Údržba a starosť o záhradu

Medený kôš na drevo Baumax KS-10

Praktický medený kozubový kôš na drevo.
Základné vlastnosti

Druh: kozubové koše na drevo
Dĺžka (mm): 370
Šírka (mm): 570
Hmotnosť (kg): 8,6
Farba: meď
Výška (mm): 700

Cena v čase recenzie: 64,58 €

Lacné záhradné / stavebné kolieska 60l

Záhradné koliesko uľahčuje prácu a znižuje námahu pri presune nákladu z miesta na miesto. Je to nepostrádateľný pomocník, či už pri práci na záhrade, alebo ako stavebné koliesko.

Cena v čase recenzie: 64,22 €

Zásuvkový zahradný rozvádzač s ochranným kontaktom

Diaľkové ovládanie Waldbeck Power Rock Remote oceníte vo svojom exteriéri z mnohých dôvodov. Za pekným sivým umelým kameňom sa ukrývajú štyri zásuvky s ochranným kontaktom, ktorý ukončí otravné skrývanie káblov. Power Rock Remote je nielen užitočný, ale aj ozdobou záhrady.

Cena v čase recenzie: 56,5 €

VERTO AKU záhradná strunová kosačka

Ako udržiavať trávnik čistý a uprataný? Ako môžete dosiahnuť čistý povrch aj na menej prístupných miestach, na ktoré sa bežná kosačka nedostane? Stačí si zaobstarať túto praktickú a veľmi účinnú strunovú kosačku.

Cena v čase recenzie: 38,33 €

Drevený záhradný stôl na sadenie rastlín

Niet nad praktických pomocníkov. Tento záhradný stôl na pohodlné presádzanie rastlín je určite jedným z nich. Môže sa používať aj mimo obdobia presádzania. Vyniká dizajnom a použitím.

Cena v čase recenzie: 39,70 €

Malá prerezávacia píla Fiskars Xtract SW73

Záhradný súbor malý SW73. Záhradná a kempingová píla, klip na opasok, veľmi výkonné ozubenie na rezanie surového dreva, koniec je upravený tak, aby zabránil skĺznutiu prstov, rukoväť SoftGrip s mäkkým povrchom na pevný a pohodlný úchop, čepeľ z tvrdenej ocele je dlhá 160 mm, plastový klip umožňuje pohodlné nosenie píly zavesenej na opasku.

Cena v čase recenzie: 31,06 €

Záhradný okrúhly stĺp s elektrickými zásuvkami

Ako si ešte viac užiť a zlepšiť svoje bývanie vonku alebo záhradkárčenie? Táto praktická tyč s elektrickými zásuvkami je cennou pomôckou. Nie je nad praktický predmet, ktorý navyše pekne zapadne do každého exteriéru, a to doslova a do písmena.

Cena v čase recenzie: 24,19 €

Prístrešok na drevo so sedlovou strechou

Klasický drevený regál na uskladnenie palivového dreva. Poskytuje vhodné podmienky na sušenie a správne skladovanie palivového dreva. Okrem funkčnosti – ako je ochrana pred dažďom alebo snehom, je jeho estetický dizajn zárukou, že stojan bude aj elegantným doplnkom každej záhrady.

Cena v čase recenzie: 140,25 €

Záhradný domček na uskladnenie nielen náradia

Záhradný domček ARCHER môžete použiť na uskladnenie napr. záhradného náradia, bicyklov, kosačiek, príslušenstva k bazénom atď. Záhradný domček v modernom dizajne sa hodí do každej záhrady. Dom má dvojité posuvné dvere a vysoký vstupný otvor, takže doň budete mať pohodlný prístup.

Cena v čase recenzie: 311,99 €

Záhradný kvetináč s vložkou v ratanovom dizajne

Záhradný kvetináč s vložkou je vyrobený z plastu s textúrou verne imitujúcou prírodný ratan. Je to dokonalý dekoratívny prvok pre každý balkón, terasu alebo iný priestor. Škrupina je odolná voči poveternostným vplyvom, najmä voči UV žiareniu, takže jej farba nemení svoj odtieň pod vplyvom slnečného žiarenia.

Cena v čase recenzie: 13,95 €

Robotická sekačka na trávu Smart SILENO+ 2000

Starostlivosť o trávnik môže byť taká jednoduchá! GARDENA inteligentná robotická kosačka SILENO+ udržuje dĺžku nožov trávy presne podľa potreby a vy si môžete užívať voľný čas. Vďaka systému SensorCut robotická kosačka nespôsobuje na trávniku pruhy, ale zanecháva dokonale udržiavaný trávnatý koberec.

Cena v čase recenzie: 2 297,5 €

4-cestný zahradný rozdeľovač zásuviek s ochranným krytom

Utrpenie z neustáleho používania predlžovacieho kábla v záhrade na kosenie trávnika, pre elektrický gril alebo na osvetlenie večernej párty? S kamennou zásuvkou Waldbeck Power Rock Remote sa to dá ľahko ukončiť. Rozdeľovač s celkovým výkonom až 2 500 W je k dispozícii na súčasné napájanie kosačky, píly a záhradného rádia.

Cena v čase recenzie: 60,54 €

4-dielna sada záhradného náradia

Nielen majitelia rodinných domov, ale aj chalupári a chatári sa nezaobídu bez základného vybavenia v podobe záhradného náradia. A nie je nič lepšie, ako dostať všetko v praktickom kompletnom balení.

