Pestovanie na záhrade

Záhradný kvetináč s vložkou v ratanovom dizajne

Záhradný kvetináč s vložkou je vyrobený z plastu s textúrou verne imitujúcou prírodný ratan. Je to dokonalý dekoratívny prvok pre každý balkón, terasu alebo iný priestor. Škrupina je odolná voči poveternostným vplyvom, najmä voči UV žiareniu, takže jej farba nemení svoj odtieň pod vplyvom slnečného žiarenia.

Cena v čase recenzie: 13,95 €

Záhradný trakař 75 l Baumax

Pestujete ovocie a zeleninu alebo si počas voľných dní radšej oddýchnete v záhrade? Bez ohľadu na odpoveď by vám vo výbave nikdy nemalo chýbať kvalitné záhradné koleso. Baumax ponúka výrobok, ktorý nikdy nevyjde z módy a bude vám dobre slúžiť mnoho rokov. Tradičný záhradný trakař je vyrobený z kvalitnej ocele v pozinkovanom vyhotovení.

Cena v čase recenzie: 47,99 €

Vyvýšený záhon so skleníkom

Vyvýšený záhon Maple Greenhouse s krytom skleníka vám umožní zbierať vlastnú zeleninu a bylinky, aj keď je chladno, daždivo a veterno. Pestovanie zeleniny a kvetov je vďaka nemu zábavné, jednoduché a štýlové.

Cena v čase recenzie: 195,70 €

Kvetináč Urban Bloomer XL s integrovaným zavlažovacím systémom

Čo vo vašej záhrade chýba? Čo nesmie chýbať v žiadnej záhrade, na terase alebo balkóne? Ako skrášliť svoj vonkajší priestor? Odpoveďou je zaobstarať si tento praktický kvetináč, pretože kvety váš exteriér náležite skrášlia a zútulnia.

Cena v čase recenzie: 146 €

Predlžovacia hadica do 15 m

Superhoze Plus Soaker Hose od spoločnosti Hozelock bude nepochybne ideálnym nástrojom na zavlažovanie vašej záhrady. Odolná vonkajšia vrstva strečovej hadice na vodu je vyrobená z tkaného polyesteru, ktorý výborne odoláva UV žiareniu, zatiaľ čo vnútorná vrstva je vyrobená zo 100 % prírodného kaučuku.

Cena v čase recenzie: 50,35 €

Záhradný box z odolného polyratanu

Polyratanový záhradný box Dekorhome 118x25x50 cm je vyrobený z polyratanu odolného voči vode. Pevne tkaná štruktúra vytvára hladký povrch a zaručuje vynikajúcu stabilitu. Vo vnútri sa nachádza päť nádob/podsádok, ktoré predlžujú životnosť výrobku. Môžete do nich zasadiť rôzne zelené rastliny a kvety.

Cena v čase recenzie: 114,10 €

Praktický dekoratívny doplnok v podobe krabičky

Ako zlepšiť svoj exteriér? Ako ho oživiť a zatraktívniť? Výhodou je, že ho môžete umiestniť kdekoľvek vonku, či už v záhrade, na terase alebo na balkóne. Vyvýšený záhon v kvetinovom štýle, ktorý neunikne nikomu. Zvýši pôvab vašej záhrady.

Cena v čase recenzie: 60,40 €

Drevený kvetináč v originálnom dizajne

Materiál, ktorý nemá konkurenciu. Je vhodný pre každý štýl zariadenia. Vytvára nezameniteľné čaro útulnosti. Vytvára jedinečnú atmosféru. Drevo, na ktoré sa môžete spoľahnúť v akomkoľvek dizajne. Tu v podobe pôsobivého kvetináča. Dekorácia, ktorá neunikne pozornosti nikoho.

Cena v čase recenzie: 34 €

Priestranná vyvýšený záhon z masívneho dreva

Vyvýšený záhon Blumfeldt Altiplano 150 umožňuje klíčenie a mení terasy, dvory alebo balkóny na zelené oázy. Staňte sa záhradníkom a vypestujte si vlastnú zeleninu alebo ovocie. Vyvýšený záhon Blumfeldt Altiplano 150 je lahodný, čerstvý a zaručene bez chemikálií, vypestuje to, po čom vaše srdce túži.

Cena v čase recenzie: 127,16 €

Skleník Aldo nielen na paradajky

Kvalitný a cenovo dostupný fóliovník je ideálny na pestovanie paradajok, ale aj inej zeleniny. Poskytne vašim rastlinám optimálne podmienky na rast a ochranu pred nepriaznivým počasím. Konštrukcia je spojená plastovými spojmi.

Cena v čase recenzie: 49,49 €

Jednopodlažný vyvýšený záhon

Jedno poschodie postele JUWEL TIMBER. Podlaha sa skladá zo 6 kameňov a môže sa použiť ako spodná vyvýšená posteľ. Posteľ je možné upraviť pomocou ďalšej vrstvy “kamienkov”. Vyvýšený záhon JUWEL TIMBER možno v chladnejšom počasí prikryť skleníkom JUWEL BIO-PROTECT 130/60 (voliteľný príplatok).

Cena v čase recenzie: 98 €

Výprodej zahradní foliovník 300 x 200 x 190 cm

Vysoká kvalita spracovania. Veľmi pevný rám z pozinkovaných oceľových rúrok. Fólia je odolná proti roztrhnutiu, chráni pred vetrom, dažďom, UV žiarením a chladom. Široký predný vchod – rolovací. 4 bočné okná s moskytiérou. Rýchle a jednoduché čistenie. Veľmi jednoduchá montáž.

