Záhradné stroje

Lacné záhradné / stavebné kolieska 60l

Záhradné koliesko uľahčuje prácu a znižuje námahu pri presune nákladu z miesta na miesto. Je to nepostrádateľný pomocník, či už pri práci na záhrade, alebo ako stavebné koliesko.

Cena v čase recenzie: 64,22 €

VERTO AKU záhradná strunová kosačka

Ako udržiavať trávnik čistý a uprataný? Ako môžete dosiahnuť čistý povrch aj na menej prístupných miestach, na ktoré sa bežná kosačka nedostane? Stačí si zaobstarať túto praktickú a veľmi účinnú strunovú kosačku.

Cena v čase recenzie: 38,33 €

Robotická sekačka na trávu Smart SILENO+ 2000

Starostlivosť o trávnik môže byť taká jednoduchá! GARDENA inteligentná robotická kosačka SILENO+ udržuje dĺžku nožov trávy presne podľa potreby a vy si môžete užívať voľný čas. Vďaka systému SensorCut robotická kosačka nespôsobuje na trávniku pruhy, ale zanecháva dokonale udržiavaný trávnatý koberec.

Cena v čase recenzie: 2 297,5 €

Akumulátorové nožnice na trávu – 3,6 V LiON

Univerzálne akumulátorové nožnice na dokonalé zastrihávanie trávnika na miestach, kam kosačka nedosiahne, alebo zastrihávanie okrasných kríkov (výmenou lišty s príslušenstvom). Je možné pripojiť aj predĺženú teleskopickú rukoväť a pojazdové kolesá. S nabitou batériou vydržia nožnice pracovať približne 60 minút.

Cena v čase recenzie: 57,04 €

Benzínová kosačka Einhell GE-PM 48 S HW B&S

Benzínová kosačka je skvelou voľbou, ak máte veľkú záhradu. Táto benzínová kosačka Einhell je dokonalým pomocníkom na to, aby bol váš trávnik vždy dokonale upravený. Jednovalcový štvortaktný motor Briggs & Stratton 500 série E s výkonom 2 kW, objemom 140 cm3 a 2850 otáčkami za minútu je zárukou dobre vykonanej práce.

Cena v čase recenzie: 565,86 €

Elektrická záhradná kosačka FZR 2046-E so zberným košom

Chcete mať krásne upravený trávnik? A ak je to možné, trávnik, ktorý sa ľahko udržiava, pokiaľ ide o kosenie? Stačí si zaobstarať skvelého pomocníka v podobe tejto elektrickej kosačky.

Cena v čase recenzie: 135,37 €

Elektrická kosačka s výkonom 1300 W a 30 l košom

Nespornou výhodou elektrických kosačiek je ich kompaktnosť, nízka obstarávacia cena a nízke prevádzkové náklady. Nemusíte dopĺňať benzín, olej, nadmerne sa oň starať, napriek tomu je vždy spoľahlivým pomocníkom vo vašej záhrade a okamžite pripravený odviesť kvalitnú prácu. Potrebujete len napájací zdroj a môžete vyraziť.

Cena v čase recenzie: 92,57 €

Benzínová kosačka Sharks SH 2850BS najvyššej kvality

Udržiavanie trávnika v perfektnom stave je oveľa jednoduchšie, ak máte kvalitnú kosačku. Benzínová kosačka Sharks má osvedčený motor Briggs & Stratton 450, ktorý vás nesklame. Motor je ľahký a ľahko sa ovláda. Maximálny výkon je 3,5 HP a objem motora je 148 cm3.

Cena v čase recenzie: 369,27 €

Rozmetadlo Gardena L

Praktické rozmetadlo od spoločnosti Gardena vám uľahčí prácu na záhrade. Sypač L je vhodný na stredne veľké veľké plochy, kde dokáže rovnomerne rozmiestniť hnojivo alebo iný posypový materiál. Kvalitne vyrobený výrobok zaručuje odolnosť voči korózii a poveternostným vplyvom, významnou výhodou je aj jednoduchá údržba pomocou vody.

