Bazén na záhrade

Záhradná solárna sprcha Cool 20 litrov

Vďaka solárnej sprche Cool Solar Shower sa už v lete nebudete musieť umývať studenou vodou z hadice. Táto záhradná sprcha vám umožní ohrievať vodu bez nákladov! Pred vstupom do bazéna sa vždy môžete osprchovať teplou vodou, a to zadarmo! Tento ekologický spôsob získavania teplej vody si zamiluje celá vaša rodina.

Cena v čase recenzie: 80,74 €

Luxusné drevené polohovateľné záhradné ležadlo s polstrovaním

Ak máte pri dome, chate alebo chalupe záhradu, určite si užijete chvíle pokoja a oddychu. Záhradné ležadlo je na túto činnosť ideálne. Ak vyžadujete skutočnú kvalitu, neprehliadnite toto luxusné polohovateľné ležadlo DIVERO, ktoré je vyrobené z kvalitného teakového dreva odolného voči poveternostným vplyvom.

Cena v čase recenzie: 242,65 €

Samonosný záhradný bazén Intex Easy Set 4,57 x 1,07 m

Užite si leto naplno. Doprajte si osvieženie a zostaňte vo vode, kedykoľvek budete chcieť. Neexistujú žiadne pravidlá týkajúce sa otváracích hodín atď. Na vašom pozemku nie je potrebné vykonávať žiadne stavebné práce. Kúpte si nadzemný bazén vrátane všetkého vybavenia. Stačí ho postaviť, naplniť vodou a užívať si leto naplno.

Cena v čase recenzie: 205,13 €

Drevené záhradné lehátko na kolieskach

Chcete svoj záhradný nábytok doplniť o nový kúsok, ktorý vám zabezpečí príjemný oddych vo voľnom čase? Zároveň si chcete byť istí, že výrobok bude kvalitný, odolný a poctivo vyrobený? Vaše požiadavky a očakávania určite splní toto záhradné lehátko z masívneho tropického dreva od spoločnosti Shorea.

Cena v čase recenzie: 156,63 €

Ekologická solárna záhradná sprcha BS Line 38 l

Solárna sprcha BS Line je šikovným riešením, ako získať teplú vodu ekologickým spôsobom a bez výdavkov na jej ohrev. Vďaka solárnemu kolektoru, ktorý ohrieva vodu slnečnými lúčmi, si budete môcť vychutnať príjemnú sprchu pred a po každom kúpaní vo vašom záhradnom bazéne.

Cena v čase recenzie: 127,16 €

Skladací záhradný bazén pre psov s priemerom 100 cm

Praktický skladací bazén na letné osvieženie psov.

Cena v čase recenzie: 20,49 €

Kruhový kovový bazén Orlando Premium DL 4,60 x 1,22 m s pískovou filtrací

Kruhový bazén, ktorý je jedným z najobľúbenejších z radu Orlando Premium. Všetky bazény z radu Orlando Premium môžu byť postavené vo vašej záhrade ako klasické pozemné bazény, alebo môžu byť čiastočne alebo takmer úplne zapustené do zeme.

Luxusná solárna záhradná sprcha Marimex UNO 35 l

Ak si chcete dopriať vonkajšie sprchovanie, musíte si zaobstarať solárnu sprchu s dostatočne veľkou nádržou. Napríklad táto záhradná sprcha UNO sa môže pochváliť nevídaným objemom 35 litrov a je ideálna na vonkajšie použitie. Vodu ohrievajú slnečné lúče a teleso sprchy, ktoré funguje ako solárny kolektor. Približne od mája do septembra sa tak môžete sprchovať teplou alebo vlažnou vodou. Vonkajšie sprchovanie je užitočné pred vstupom do bazéna a po výstupe z neho.