Cena v čase recenzie: 80,6 €

Lacný vykurovací kábel na ochranu stromov pred mrazom

Aby všetko zostalo zelené aj na jar: Waldbeck Greenwire Plant Warmer trvalo zahrieva pri zimných teplotách a účinne chráni palmy a iné exotické rastliny pred poškodením mrazom a chladom. Vykurovací kábel s dĺžkou 6 metrov sa dá ľahko omotať okolo koreňových plášťov rastlín, okolo koruny alebo kmeňa

Cena v čase recenzie: 16,37 €

XXL Záhradný zakladač 400 x 200 x 190 cm

Vysoká kvalita spracovania. Veľmi pevný rám z pozinkovaných oceľových rúrok. Fólia je odolná proti roztrhnutiu, chráni pred vetrom, dažďom, UV žiarením a chladom. Široký predný vchod – rolovací. 6 bočných okien s moskytiérou. Rýchle a jednoduché čistenie. Veľmi jednoduchá montáž.

Cena v čase recenzie: 102,54 €

Waldbeck Greenshelter na prezimovanie rastlín

Jedinečné riešenie na predpestovanie, pestovanie a tiež na bezpečné prezimovanie rastlín. Efektívny, praktický a veľmi účinný zimný skleník, ktorý sa postará o čerstvé rastliny a plodiny počas celého roka.

Cena v čase recenzie: 90,23 €

Vyvýšený zeleninový záhon z borovicového dreva

Pestujte a zbierajte vlastné plodiny v ekologickej kvalite. Nie je nič lepšie ako vôňa čerstvých byliniek zo záhradného záhonu priamo do kuchyne a na tanier. Nič sa nevyrovná chuti vlastnej zeleniny. Na pohodlné pestovanie nielen v záhrade vám poslúži tento veľmi praktický vyvýšený záhon.

Cena v čase recenzie: 94,99 €

Záhradný oblúkový polykarbonátový skleník s dĺžkou 6 m

6 m dlhý, neštandardný 2,7 m vysoký a 4 m široký oblúkový polykarbonátový záhradný skleník MELON ponúka extrémne vysokú odolnosť proti vetru a snehu a vynikajúci pestovateľský priestor vďaka dvojitej rúrkovej (oceľovej) konštrukcii. Skleník je vybavený 4 mm zdravotne nezávadným polykarbonátom s UV ochranou.

Cena v čase recenzie: 2 093 €

Fóliovník na pestovanie a predpestovanie sadeníc

Stojíte pred otázkou, aký koš na fólie kúpiť? Ak chcete začať s pestovaním alebo nemáte na záhrade toľko miesta, potom je tento model určený práve pre vás. Je ideálny aj pre tých, ktorí potrebujú len menšiu verziu polytunela.

Cena v čase recenzie: 105,87 €

Predlžovacia záhradná hadica 40 m

Superhoze 40 m navíjacia hadica je prakticky nepostrádateľným pomocníkom, účinným doplnkom, ktorý zaujme aj svojím farebným, dizajnovým prevedením. Je dôkazom toho, že aj praktický záhradný pomocník môže zaujať pekným dizajnom. Vonkajšia hadica v krásnej žltej farbe je vhodná do každého vonkajšieho prostredia.

Cena v čase recenzie: 77,76 €

Veľký záhradný vozík GÜDE GGW 250 so skladacou korbou

Praktický ťažný vozík vhodný na prepravu sena, trávy, záhradného odpadu, dreva, zeminy atď. okolo domu, na dvore, v záhrade atď.

Cena v čase recenzie: 99,19 €

Zastrešený vyvýšený záhon v modernom vzhľade

Vyvýšený záhon BlumfeldtHigh Grow Advanced vám umožní vypestovať si vlastné denné porcie zeleniny a premeniť terasy, dvory a predzáhradky na zelené oázy. Šťavnaté paradajky, sladké jahody, chrumkavé cukety a voňavé bylinky sa dajú ľahko pestovať vďaka optimálnym podmienkam v miniskleníku Blumfeldt High Grow Advanced. Stabilná nadstavba z hliníkového rámu a dutých komorových dosiek premení vyvýšený záhon na praktický skleník – Vy už zberáte úrodu tam, kde ostatní len sadia! Stabilný základ záhradného záhonu je vyrobený z pozinkovaného oceľového plechu, ktorý ho najlepšie chráni pred poveternostnými podmienkami a hrdzou.

Cena v čase recenzie: 206,86 €

Zľavnený veľký záhradný fóliovník 2,5 x 4 m

Cenným a veľmi praktickým záhradným pomocníkom je fóliovník. Umožňuje predpestovať zeleninu, rastliny, ale poskytuje aj podmienky na pestovanie plodín niekoľkokrát ročne. Vďaka skleníku môžete zbierať úrodu skôr a vychutnávať si vlastné ovocie v najlepšej bio kvalite.

Cena v čase recenzie: 92,7 €

Samozavlažovací kvetináč z terakoty

Samozavlažovací kvetináč Bergamot v terakotovej farbe je veľmi praktický a cenený predmet. Na pestovanie šalátov, kvetov a byliniek. Hrniec obsahuje vložku, otvor na nalievanie, hladinomer, knôt a klip.

Cena v čase recenzie: 7,66 €

Oblúkový záhradný skleník Lanitplast KYKLOP

Ktorý koníček má blahodarný vplyv na psychiku človeka, zároveň poskytuje trochu pohybu a predovšetkým prináša viditeľné výsledky? Áno, záhradkárčenie, pestovanie a rýpanie sa v zemi. Tento priestranný a predovšetkým kvalitný záhradný skleník vám dobre poslúži na pestovanie a predpestovanie rastlín.

Cena v čase recenzie: 597,46 €

1 2 3