén s kovovým rámom na povrchovú montáž. Vrátane kazetovej filtrácie 1 250 l/h. Nič sa nevyrovná bazénom s kovovým rámom INTEX – jednoduchá montáž, robustná konštrukcia a dlhá životnosť – to všetko ponúka tento luxusný bazén. Pozinkovaná konštrukcia s práškovým náterom zaručuje vysokú odolnosť.

Cena v čase recenzie: 100,77 €

Bazén Tampa 3,05×0,76 m bez filtrácie – motív RATAN

Bazén Tampa je jedným z najpredávanejších a najobľúbenejších bazénov v Českej republike. Každý si môže zaplávať vo vlastnom bazéne. Výhodou bazéna Tampa je jeho nízka cena, jednoduchá údržba a rýchle uvedenie do prevádzky.

Cena v čase recenzie: 81,66 €

Fóliovník na balkón 105 x 50 x 45 cm

Predpestovanie a pestovanie v polytuneli je najlepším riešením. Toto je ideálna voľba pre malý vonkajší priestor. Fóliový kvetináč, ktorý môžete pokojne umiestniť na terasu alebo balkón. Jeho výhody tak môžete využiť, aj keď nemáte záhradu.

Samonosný bazén Marimex Tampa ratanový vzhľad

Bazén Tampa je jedným z najpredávanejších a najobľúbenejších bazénov v Českej republike. Každý si môže zaplávať vo vlastnom bazéne. Výhodou bazéna Tampa je jeho nízka cena, jednoduchá údržba a rýchle uvedenie do prevádzky. Stačí len pripraviť miesto pre bazén, rozvinúť bazénovú podložku, rozvinúť bazén, nafúknuť horný golier a začať napúšťať vodu. Stúpajúca voda sama vytvorí bazén. Po vybalení bazéna môžete vodu napustiť do 10 minút.

Cena v čase recenzie: 107,90 €

Luxusné ležadlo pri bazéne z teakového dreva

Hľadáte prémiové záhradné lehátko s dlhou životnosťou? Pozrite si rozkladacie kreslo Elegance a zamilujte si exotické teakové drevo. Lehátko Elegance vyniká jedinečným dizajnom. Elegantný tvar zútulní vašu záhradu a luxusný hotelový rezort. Veľkou výhodou je možnosť polohovania, takže si môžete ľahko nastaviť opierku rúk do ideálnej polohy. Konštrukcia ležadla je robustná a má vysokú nosnosť (120 kg).

Cena v čase recenzie: 645 €

Nastaviteľná záhradná posteľ pre dvoch z umelého ratanu

Tento luxusný ratanový ležadlo / posteľ v sebe spája štýl a funkčnosť. Vďaka tomu sa stane ozdobou vašej záhrady alebo terasy. Lehátko je vyrobené z okrúhleho ratanu v sivohnedej farbe, ktorý je vodoodolný a dokonale odoláva rozmarom počasia. Vďaka tomu má dlhú životnosť a ľahko sa čistí.

Cena v čase recenzie: 416,99 €

Ratanový podstavec pre slnečník

Základ z umelého ratanu v hnedej farbe, ktorý sa používa pre dlhšiu životnosť, ale je takmer na nerozoznanie od prírodného ratanu. Držiak na dáždnik sa dodáva s plastovým adaptérom.

Cena v čase recenzie: 25,71 €

Solárna vonkajšia sprcha Hawaii s 38-litrovou nádržou

Hľadáte spôsob, ako získať horúcu vodu na letné oplachovanie? Predstavujeme vám solárnu sprchu Hawaii s 38-litrovou nádržou, ktorá vám umožní bezplatne premeniť studenú vodu na teplú. Čierny univerzálny dizajn navyše zaručuje, že sprcha dokonale zapadne do vonkajšieho prostredia.

Cena v čase recenzie: 124,96 €

Modrý dizajn hliníková vonkajšia solárna sprcha

Hliníková sprcha s jedinečným dizajnom. Hliníková sprcha s 24l nádržou na vodu. Sprchovanie je príjemné vďaka veľkej sprchovej hlavici a sprchovací kút je vybavený kohútikom na oplachovanie nôh.

Cena v čase recenzie: 467,05 €

Nastaviteľné záhradné ležadlo s nastaviteľnou strechou

Keď na dvere opäť zaklope nadchádzajúca letná sezóna, buďte pripravení. Ak radi relaxujete v záhrade, pri bazéne alebo na pláži, určite si nenecháte ujsť pohodlie, ktoré vám ponúka kvalitné záhradné ležadlo. Tento osvedčený výrobok, ktorý je nevyhnutnosťou pre milovníkov opaľovania a bezstarostného odpočinku, je úžasným riešením, ktoré si môžete ľahko zbaliť na chatu, do kempu aj na pláž.

