Fóliovník na paradajky

Pre všetkých, ktorí radi pestujú či si s chuťou pochutnávajú na paradajkách. Však sa jedná o veľmi zdraviu prospešnou zeleninu. Pozitívne je, že si môžete vypestovať vlastné a v bio kvalite. K tomu vám poslúži fóliovník na paradajky, ktorý chráni a napomáha zdarnému rastu. Prednosťou je, že môžete kúpiť aj v menšej variante, teda pestovať môže prakticky každý.

Fóliovník na paradajky ponúka takmer od jari až do jesene porovnateľnej atribúty ako skleník. Len vyniká rýchlou a jednoduchou montážou, ktorú možno ľahko vykonať na záhrade. Samozrejmosťou je kvalitné prevedenie. Fólia dokáže urýchliť rast rastlín, rovnako tak sa môže pochváliť oveľa dlhšou výdržou než tomu bolo kedysi. Výhodou fóliovníka je aj to, že na rastliny svieti rozptýlené svetlo, ktoré je pre nich ideálne. Dochádza tiež k menšiemu riziko prehriatia v horúcich a slnečných dňoch. Najčastejším materiálom, ktorý zaisťuje stabilitu a pevnosť konštrukcie, je plast či železo. Prednosťou fóliovníka je nízka hmotnosť a teda je mnohokrát možné ľahko transportovať na iné miesto. Ideálna voľba pre pestovanie vlastných a chutných paradajok.

Fóliovník na balkón 105 x 50 x 45 cm

Predpestovanie a pestovanie v polytuneli je najlepším riešením. Toto je ideálna voľba pre malý vonkajší priestor. Fóliový kvetináč, ktorý môžete pokojne umiestniť na terasu alebo balkón. Jeho výhody tak môžete využiť, aj keď nemáte záhradu.

Záhradný fóliovník XXL v zelenej farbe

Búrlivý koníček, ktorý si môžete užívať prakticky bez obmedzení. Má to priaznivý vplyv na psychiku a navyše si zacvičíte. A predovšetkým výsledky. Nič sa nevyrovná doma vypestovanej zelenine, bylinkám a kvetom. Radosť z vlastnej úrody! Na ešte lepšie pestovanie a predpestovanie rastlín môžete použiť tento skleník.

Cena v čase recenzie: 187,7 €

Záhradný polytunel 3 x 4,5 m s modrou, bielou alebo zelenou plachtou

Fóliová krabička je vyrobená z vysokokvalitných materiálov. Použitá polyetylénová fólia je odolná voči škodlivému UV žiareniu. Konštrukciu fóliovníka tvorí rám z kovových profilov, ktoré boli pozinkované na ochranu proti korózii. Jednotlivé prvky sa spájajú pomocou montážnych skrutiek, ktoré sa dodávajú spolu s fóliovníkom.

Cena v čase recenzie: 153,49 €

Fóliovník 250×500 cm s bočními okny

Polytunel s priemerom 250×500 cm je ideálnym riešením na prípravu a pestovanie záhradných plodín. Vďaka optimálnym podmienkam je ideálna na výsev zeleniny až 3-krát ročne. Jednoduchá montáž a možnosť postaviť ho takmer kdekoľvek v záhrade sú len niektoré z jeho výhod. Konštrukcia polytunela je vyrobená z pozinkovaných oceľových profilov, je pevná a odolná, čo umožňuje dokonalé upevnenie a utesnenie polytunela.

Cena v čase recenzie: 128,74 €

Odolný a vysokokvalitný fóliový box s oceľovým rámom

Tunel s oceľovým rámom (priemer 25 mm) – 3x2x2 m je nevyhnutný pri pestovaní kvetov, rastlín alebo zeleniny. Napriek svojej veľkosti je polytunel veľmi ľahký a vďaka použitým materiálom ho možno premiestniť na akékoľvek miesto. Rozmery polytunela umožňujú voľný pohyb a prácu. Vetranie a reguláciu teploty umožňujú okná, ktoré sa dajú zatvárať a otvárať, a dva vchody na zips umiestnené oproti sebe. Vonkajší materiál je polyester 140 g/m2 s utesnenou polypropylénovou sieťovinou, ktorá je pevná a dobre chráni vaše sadenice pred dažďom a vetrom.

Cena v čase recenzie: 124,99 €