Záhradné osvetlenie

Vianočný sob so sánkami do záhrady

Pripravte sa na Vianoce v dostatočnom predstihu a zaobstarajte si vkusné vianočné ozdoby už teraz, kým nie sú predražené a nádherné! Svietiaci vianočný sob so sánkami je originálna dekorácia, ktorú môžete umiestniť do záhrady, na terasu alebo priamo k vianočnému stromčeku. Vyčarí úsmev na tvári všetkých vašich blízkych.

Cena v čase recenzie: 69,1 €

Vianočná LED dekorácia – padajúci sneh 240 diód

Ak chcete vianočnú dekoráciu do exteriéru, ktorá očarí vašu rodinu, susedov aj okoloidúcich, potom je to toto vianočné LED osvetlenie v podobe padajúceho snehu. Privolá pravé a nezameniteľné čaro Vianoc, zimy a jedinečnosti adventu. Osvetlenie, ktoré rozžiari nielen detské oči.

Cena v čase recenzie: 24,49 €

Vonkajší svetelný kábel LED – 480 diód

Vodotesné vonkajšie osvetlenie dodávané s káblom a zástrčkou, ktoré rozžiari váš domov v zime aj v lete. Osvetlenie je možné použiť okamžite. Je ideálny na použitie v interiéri aj exteriéri. Môžete si ním napríklad ozdobiť záhradu, balkón, dom, záhradný stan alebo si vyčarovať atmosféru Las Vegas a hrať s našimi žetónmi. Svetelné káble LED sú úspornejšie, odolnejšie voči nárazom a vďaka LED diódam nevyžarujú teplo.

Cena v čase recenzie: 45,4 €

Solárne osvetlenie tulipán pre záhon

Dekoratívna solárna lampa Tulipán nielen pre vašu záhradu, ale napríklad aj na balkón alebo parapet. V niekoľkých farebných variantoch. Výška 30,5 cm.

Cena v čase recenzie: 4,49 €

Vianočné LED svetelné rampúchy

Vianočné dekoratívne osvetlenie – sople – 60 LED studená biela. 60 sople, 60 LED, to je poriadna porcia vianočného osvetlenia. A keď sú ešte v službách snehuliakov, okamžite vzniká slávnostná zimná nálada. Rozsvietia sa vonku aj vnútri, ozdobia okná, balkóny, dvere a všetko, na čo si len spomeniete.

Cena v čase recenzie: 17,19 €

Vonkajšie dekoratívne vianočné osvetlenie reťaz 5m

Vonkajšia dekorácia pre dobrú náladu so studeným bielym svetlom. Svetelná reťaz s 50 bielymi LED svetlami je dlhá 5 m + 5 m prívodného kábla. Toto osvetlenie má univerzálne použitie, t. j. nielen ako vianočná dekorácia, ale aj ako dekorácia na záhradné párty a večierky. Svetelná reťaz je vhodná na vonkajšie aj vnútorné použitie.

Cena v čase recenzie: 7,06 €

Vonkajšia svetelná reťaz LED – dážď 15 metrov obsahujúca 600 LED diód

Ako urobiť svoje vonkajšie priestory ešte krajšími? Moderné vonkajšie osvetlenie LED je efektívnym riešením. Tu v jedinečnom dizajne, ktorý ponúka celoročné využitie. Nielenže vytvára krásnu atmosféru svetiel vo vašej záhrade alebo na terase. Možno ho použiť aj ako vianočné osvetlenie.

Cena v čase recenzie: 54,53 €

Osvetlenie záhradného prístrešku LED s diaľkovým ovládaním

Toto osvetlenie je ideálne pre priestory bez elektrickej energie, ako sú kôlne, záhradné prístrešky, pivnice alebo chodby. Diaľkové ovládanie je praktické. Svetlo sa dá vypnúť manuálne. Môžete ho zavesiť pomocou rukoväte.