Cena v čase recenzie: 170,66 €

Záhradný trakař 75 l Baumax

Pestujete ovocie a zeleninu alebo si počas voľných dní radšej oddýchnete v záhrade? Bez ohľadu na odpoveď by vám vo výbave nikdy nemalo chýbať kvalitné záhradné koleso. Baumax ponúka výrobok, ktorý nikdy nevyjde z módy a bude vám dobre slúžiť mnoho rokov. Tradičný záhradný trakař je vyrobený z kvalitnej ocele v pozinkovanom vyhotovení.

Cena v čase recenzie: 47,99 €

Akumulátorové nožnice na trávu – 3,6 V LiON

Univerzálne akumulátorové nožnice na dokonalé zastrihávanie trávnika na miestach, kam kosačka nedosiahne, alebo zastrihávanie okrasných kríkov (výmenou lišty s príslušenstvom). Je možné pripojiť aj predĺženú teleskopickú rukoväť a pojazdové kolesá. S nabitou batériou vydržia nožnice pracovať približne 60 minút.

Cena v čase recenzie: 57,04 €

Vyvýšený záhon so skleníkom

Vyvýšený záhon Maple Greenhouse s krytom skleníka vám umožní zbierať vlastnú zeleninu a bylinky, aj keď je chladno, daždivo a veterno. Pestovanie zeleniny a kvetov je vďaka nemu zábavné, jednoduché a štýlové.

Cena v čase recenzie: 195,70 €

Záhradný domček s prístreškom OSCAR E-B

Vyzerá pekne vonku. Môžete ho umiestniť kdekoľvek v záhrade. Poskytuje úkryt pre veci pred nepriaznivým počasím. Vyznačuje sa bezúdržbovým celoročným používaním. Môže sa pochváliť dlhou životnosťou. Udrží veci skryté aj utajené. Vaša záhrada bude vyzerať pekne aj z dizajnového hľadiska.

Cena v čase recenzie: 565,69 €

Kovový domček na palivové drevo 1700x620x1400-1640

Mokré drevo sa ťažko zohrieva, to vie každý. Preto je vhodné ho skladovať a chrániť pred dažďom, snehom a vlhkosťou. Aby ste udržali teplo vo svojom krbe, kachliach a ohnisku, mali by ste si zaobstarať vhodný prístrešok, ktorý zabezpečí, že polená, kláty a iné palivové drevo si zachovajú svoju cennú hodnotu.

Cena v čase recenzie: 82,03 €

Vykurovací kábel Waldbeck Greenwire Select 12

Chráňte svoje stromy, kvety a iné rastliny pred poškodením spôsobeným mrazom alebo chladom. Vykurovací kábel Waldbeck Greenwire Select je skvelým riešením na boj s mrazom. Jednoducho omotajte 12-metrový vykurovací kábel okolo kmeňa stromu, kvetináča, kvetináča alebo ho dokonca položte na zem a pomocou plynule nastaviteľného regulátora nastavte termostat na teplotu

Cena v čase recenzie: 24,58 €

Benzínová kosačka Einhell GE-PM 48 S HW B&S

Benzínová kosačka je skvelou voľbou, ak máte veľkú záhradu. Táto benzínová kosačka Einhell je dokonalým pomocníkom na to, aby bol váš trávnik vždy dokonale upravený. Jednovalcový štvortaktný motor Briggs & Stratton 500 série E s výkonom 2 kW, objemom 140 cm3 a 2850 otáčkami za minútu je zárukou dobre vykonanej práce.

Cena v čase recenzie: 565,86 €

Predlžovacia hadica do 15 m

Superhoze Plus Soaker Hose od spoločnosti Hozelock bude nepochybne ideálnym nástrojom na zavlažovanie vašej záhrady. Odolná vonkajšia vrstva strečovej hadice na vodu je vyrobená z tkaného polyesteru, ktorý výborne odoláva UV žiareniu, zatiaľ čo vnútorná vrstva je vyrobená zo 100 % prírodného kaučuku.

Cena v čase recenzie: 50,35 €

Elektrická záhradná kosačka FZR 2046-E so zberným košom

Chcete mať krásne upravený trávnik? A ak je to možné, trávnik, ktorý sa ľahko udržiava, pokiaľ ide o kosenie? Stačí si zaobstarať skvelého pomocníka v podobe tejto elektrickej kosačky.

Cena v čase recenzie: 135,37 €

Elektrická kosačka s výkonom 1300 W a 30 l košom

Nespornou výhodou elektrických kosačiek je ich kompaktnosť, nízka obstarávacia cena a nízke prevádzkové náklady. Nemusíte dopĺňať benzín, olej, nadmerne sa oň starať, napriek tomu je vždy spoľahlivým pomocníkom vo vašej záhrade a okamžite pripravený odviesť kvalitnú prácu. Potrebujete len napájací zdroj a môžete vyraziť.

Cena v čase recenzie: 92,57 €

Drevený prístrešok na palivové drevo 224×144 cm

Kvalitný sklad palivového dreva vám umožní skladovať palivové drevo tak, aby bolo vždy suché a nestratilo svoje vlastnosti. Tento praktický prístrešok na drevo s rozmermi 224x144x190 cm vám umožní bezchybne uskladniť palivové drevo na celú vykurovaciu sezónu

1 2 3 4