Pestovanie na záhrade

Záhradný foliovnik 3 x 6 m so sedlovou strechou

Nemusíte mať doma miestnosť plnú sadeníc. Všetko, čo potrebujete, je kvalitný fóliovník, ktorý vám umožní zbierať vlastné ovocie a tešiť sa z pestovania rastlín. Je len na vás, ako fóliovník využijete.

Cena v čase recenzie: 153,07 €

Fóliovník s bočnými oknami v bielej farbe

Premýšľate o kúpe nového boxu na fólie? Ale nechcete klasickú zelenú? Potom vás bude zaujímať dizajn tohto modelu. Je vhodný do každého exteriéru. Oceníte ho z mnohých dôvodov. Vychutnajte si pestovanie a zber vlastných plodín.

Cena v čase recenzie: 107,88 €

Lacné záhradné / stavebné kolieska 60l

Záhradné koliesko uľahčuje prácu a znižuje námahu pri presune nákladu z miesta na miesto. Je to nepostrádateľný pomocník, či už pri práci na záhrade, alebo ako stavebné koliesko.

Cena v čase recenzie: 64,22 €

Kvalitný fóliovnik na predpestovanie a pestovanie

ShelterLogic 3,0×6,1 m – 35 mm je špičkovým produktom americkej spoločnosti ShelterLogic, ktorá patrí medzi renomovaných výrobcov plachtových prístreškov na svetových trhoch. Ideálna na predpestovanie sadeníc alebo predĺženie vegetačného obdobia v záhrade.

Cena v čase recenzie: 589 €

Drevený záhradný stôl na sadenie rastlín

Niet nad praktických pomocníkov. Tento záhradný stôl na pohodlné presádzanie rastlín je určite jedným z nich. Môže sa používať aj mimo obdobia presádzania. Vyniká dizajnom a použitím.

Cena v čase recenzie: 39,70 €

Oblúkový skleník 2×3 m z polykarbonátu

Praktický koníček, ktorý má blahodarný vplyv nielen na psychiku človeka, ale poskytuje aj trochu pohybu a hlavne výsledok. A to vo forme vlastnej úrody a v ekologickej kvalite. Pestovanie vlastnej zeleniny a byliniek je čoraz populárnejšie. Niet divu. Radosť z vlastnej úrody a značná finančná úspora.

Cena v čase recenzie: 516 €

Malá prerezávacia píla Fiskars Xtract SW73

Záhradný súbor malý SW73. Záhradná a kempingová píla, klip na opasok, veľmi výkonné ozubenie na rezanie surového dreva, koniec je upravený tak, aby zabránil skĺznutiu prstov, rukoväť SoftGrip s mäkkým povrchom na pevný a pohodlný úchop, čepeľ z tvrdenej ocele je dlhá 160 mm, plastový klip umožňuje pohodlné nosenie píly zavesenej na opasku.

Cena v čase recenzie: 31,06 €

Záhradný kvetináč s vložkou v ratanovom dizajne

Záhradný kvetináč s vložkou je vyrobený z plastu s textúrou verne imitujúcou prírodný ratan. Je to dokonalý dekoratívny prvok pre každý balkón, terasu alebo iný priestor. Škrupina je odolná voči poveternostným vplyvom, najmä voči UV žiareniu, takže jej farba nemení svoj odtieň pod vplyvom slnečného žiarenia.

Cena v čase recenzie: 13,95 €

Záhradný trakař 75 l Baumax

Pestujete ovocie a zeleninu alebo si počas voľných dní radšej oddýchnete v záhrade? Bez ohľadu na odpoveď by vám vo výbave nikdy nemalo chýbať kvalitné záhradné koleso. Baumax ponúka výrobok, ktorý nikdy nevyjde z módy a bude vám dobre slúžiť mnoho rokov. Tradičný záhradný trakař je vyrobený z kvalitnej ocele v pozinkovanom vyhotovení.

Cena v čase recenzie: 47,99 €

Vyvýšený záhon so skleníkom

Vyvýšený záhon Maple Greenhouse s krytom skleníka vám umožní zbierať vlastnú zeleninu a bylinky, aj keď je chladno, daždivo a veterno. Pestovanie zeleniny a kvetov je vďaka nemu zábavné, jednoduché a štýlové.

Cena v čase recenzie: 195,70 €

Biely oblúkový fóliovník 2 x 3,5 m

Skleník je dokonalým riešením na prípravu a pestovanie záhradných plodín. Vďaka optimálnym podmienkam je ideálny na výsev zeleniny až 3-krát ročne.

Cena v čase recenzie: 92,57 €

Praktický foliovnik so 4 policami

Chcete pestovať zeleninu v tej najlepšej kvalite, t. j. bio? Máte vlastné bylinky na použitie v kuchyni? Nič sa nevyrovná pestovateľskému koníčku a všetkému, čo s ním súvisí. Chceli by ste, ale nemáte dostatok miesta? Ponúkame vám praktický záhradný kvetináč pre každého, či už máte záhradu alebo len balkón.

Cena v čase recenzie: 97,46 €

Kovový oblúk pre ruže a iné rastliny

Milujete kvety? Neviete si bez nich predstaviť svoju záhradu? Máte radi kvetinové dekorácie v jedinečnom dizajne? Ste vášnivým pestovateľom kráľovnej kvetov – ruží? Potom oceníte tento praktický doplnok vo vašej záhrade. Skrášlite ním svoj exteriér a dodáte kvetinám nový rozmer krásy a šarmu.