Cena v čase recenzie: 9,4 €

Sada 8 viacfarebných solárnych LED lámp z nehrdzavejúcej ocele

Táto sada viacfarebných záhradných stĺpových solárnych svietidiel LED z nehrdzavejúcej ocele je dokonalým dekoratívnym osvetlením terás, chodníkov atď. Solárny panel počas dňa premieňa slnečné svetlo na elektrickú energiu, ktorá dobíja vnútornú batériu. Keď sa zotmie, svietidlo LED sa automaticky zapne a osvetlí váš vonkajší priestor.

Cena v čase recenzie: 16,44 €

Svetelná reťaz LED s diaľkovým ovládaním na večierky a Vianoce

Krásne osvetlenie LED je ideálne pre váš dom a záhradu. Urobí vám radosť na Vianoce aj uprostred leta. Dodáva sa s diaľkovým ovládaním. Vonkajšie párty osvetlenie je skvelým doplnkom pre váš dom a záhradu. Môžete ho umiestniť na balkón, terasu, do záhradného altánku, ale aj na okno, police alebo okolo schodiska.

Cena v čase recenzie: 19,99 €

Závesné vykurovanie s diaľkovým ovládaním

Vytvára krásnu, útulnú a hrejivú atmosféru. Je to veľmi praktický doplnok exteriéru. Vyniká aj z hľadiska dizajnu. Skrášli váš vonkajší priestor a hlavne vám umožní posedieť si vonku aj počas chladnejších dní. Praktické, účinné vykurovacie teleso vybavené diaľkovým ovládaním je skvelou voľbou nielen do záhrady.

Cena v čase recenzie: 102,02 €

Osvetlený vianočný záves na francúzske okno

Svetelný záves na okno vytvorí vo vašej izbe nádhernú atmosféru. Záves sa skladá z tenkých strieborných drôtikov s mini LED diódami, ktoré svietia príjemným žltým svetlom. Na dosiahnutie dokonalého efektu sa medzi diódy LED pridáva 10 % bieleho svetla. Prívesok má 8 nastaviteľných režimov, takže pre každé príslušenstvo si môžete vybrať iný.

Cena v čase recenzie: 18,42 €

Solárna lampa v modernom štvorcovom tvare

Niet nad exteriérové doplnky, ktoré oslnia dekoratívnym aj funkčným vzhľadom. Svieťte si nielen na cestu. Vytvorte si romantickú atmosféru v záhrade alebo na terase. Urobte svoju záhradu príťažlivejšou. A s touto solárnou lampou. Jednoducho to chcete. Oceníte ho v každom vonkajšom priestore. Poteší vás svojou cenou.

Cena v čase recenzie: 3,41 €

Svetelná reťaz gule s časovačom 4m 40 LED

Pravé Vianoce sa nezaobídu bez príjemného osvetlenia. Či už ide o sviečky na adventnom venci alebo rozprávkové svetielka na vianočnom stromčeku. Ak ste si teraz uvedomili potrebu zaobstarať si novú svetelnú reťaz pred blížiacimi sa sviatkami, určite neváhajte a vyberte si tú správnu včas.

Cena v čase recenzie: 8,35 €

Vianočná LED reťaz – 20 m, 200 LED diód, teplá biela

Klasická svetelná dekorácia s pridanou hodnotou technológie LED prinesie do vášho domova skutočné čaro Vianoc. Obsahuje 200 energeticky úsporných LED diód. Hľadáte pri kúpe vianočných ozdôb dokonalosť, kvalitu a praktickosť? Potom by sme vám radi ponúkli produkt, ktorý si už obľúbilo mnoho našich zákazníkov

Cena v čase recenzie: 17,89 €

Moderné relaxačné hojdacie kreslo Blumfeldt The Big Easy

Relaxačný oddych! S hojdacím kreslom Blumfeldt The Big Easy premeníte svoj domov na ostrov relaxácie. Táto oáza spokojnosti má pevný hliníkový rám odolný proti korózii, ktorý je chránený pred poveternostnými vplyvmi práškovým lakovaním. Základný rám je pokrytý nepremokavou strechou a ležadlom (d x š: 200 cm x 130 cm) pre 2 osoby a má nosnosť do 350 kg.

