Záhradné osvetlenie

Solárna lampa v modernom štvorcovom tvare

Niet nad exteriérové doplnky, ktoré oslnia dekoratívnym aj funkčným vzhľadom. Svieťte si nielen na cestu. Vytvorte si romantickú atmosféru v záhrade alebo na terase. Urobte svoju záhradu príťažlivejšou. A s touto solárnou lampou. Jednoducho to chcete. Oceníte ho v každom vonkajšom priestore. Poteší vás svojou cenou.

Cena v čase recenzie: 3,41 €

Svietiace LED reťaze modré a ružové gule

Vianočné farebné LED svetlá vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri.

Cena v čase recenzie: 8,35 €

Vonkajší vianočný projektor LED snehových vločiek

LED projektory sú hitom posledných niekoľkých sezón v oblasti vianočného osvetlenia. Vytvárajú dokonalú vianočnú výzdobu s príjemnými efektmi a zbavujú sa zložitej inštalácie žiaroviek. Nádherné vianočné premietanie s dokonalými zimnými motívmi v podobe snehových vločiek môžete vytvoriť vďaka rotujúcim diskom a 4 LED diódam RGB napríklad na stene vášho domu.

Cena v čase recenzie: 26,17 €

Vonkajší LED projektor osvetľujúci fasádu domu

Ukážte svojim susedom, kto bude mať tento rok lepšie a originálnejšie vianočné ozdoby! Pretože s týmto vonkajším projektorom automaticky vyhrávate. Počas dňa váš dom skrýva veľa skvelých vecí, ale s nocou prichádza veľké prekvapenie. Celý váš dom bude osvetlený veľkolepou svetelnou šou!

Cena v čase recenzie: 35,33 €

DiLED vianočná svetelná reťaz – 100 LED diód

Chcete mať tento rok skutočne žiarivé a dokonalé Vianoce vďaka perfektnému osvetleniu? Potom určite musíte vyskúšať túto diódovú svetelnú reťaz. Že nemáte ani poňatia, o čom hovoríme? Vianočné osvetlenie je vďaka systému diLED neuveriteľne variabilné, zábavné, neuveriteľne praktické a v mnohých ohľadoch pohodlné. Môžete čerpať z množstva pripojení a rozšírení rôznych reťazcov a pridávať funkcie osvetlenia pomocou ovládača. Nie nadarmo sa systém diLED prirovnáva aj k profesionálnym zariadeniam.

Cena v čase recenzie: 10,09 €

Osvetlená pyramída so žiarovkami LED

Kto by nemiloval Vianoce, ich kúzlo a príjemnú atmosféru, ktorá každoročne poteší malých aj veľkých. Veľkú úlohu v tom nepochybne zohrávajú vianočné zdoby, ku ktorým patrí nielen tradičný vianočný stromček alebo adventný veniec, ale aj mnoho ďalších drobných prvkov, ktoré pekne zdobia a zútulňujú naše domovy. Táto svietiaca vianočná pyramída je určite originálnym kúskom.

Cena v čase recenzie: 15,29 €

Svetelná reťaz gule s časovačom 4m 40 LED

Pravé Vianoce sa nezaobídu bez príjemného osvetlenia. Či už ide o sviečky na adventnom venci alebo rozprávkové svetielka na vianočnom stromčeku. Ak ste si teraz uvedomili potrebu zaobstarať si novú svetelnú reťaz pred blížiacimi sa sviatkami, určite neváhajte a vyberte si tú správnu včas.

Cena v čase recenzie: 8,35 €

Podvodné osvetlenie jazierka PAULMANN Plug & Shine

Máte záhradné jazierko, na ktoré ste naozaj hrdí? Nechajte ho vyniknúť vo dne aj v noci a zaobstarajte si preň správne osvetlenie. Solárne svetlo Plug&Shine Paulmann je ideálne na skrášlenie vašej záhrady, rybníkov a stromov. V skutočnosti dodá svojím svetlom magický nádych každému kútu záhrady alebo objektom.

Cena v čase recenzie: 58,85 €

Moderné relaxačné hojdacie kreslo Blumfeldt The Big Easy

Relaxačný oddych! S hojdacím kreslom Blumfeldt The Big Easy premeníte svoj domov na ostrov relaxácie. Táto oáza spokojnosti má pevný hliníkový rám odolný proti korózii, ktorý je chránený pred poveternostnými vplyvmi práškovým lakovaním. Základný rám je pokrytý nepremokavou strechou a ležadlom (d x š: 200 cm x 130 cm) pre 2 osoby a má nosnosť do 350 kg.

Cena v čase recenzie: 252,84 €

Sada 8 viacfarebných solárnych LED lámp z nehrdzavejúcej ocele

Táto sada viacfarebných záhradných stĺpových solárnych svietidiel LED z nehrdzavejúcej ocele je dokonalým dekoratívnym osvetlením terás, chodníkov atď. Solárny panel počas dňa premieňa slnečné svetlo na elektrickú energiu, ktorá dobíja vnútornú batériu. Keď sa zotmie, svietidlo LED sa automaticky zapne a osvetlí váš vonkajší priestor.

Cena v čase recenzie: 16,44 €

Umelý vianočný stromček 180 cm vrátane LED osvetlenia

Umelý vianočný stromček s osvetlením Europalms 83500298 jedľa LED zelená s podstavcom.

Cena v čase recenzie: 99,23 €

Svetelná reťaz na vianočný stromček so svietiacimi šiškami

Máte radi tradičné české Vianoce? Potom by ste určite nemali vynechať stromček, sladkosti, zemiakový šalát, pohodovú atmosféru, vôňu ihličia a, samozrejme, krásne osvetlenie, ktoré všetkému dodá nezameniteľné čaro. Ak sa chcete tento rok vrátiť do detstva a užiť si sviatky tak, ako si ich pamätáte, potom vám určite nesmú chýbať tieto tradičné sklenené žiarovky v tvare kužeľa.

Cena v čase recenzie: 45,94 €

Svetelný kábel LED – 480 diód

Okrášlite svoju záhradu, balkón alebo terasu. Doprajte si túto praktickú a účinnú dekoráciu v podobe krásneho osvetlenia. Ponúka celoročné použitie. Skrášli váš exteriér a umožní vám nielen rozšíriť vonkajšie posedenie.

Cena v čase recenzie: 43,14 €