Cena v čase recenzie: 40,99 €

Levná elektrická sekačka na trávu Fieldmann FZR 2046-E

Kosačka ponúka 6 polôh centrálneho nastavenia výšky rezu v rozsahu 20 – 70 mm. 50 l delený kôš (plast/textil). Výškovo nastaviteľná rukoväť s možnosťou úplného sklopenia.

Cena v čase recenzie: 135,37 €

Rotačná benzínová kosačka EINHELL GC-PM 56 S

Ak hľadáte kvalitnú benzínovú kosačku, potom vás určite zaujme táto od spoločnosti EINHELL. Robustná rotačná kosačka s výkonným jednovalcovým štvortaktným motorom s objemom 173 cm3 a výkonom 2,8 kWh pri 2900 U/min zvládne kosiť veľké trávniky s plochou až 2200 m2 a poradí si aj s hustou a vysokou trávou.

Cena v čase recenzie: 524,83 €

Strunová aku sekačka Extol Premium 8895610

Udržiavanie krásne upravenej záhrady si vyžaduje aj dokonalé vybavenie. Skvelým pomocníkom, ktorý určite nepríde nazmar, je táto strunová kosačka Extol Premium Accu. Bez napájacieho kábla môžete ľahko, rýchlo a pohodlne upravovať plochy, ktoré sú s pojazdnou kosačkou ťažko dostupné, ako aj plochy okolo plotov, obrubníkov alebo stromov a kríkov.

Waldbeck Easy Rider s teleskopickou prednou tyčou

Vozeň Waldbeck Easy Rider je pripravený na veľké aj malé dobrodružstvá! Či už na prechádzky s deťmi, výlet na pláž alebo na prepravu nápojov – skladacieho vozíka sa už nebudete chcieť vzdať. Pomocou teleskopickej tyče vpredu alebo sklopnej tyče vzadu sa vozík dá ľahko premiestňovať.

Cena v čase recenzie: 126,4 €

Ťažný prepravný vozík, ktorý zvládne aj náročný terén

Nezaťažujte si chrbát, keď si chcete užiť pokoj, prírodu a možno aj pláž, vodu a slnko. Praktický vozík Easy Rider prevezie všetko, čo potrebujete. Vozík má voľne sa pohybujúce kolesá s guličkovými ložiskami a mimoriadne široké pneumatiky na pohodlné ťahanie. Vpredu je teleskopická tyč a vzadu posuvná tyč. Rýchle zloženie vozíka uľahčuje jeho uloženie a zbalenie, napríklad na dovolenke.

Cena v čase recenzie: 129,90 €

Ručný vozík Waldbeck Ventura na prepravu ťažkých nákladov v záhrade

Ruční vozík Waldbeck Ventura je praktický pomocník při práci v zahradě a při přepravě rozměrných nebo těžkých předmětů. Chcete zasadit živý plot nebo si vytvořit ještě barevnější květinový záhon? Pak je zařízení Ventura pro Vás tím správným partnerem. Můžete s ním i bez námahy přepravovat vše potřebné zahradní nářadí a rostliny

Cena v čase recenzie: 219,90 €

Strunová kosačka s teleskopickou rukoväťou Extol Craft 416125

Ak máte členitú záhradu so stromami, skalami, obrubníkmi alebo plochami na sedenie, viete, aké ťažké je kosiť trávu bežnou kosačkou s pojazdom. V tomto prípade sa bez šikovnej a kvalitnej strunovej kosačky zaobídete len vtedy, ak chcete stráviť hodiny zložitým ručným pletím prerastenej trávy

Cena v čase recenzie: 42,3 €

Benzínová kosačka s pojazdom VeGA 46 HWXV 6in1

Potrebujete kosačku na trávu, na ktorú sa môžete v záhrade naozaj spoľahnúť? Potom by to mohol byť tento model od spoločnosti VeGa, konkrétne model, ktorý sa môže pochváliť šiestimi spôsobmi použitia. Benzínová kosačka na trávu 6v1 s variabilným pojazdom a kvalitným oceľovým šasi má výkonný štvortaktný motor VeGa OHV s objemom 139 cm3, výkonom 5 k a 3600 ot/min.

Cena v čase recenzie: 270,92 €