Cena v čase recenzie: 34,06 €

Praktický polykarbonátový skleník 4×4 m

Je záhradkárčenie vašou vášňou? Radi relaxujete pri práci v záhrade? Chcete pestovať vlastné plodiny v najlepšej ekologickej kvalite? Ako však účinne predpestovať rastliny a ochrániť úrodu pred nepriazňou počasia? Ideálnym riešením je skleník. Tu v jedinečnom dizajne.

Cena v čase recenzie: 1 168 €

Kvetináč Urban Bloomer XL s integrovaným zavlažovacím systémom

Čo vo vašej záhrade chýba? Čo nesmie chýbať v žiadnej záhrade, na terase alebo balkóne? Ako skrášliť svoj vonkajší priestor? Odpoveďou je zaobstarať si tento praktický kvetináč, pretože kvety váš exteriér náležite skrášlia a zútulnia.

Cena v čase recenzie: 146 €

Kompaktný záhradný fóliovník s policami

Tento typ fóliovníka, ktorý nezaberá veľa miesta na šírku, je vhodný pre menšie záhrady. Dôležité je vhodné umiestnenie, pretože nádoba musí byť umiestnená na rovnom povrchu, kde sa dá aj upevniť do zeme.

Cena v čase recenzie: 57,41 €

Vykurovací kábel Waldbeck Greenwire Select 12

Chráňte svoje stromy, kvety a iné rastliny pred poškodením spôsobeným mrazom alebo chladom. Vykurovací kábel Waldbeck Greenwire Select je skvelým riešením na boj s mrazom. Jednoducho omotajte 12-metrový vykurovací kábel okolo kmeňa stromu, kvetináča, kvetináča alebo ho dokonca položte na zem a pomocou plynule nastaviteľného regulátora nastavte termostat na teplotu

Cena v čase recenzie: 24,58 €

Predlžovacia hadica do 15 m

Superhoze Plus Soaker Hose od spoločnosti Hozelock bude nepochybne ideálnym nástrojom na zavlažovanie vašej záhrady. Odolná vonkajšia vrstva strečovej hadice na vodu je vyrobená z tkaného polyesteru, ktorý výborne odoláva UV žiareniu, zatiaľ čo vnútorná vrstva je vyrobená zo 100 % prírodného kaučuku.

Cena v čase recenzie: 50,35 €

Záhradný box z odolného polyratanu

Polyratanový záhradný box Dekorhome 118x25x50 cm je vyrobený z polyratanu odolného voči vode. Pevne tkaná štruktúra vytvára hladký povrch a zaručuje vynikajúcu stabilitu. Vo vnútri sa nachádza päť nádob/podsádok, ktoré predlžujú životnosť výrobku. Môžete do nich zasadiť rôzne zelené rastliny a kvety.

Cena v čase recenzie: 114,10 €

Praktický dekoratívny doplnok v podobe krabičky

Ako zlepšiť svoj exteriér? Ako ho oživiť a zatraktívniť? Výhodou je, že ho môžete umiestniť kdekoľvek vonku, či už v záhrade, na terase alebo na balkóne. Vyvýšený záhon v kvetinovom štýle, ktorý neunikne nikomu. Zvýši pôvab vašej záhrady.

Cena v čase recenzie: 60,40 €

Drevený kvetináč v originálnom dizajne

Materiál, ktorý nemá konkurenciu. Je vhodný pre každý štýl zariadenia. Vytvára nezameniteľné čaro útulnosti. Vytvára jedinečnú atmosféru. Drevo, na ktoré sa môžete spoľahnúť v akomkoľvek dizajne. Tu v podobe pôsobivého kvetináča. Dekorácia, ktorá neunikne pozornosti nikoho.

Cena v čase recenzie: 34 €

Rozmetadlo Gardena L

Praktické rozmetadlo od spoločnosti Gardena vám uľahčí prácu na záhrade. Sypač L je vhodný na stredne veľké veľké plochy, kde dokáže rovnomerne rozmiestniť hnojivo alebo iný posypový materiál. Kvalitne vyrobený výrobok zaručuje odolnosť voči korózii a poveternostným vplyvom, významnou výhodou je aj jednoduchá údržba pomocou vody.

Cena v čase recenzie: 40,99 €

Veľký profesionálny fóliovník aj na domáce pestovanie

Veľmi priestranná fóliová miska na domácu bio zeleninu. Každý záhradník bude nadšený. Fóliovník je dokonalým riešením na prípravu a pestovanie záhradných plodín. Poskytuje optimálne podmienky a je ideálny na výsev zeleniny až 3-krát ročne.

Cena v čase recenzie: 141,44 €

Kovový vyvýšený záhon pre záhradu a balkón

Je to efektný doplnok exteriéru. Oživí vašu záhradu, ale aj balkón alebo terasu. Ponúka všestranné využitie. Šetrí váš chrbát a kĺby. Umožňuje vám pestovať vlastné bylinky, zeleninu alebo rastliny. Vysoká posteľ, ktorú ocení každý.

Cena v čase recenzie: 115,43 €

1 2 3 4