Cena v čase recenzie: 259,90 €

Farebná svetelná reťaz LED 20 m s ovládačom

Svetelná reťaz je vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri – na okno alebo chodbu, ako aj na dom alebo strom. Osvetlenie nie je určené výlučne na vianočné obdobie, ale môžete ho použiť aj na osvetlenie stanu alebo záhrady počas letných mesiacov.

Cena v čase recenzie: 23,55 €

Svietiace LED reťaze modré a ružové gule

Vianočné farebné LED svetlá vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri.

Cena v čase recenzie: 8,35 €

Vonkajší gril Masterbuilt s čiernou keramikou

Keramický gril Masterbuilt má päťdielnu ohnisko a hrubostenný keramický plášť, na ktorý sa vzťahuje doživotná záruka. Princípom keramického grilu je dlhodobá akumulácia tepla. Preto ani pri častom otváraní veka nedochádza k dlhodobým a prudkým poklesom teploty, a teda ani k nerovnomernému vareniu jedla.

Cena v čase recenzie: 922,86 €

Osvetlená pyramída so žiarovkami LED

Kto by nemiloval Vianoce, ich kúzlo a príjemnú atmosféru, ktorá každoročne poteší malých aj veľkých. Veľkú úlohu v tom nepochybne zohrávajú vianočné zdoby, ku ktorým patrí nielen tradičný vianočný stromček alebo adventný veniec, ale aj mnoho ďalších drobných prvkov, ktoré pekne zdobia a zútulňujú naše domovy. Táto svietiaca vianočná pyramída je určite originálnym kúskom.

Cena v čase recenzie: 15,29 €

Vonkajší vianočný projektor LED snehových vločiek

LED projektory sú hitom posledných niekoľkých sezón v oblasti vianočného osvetlenia. Vytvárajú dokonalú vianočnú výzdobu s príjemnými efektmi a zbavujú sa zložitej inštalácie žiaroviek. Nádherné vianočné premietanie s dokonalými zimnými motívmi v podobe snehových vločiek môžete vytvoriť vďaka rotujúcim diskom a 4 LED diódam RGB napríklad na stene vášho domu.

Cena v čase recenzie: 26,17 €

Podvodné osvetlenie jazierka PAULMANN Plug & Shine

Máte záhradné jazierko, na ktoré ste naozaj hrdí? Nechajte ho vyniknúť vo dne aj v noci a zaobstarajte si preň správne osvetlenie. Solárne svetlo Plug&Shine Paulmann je ideálne na skrášlenie vašej záhrady, rybníkov a stromov. V skutočnosti dodá svojím svetlom magický nádych každému kútu záhrady alebo objektom.

Cena v čase recenzie: 58,85 €

Vonkajší LED projektor osvetľujúci fasádu domu

Ukážte svojim susedom, kto bude mať tento rok lepšie a originálnejšie vianočné ozdoby! Pretože s týmto vonkajším projektorom automaticky vyhrávate. Počas dňa váš dom skrýva veľa skvelých vecí, ale s nocou prichádza veľké prekvapenie. Celý váš dom bude osvetlený veľkolepou svetelnou šou!

Cena v čase recenzie: 35,33 €

Svetelný kábel LED – 480 diód

Okrášlite svoju záhradu, balkón alebo terasu. Doprajte si túto praktickú a účinnú dekoráciu v podobe krásneho osvetlenia. Ponúka celoročné použitie. Skrášli váš exteriér a umožní vám nielen rozšíriť vonkajšie posedenie.

Cena v čase recenzie: 34,49 €

1 2