Cena v čase recenzie: 225,90 €

Lacné plážové ležadlo so strieškou

Skladacie hliníkové ležadlo nastaviteľné do 5 polôh pre chvíle odpočinku. Skladacie hliníkové lehátko nastaviteľné do 5 polôh so skladacou strieškou. Protišmykové nožičky s ochranou proti poškriabaniu zaisťujú stabilné držanie, či už na lúke, piesku alebo betóne. Trojnohý hliníkový rám je mimoriadne robustný.

Cena v čase recenzie: 49,2 €

Menší nadzemný bazén Marimex 2,44×0,76 m s pieskovou filtráciou

Plavanie vo vlastnom bazéne má mnoho výhod. Nemusíte nikam chodiť, platiť vstupné, riešiť otváracie hodiny pre verejnosť atď. Nie sú potrebné ani žiadne veľké stavebné práce. Stačí si zaobstarať pozemný bazén. Za chvíľu ho máte zostavený a pripravený na plnenie.

Lacný bazén Intex 3,05 x 0,76 m s nafukovacím okrajom a kartušovou filtráciou

Samonosný nadzemný bazén na povrchovú montáž. Vyrobené z 3x zosilneného laminovaného PVC s nafukovacím horným okrajom – okrajom. Stačí nafúknuť horný okraj a naplniť bazén vodou. Stúpajúci vodný stĺpec sa postará o zvyšok a bazén sa postaví sám. Vypúšťanie vody nie je problém vďaka vypúšťaciemu ventilu.

Cena v čase recenzie: 61,51 €

Solárna bazénová sprcha Hometrade 20 litrov

Solárna sprcha Hometrade dokonale doplní vašu záhradu a stane sa jej dôležitou súčasťou. Nebudete si ju chcieť nechať ujsť, najmä v letných mesiacoch pred alebo po pobyte v bazéne. Zamilujete si dokonalý spôsob získavania teplej vody, ako aj čierny dizajn samotnej sprchy, ktorý pôsobí majestátne a elegantne.

Cena v čase recenzie: 80,37 €

Dizajnová solárna sprcha 23 litrov HT4602 Hometrade

Vďaka solárnej sprche máte teplú vodu s nulovými nákladmi. Ohrev vody bez elektriny. Solárna sprcha má kovovú základňu, ktorá zaručuje stabilitu. Kovanie je vyrobené z pochrómovaného kovu. Sprchová hlavica je ľahko nastaviteľná a otočná o 180 stupňov. Zmiešavacia batéria má plynulé nastavenie horúcej vody.

Cena v čase recenzie: 77,55 €

Hojdacie záhradné ležadlo pri bazéne pre dvoch

Odpočiňte si v novom dvojitom hojdacom kresle BlumfeldtBrentwood a vychutnávajte si pohľad na svet pri jemnom hojdaní. Toto vysokokvalitné a dizajnovo podarené ležadlo dokonale vylepší vašu záhradu a premení ju na oázu pokoja. Je ideálna do každého vonkajšieho prostredia, kde sa bude hodiť s nádychom elegancie a ľahkosti.

Cena v čase recenzie: 266,52 €

Zelený solárny sprcha v jedinečnom dizajne listov

Hľadáte solárnu sprchu, ktorá dokonale zapadne do vášho vonkajšieho prostredia? Potom odporúčame túto jedinečnú záhradnú sprchu Leaf v nevídanom zelenom dizajne. Sprcha vás v letných mesiacoch nielen osvieži, ale bude aj pastvou pre oči.

Cena v čase recenzie: 269,76 €

Kruhový bazén INTEX Metal Frame 3,05 x 0,76m s kartušovou filtrací

Kovový rám INTEX 3,05 x 0,76 m je záhradný bazén s kovovým rámom na povrchovú montáž. Vrátane kazetovej filtrácie 1 250 l/h. Nič sa nevyrovná bazénom s kovovým rámom INTEX – jednoduchá montáž, robustná konštrukcia a dlhá životnosť – to všetko ponúka tento luxusný bazén. Pozinkovaná konštrukcia s práškovým náterom zaručuje vysokú odolnosť.

