Kvetináče a hrantíky na bylinky

Niet nad vlastnú bylinky, ktoré si vypestujete v byte či vonku na záhrade. Pestujte a žnite bazalku, saturejku, koriander, oregano, rozmarín, karí, tymian, bobkový list a ďalšie bylinky majúce blahodarný účinok na ľudské zdravie, ktoré dodajú pokrmom aj náležitú chuť. V čerstvej variante a z vlastnej úrody sú tým najlepším zdrojom vitamínov a prospešných látok.

Kvetináče a hrantíky na bylinky sú praktické, funkčné, efektívne a úsporné. Sú špeciálne určené pre pestovanie byliniek. Vertikálne poschodové kvetináče šetrí miesto a maximálne vyhovujú bylinkám, pretože nepotrebujú toľko zeminy ako iné rastliny. Na jednom mieste môžete pestovať viac byliniek, či už rovnakého druhu či dokonca tiež hneď niekoľko rôznych druhov byliniek naraz. Oceniteľné a dokonalé sú nádoby v poschodovom prevedení, ktoré sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Moderné poschodový kvetináč, tzv. Kaskáda je poskladaný do tvaru kaskády a jednotlivé kvetináče a hrantíky sú vyrobené z kvalitného materiálu v mnohých farebných prevedeniach. Ďalšou alternatívou sú závesné kvetináče na bylinky, ktoré môžete umiestniť aj do kuchyne a mať tak stále po celý rok k dispozícii vlastné čerstvé bylinky.

Záhradný kvetináč s vložkou v ratanovom dizajne

Záhradný kvetináč s vložkou je vyrobený z plastu s textúrou verne imitujúcou prírodný ratan. Je to dokonalý dekoratívny prvok pre každý balkón, terasu alebo iný priestor. Škrupina je odolná voči poveternostným vplyvom, najmä voči UV žiareniu, takže jej farba nemení svoj odtieň pod vplyvom slnečného žiarenia.

Cena v čase recenzie: 13,95 €

Kvetináč Urban Bloomer XL s integrovaným zavlažovacím systémom

Čo vo vašej záhrade chýba? Čo nesmie chýbať v žiadnej záhrade, na terase alebo balkóne? Ako skrášliť svoj vonkajší priestor? Odpoveďou je zaobstarať si tento praktický kvetináč, pretože kvety váš exteriér náležite skrášlia a zútulnia.

Cena v čase recenzie: 146 €

Praktický dekoratívny doplnok v podobe krabičky

Ako zlepšiť svoj exteriér? Ako ho oživiť a zatraktívniť? Výhodou je, že ho môžete umiestniť kdekoľvek vonku, či už v záhrade, na terase alebo na balkóne. Vyvýšený záhon v kvetinovom štýle, ktorý neunikne nikomu. Zvýši pôvab vašej záhrady.

Cena v čase recenzie: 60,40 €

Drevený kvetináč v originálnom dizajne

Materiál, ktorý nemá konkurenciu. Je vhodný pre každý štýl zariadenia. Vytvára nezameniteľné čaro útulnosti. Vytvára jedinečnú atmosféru. Drevo, na ktoré sa môžete spoľahnúť v akomkoľvek dizajne. Tu v podobe pôsobivého kvetináča. Dekorácia, ktorá neunikne pozornosti nikoho.

Cena v čase recenzie: 34 €

Jednopodlažný vyvýšený záhon

Jedno poschodie postele JUWEL TIMBER. Podlaha sa skladá zo 6 kameňov a môže sa použiť ako spodná vyvýšená posteľ. Posteľ je možné upraviť pomocou ďalšej vrstvy “kamienkov”. Vyvýšený záhon JUWEL TIMBER možno v chladnejšom počasí prikryť skleníkom JUWEL BIO-PROTECT 130/60 (voliteľný príplatok).

Cena v čase recenzie: 98 €

Vyvýšený zeleninový záhon z borovicového dreva

Pestujte a zbierajte vlastné plodiny v ekologickej kvalite. Nie je nič lepšie ako vôňa čerstvých byliniek zo záhradného záhonu priamo do kuchyne a na tanier. Nič sa nevyrovná chuti vlastnej zeleniny. Na pohodlné pestovanie nielen v záhrade vám poslúži tento veľmi praktický vyvýšený záhon.

Cena v čase recenzie: 94,99 €

Samozavlažovací kvetináč z terakoty

Samozavlažovací kvetináč Bergamot v terakotovej farbe je veľmi praktický a cenený predmet. Na pestovanie šalátov, kvetov a byliniek. Hrniec obsahuje vložku, otvor na nalievanie, hladinomer, knôt a klip.