Cena v čase recenzie: 64,75 €

Výpredaj solárna záhradná sprcha 38 L

Solárna sprcha Hawaii v čierno-striebornej farbe je dokonalým alternatívnym riešením ohrevu vody, ktoré je bez finančných nákladov. Zároveň ponúka príjemné osvieženie vo vonkajšej sprche. Určite ju oceníte po náročnej práci v záhrade, pred vstupom do bazéna alebo na opláchnutie tesne po plávaní vo vonkajšom bazéne.

Cena v čase recenzie: 120,65 €

Intex Ultra XTR Frame 4,88 x 1,22 m Luxusný čierny okrúhly záhradný bazén

Luxusný nadzemný bazén s pevnou oceľovou konštrukciou. Bazénová vložka je vyrobená z 3x zosilneného laminovaného PVC s pevným dnom odolným proti prepichnutiu. Vypúšťanie nie je problém vďaka vypúšťaciemu ventilu s pripojením na záhradnú hadicu. Bazén sa dodáva so všetkým príslušenstvom a pieskovou filtráciou Intex s výkonom 4 m3/h.

Cena v čase recenzie: 656,13 €

Menší rodinný nadzemní bazén na zahradu INTEX Metal Frame 2,60 x 1,60 x 0,65m

Ako najlepšie prežiť čoraz horúcejšie ľadové dni? Kúpte si bazén, aby ste si mohli užívať osvieženie a pobyt vo vode na vlastnom pozemku, kedykoľvek budete chcieť. Ideálnou voľbou je nadzemný typ bazéna, ktorý ponúka množstvo výhod.

Cena v čase recenzie: 76,59 €

Pôvodný záhradný bazén Bestway Stone 4,27 x 1,22 m kamenná stena

Ak chcete niečo viac ako len záhradný bazén, ponúkame vám jedinečný model. Nadzemný bazén zaujme zaujímavým dizajnom a kompletným vybavením. O nič iné sa nemusíte starať. Stačí ho postaviť a naplniť vodou. Kvalitný bazén vám bude robiť dokonalú spoločnosť počas horúcich dní. Vychutnajte si osviežujúci a príjemný pobyt vo vode, kedykoľvek budete chcieť.

Cena v čase recenzie: 382,76 €

Pohodlné béžové záhradné ležadlo s penovým polstrovaním a strieškou

Spokojný s opaľovaním. Lehátko Blumfeldt Amalfi Creamy Beige so zabudovaným tienidlom vám pomôže získať letné opálenie doma v záhrade, na terase alebo na balkóne. S ležadlom Blumfeldt Amalfi Creamy Beige si môžete vychutnávať slnko v úplnom uvoľnení a pohodlí. Vďaka polstrovanej polyesterovej sieťovine môžete na 2 metre dlhej ploche na ležanie relaxovať ako v oblakoch. Aby ste vyhoveli všetkým požiadavkám, opierku chrbta možno nastaviť do piatich polôh od sedenia až po ležanie – úplne podľa vlastného vkusu.

Cena v čase recenzie: 129,90 €

Kovové záhradné ležadlo vo farbe limetky

Máte radi praktické veci, ktoré dobre vyzerajú a zároveň dokonale plnia svoj účel? Potom je toto záhradné ležadlo v pestrom odtieni a kvalitnom dizajne tým pravým riešením pre vaše letné leňošenie pri bazéne, na terase alebo v tieni stromov. Nastaviteľné operadlo s podrúčkami zaručuje pohodlie.

Cena v čase recenzie: 61,26 €

Plastové záhradné lehátko vhodné k bazénu

Získajte si nové plastové lehátko za skvelú cenu! Lehátko Florida z pevného a kvalitného polypropylénu oceníte pri opaľovaní pri bazéne alebo pri relaxácii uprostred záhrady, ako aj na dovolenke pri mori, kde si naň môžete pohodlne ľahnúť po náročnom plávaní. Lehátko je lacné, ale dostatočne pevné a stabilné. Okrem toho vyniká nastaviteľným operadlom, ktoré možno nastaviť dokonca do 4 úrovní. Vďaka tomu si na ležadle môžete pohodlne čítať knihu, natiahnuť sa a opaľovať alebo si vychutnávať výhľad na prírodu.

Cena v čase recenzie: 67,55 €

Drevené záhradné lehátko na kolieskach

Chcete svoj záhradný nábytok doplniť o nový kúsok, ktorý vám zabezpečí príjemný oddych vo voľnom čase? Zároveň si chcete byť istí, že výrobok bude kvalitný, odolný a poctivo vyrobený? Vaše požiadavky a očakávania určite splní toto záhradné lehátko z masívneho tropického dreva od spoločnosti Shorea.

Cena v čase recenzie: 156,63 €

1 2