Cena v čase recenzie: 100,77 €

Bazén Tampa 3,05×0,76 m bez filtrácie – motív RATAN

Bazén Tampa je jedným z najpredávanejších a najobľúbenejších bazénov v Českej republike. Každý si môže zaplávať vo vlastnom bazéne. Výhodou bazéna Tampa je jeho nízka cena, jednoduchá údržba a rýchle uvedenie do prevádzky.

Cena v čase recenzie: 81,66 €

Bazen Florida Premium 4,88×1,22 m

Bazén Florida Premium ponúka vyšší stupeň bezpečnosti, kvality a odolnosti. Táto vylepšená verzia je určená pre najnáročnejších používateľov. Steny bazéna sú vyrobené z vystuženého PVC zloženého z 3 vrstiev. Pevnosť a odolnosť zabezpečuje zosilnený obvod a nosná konštrukcia. Jednou z výhod bazénov Florida Premium je jednoduchá montáž a demontáž.

Cena v čase recenzie: 391,90 €

Fóliovník na balkón 105 x 50 x 45 cm

Predpestovanie a pestovanie v polytuneli je najlepším riešením. Toto je ideálna voľba pre malý vonkajší priestor. Fóliový kvetináč, ktorý môžete pokojne umiestniť na terasu alebo balkón. Jeho výhody tak môžete využiť, aj keď nemáte záhradu.

Samonosný bazén Marimex Tampa ratanový vzhľad

Bazén Tampa je jedným z najpredávanejších a najobľúbenejších bazénov v Českej republike. Každý si môže zaplávať vo vlastnom bazéne. Výhodou bazéna Tampa je jeho nízka cena, jednoduchá údržba a rýchle uvedenie do prevádzky. Stačí len pripraviť miesto pre bazén, rozvinúť bazénovú podložku, rozvinúť bazén, nafúknuť horný golier a začať napúšťať vodu. Stúpajúca voda sama vytvorí bazén. Po vybalení bazéna môžete vodu napustiť do 10 minút.

Cena v čase recenzie: 107,90 €

Luxusné ležadlo pri bazéne z teakového dreva

Hľadáte prémiové záhradné lehátko s dlhou životnosťou? Pozrite si rozkladacie kreslo Elegance a zamilujte si exotické teakové drevo. Lehátko Elegance vyniká jedinečným dizajnom. Elegantný tvar zútulní vašu záhradu a luxusný hotelový rezort. Veľkou výhodou je možnosť polohovania, takže si môžete ľahko nastaviť opierku rúk do ideálnej polohy. Konštrukcia ležadla je robustná a má vysokú nosnosť (120 kg).

Cena v čase recenzie: 645 €

Nastaviteľná záhradná posteľ pre dvoch z umelého ratanu

Tento luxusný ratanový ležadlo / posteľ v sebe spája štýl a funkčnosť. Vďaka tomu sa stane ozdobou vašej záhrady alebo terasy. Lehátko je vyrobené z okrúhleho ratanu v sivohnedej farbe, ktorý je vodoodolný a dokonale odoláva rozmarom počasia. Vďaka tomu má dlhú životnosť a ľahko sa čistí.

Cena v čase recenzie: 416,99 €

Ratanový podstavec pre slnečník

Základ z umelého ratanu v hnedej farbe, ktorý sa používa pre dlhšiu životnosť, ale je takmer na nerozoznanie od prírodného ratanu. Držiak na dáždnik sa dodáva s plastovým adaptérom.

Cena v čase recenzie: 25,71 €

Menšia solárna sprcha pre vonkajší bazén Speedshower Eco

Solárna sprcha s 9l zásobníkom teplej vody. Veľmi jednoduchá inštalácia. So solárnou sprchou získate príjemnú teplú vodu ekologicky a úplne zadarmo. Pripojenie sprchy k záhradnej hadici 1/2″, maximálny prívodný tlak 2bar. Plastový zásobník na teplú vodu s objemom 9 l – materiál plast

Cena v čase recenzie: 80,02 €

1 2