Drevená záhradná hojdačka

Drevené hojdačky sú obľúbené pre svoju mimoriadnu pevnosť, pevnú konštrukciu a elegantný vzhľad. V záhrade jednoducho vyzerajú oveľa lepšie ako kovové hojdačky. Zvyčajne sú vyrobené z masívneho borovicového dreva a môžu byť morené na rôzne farby. Konštrukcia sa líši podľa nosnosti, ceny a rozmerov. Luxusné drevené hojdačky sú zvyčajne doplnené dostatočne veľkou strieškou, ktorá zabraňuje prenikaniu slnečných lúčov.

Rodinné drevené záhradné hojdačky sú určené nielen pre radosť detí, ale aj pre relaxáciu dospelých. Jemné hojdanie uvoľňuje, zmierňuje stres a vyvoláva príjemné pocity. Môžu byť tiež vybavené dômyselne tvarovanými operadlami a podrúčkami.

Okrem tradičných jednomiestnych hojdačiek v podobe lavičky alebo stoličky, ktoré sa kupujú pre deti, existujú aj partnerské hojdačky, na ktorých sa dá sedieť oproti sebe. V poslednom čase sa stali veľmi obľúbenými aj drevené skladacie hojdačky, z ktorých sa dá vytvoriť hojdacia posteľ.

Drevená záhradná hojdačka so strieškou

Moderná drevená záhradná hojdačka vám poskytne pohodlie a relaxáciu v záhrade. Hojdačka má pevný rám odolný voči poškodeniu. Pohodlné sedadlo a strieška sa postarajú o pohodlie pri relaxácii. Prírodné agátové drevo, z ktorého je hojdačka vyrobená, sa dokonale hodí do každej záhrady a zaručuje aj trvanlivosť výrobku.

Cena v čase recenzie: 364,75 €

Detská hojdačka MINI Baumax

Zábava, ktorú miluje každé dieťa. Má niekoľko pozitívnych aspektov. Najdôležitejšie je, že sa dieťa zabaví, užije si veľa zábavy a to vonku na vzduchu. Krásna hojdačka, ktorá zaručene urobí radosť vášmu dieťaťu.

Cena v čase recenzie: 99,99 €

Záhradná hojdačka z tropického dreva s pevným polstrovaním

Záhradná hojdačka VeGA BAHARA ponúka pohodlný odpočinok, dokonalý tieň na čítanie kníh a relaxáciu v sprievode jemného hojdania. Niet divu, že sa teší veľkej obľube u detí aj dospelých. Vďaka svojmu výkonu a dizajnu sa dokonale hodí do exteriéru, na pergoly alebo kryté terasy. Najlepšie vynikne v takýchto priestoroch a zároveň dlho vydrží.

Cena v čase recenzie: 278,62 €

Luxusná záhradná hojdačka z tropického dreva VeGA Lux Black

Luxusná záhradná hojdačka so strieškou je vyrobená z tropického tvrdého dreva Meranti. Hojdačka je určená do exteriéru a na pergoly. Bez vhodnej impregnácie nie je vhodná na použitie vo vlhkom a vetrom namáhanom prostredí.

Cena v čase recenzie: 368,9 €