Cena v čase recenzie: 7,66 €

Záhradný kvetináč z agátového dreva v pôsobivom dizajne

Záhradný kvetináč Dekorhome z agátového dreva s nenápadným rustikálnym dizajnom vnesie do vášho vonkajšieho bývania nádych prírodných farieb. Je vyrobený z robustného masívneho agátového dreva, takže je výborne odolný voči poveternostným vplyvom a vhodný na vonkajšie použitie.

Cena v čase recenzie: 57,20 €

Vyvýšený záhradný box v rôznych farbách

Praktický a cenený pomocník pre každý exteriér. Krásne oživí vašu záhradu, terasu a balkón. Vyniká svojím dizajnom. Užívajte si rast, ako sa vám páči, a zároveň šetrite svoj chrbát, kolená a skrátka svoje kĺby. Funkčná záležitosť aj pre ľudí, ktorí práve bojujú s bolesťami chrbta.

Cena v čase recenzie: 74,30 €

Moderný záhradný kvetináč vrátane 2 vložiek

K správnej útulnej atmosfére nepochybne patria rastliny, kvety, skrátka flóra. Aby však všetko vyzeralo dobre a dokonale skrášlilo váš domov, musíte si vybrať správny kvetináč. Tu v modernom a nadčasovom dizajne. Samozrejme, oceníte ho aj z hľadiska funkčnosti a praktickosti.

Cena v čase recenzie: 32,99 €

Samozavlažovací kvetináč v módnej antracitovej farbe

Ozdobte svoj exteriér kvetmi. Uľahčite si pestovanie rastlín, zeleniny alebo byliniek. Zbierajte vlastnú úrodu. Spoľahnite sa pritom na samozavlažovací kvetináč. Zaručuje bezproblémové a úspešné pestovanie. Oceníte ho ľudia, ktorí jednoducho občas zabudnú zaliať, alebo zaneprázdnení ľudia.

Cena v čase recenzie: 11,11 €

Vyvýšený záhon s vetraním z imitácie dreva

Vychutnajte si pohodlné záhradníčenie kdekoľvek vonku. Ocenený doplnok záhrady. Šetrite si kolená a chrbát. Doprajte si vlastnú zeleninu alebo bylinky. Praktický a vysoko funkčný doplnok do každej záhrady, ktorý uvítajú aj starší ľudia.

Cena v čase recenzie: 160 €

Drevený vyvýšený záhon na nožičkách

Drevený vyvýšený záhon je ideálnou voľbou pre nadšených záhradkárov, ktorí by radi oživili svoju záhradu ďalšími kvetmi a inými rastlinami. Kvetináč je vyrobený z pevného a robustného impregnovaného reziva. Je preto odolný, odolný voči poveternostným vplyvom a vhodný na použitie v exteriéri. Jeho nenápadný, rustikálny dizajn a robustná konštrukcia vnesú do vašej záhrady prirodzený pôvab.

Cena v čase recenzie: 160,88 €

Zvýšený rámček v zelenej farbe

Pestujte si vlastné bylinky, zeleninu. Užívajte si vlastnú flóru. Vychutnajte si záhradkárčenie kdekoľvek vonku, či už na záhrade, chate, balkóne alebo terase. A ak patríte k tým, ktorí majú radi skutočné veci, ktoré sú jednoducho nesmrteľné, potom je tento typ praktického vyvýšeného záhradného boxu určený práve pre vás.

Zvýšená posteľ v zaujímavom dizajne

Ako si spríjemniť pobyt vonku? Ako si spríjemniť záhradu, terasu, altánok, balkón? Je nezmeniteľnou skutočnosťou, že čaru rastlín sa nič nevyrovná. Rovnako ako drevo vytvára tú správnu útulnú atmosféru. V tomto prípade sú obidve možnosti kombinované.

Cena v čase recenzie: 219,53 €

Praktický vyvýšený záhon z pozinkovaného plechu

Ak trpíte bolesťami chrbta, vyvýšený záhon Gutta je pre vás ideálnym riešením. Estetický vzhľad, ktorý je vhodný do každej záhrady. Veľmi stabilná konštrukcia vďaka nohám zapusteným do zeme. Inštalácia je veľmi jednoduchá a zvládnete ju za 15 minút. Medzi hlavné výhody vyvýšeného záhonu patrí aj lepšie vyhrievanie v jarných mesiacoch.

Cena v čase recenzie: 90,08 €