Lacné fóliovníky v akcii

Ideálne a mnohokrát nepostrádateľné riešenie pre všetky záhradné pestovateľov. Ak si chcete predpestovať a efektívne ochrániť rastliny pred nepriazňou počasia, perfektný voľbou je fóliovník. Vďaka tomu je možné ľahšie vytvoriť rastlinám potrebné klimatické podmienky pre úspešný rast. Jedinečná príležitosť a možnosť, ako pestovať rôzne druhy rastlín, zeleniny a pod.

Praktické a výhodné riešenie ponúka fóliovníky v akcii, keď tak máte kvalitu za prijateľnú cenu. Však cena je v tomto prípade vítaným pozitívom. K dispozícii je široká ponuka sortimentu líšiace sa rozmermi a prevedením. Vďaka fóliovníka si môžete dopriať pestovanie nielen zeleniny v bio kvalite. Lacné fóliovníky v akcii preukážu znamenitú službu v rámci vašich pestovateľských úspechov a nadšenie z kvetín či z úrody vlastnej zeleniny. Fóliovník spomaľuje odparovanie vody, chráni vnútorný priestor a týmto zabezpečuje potrebné podmienky pre rýchlejšie a zdravšie rast rastlín. Výhodou fóliovníka je mobilita a variabilita.

Fóliovník na balkón 105 x 50 x 45 cm

Predpestovanie a pestovanie v polytuneli je najlepším riešením. Toto je ideálna voľba pre malý vonkajší priestor. Fóliový kvetináč, ktorý môžete pokojne umiestniť na terasu alebo balkón. Jeho výhody tak môžete využiť, aj keď nemáte záhradu.

Záhradný fóliovník XXL v zelenej farbe

Búrlivý koníček, ktorý si môžete užívať prakticky bez obmedzení. Má to priaznivý vplyv na psychiku a navyše si zacvičíte. A predovšetkým výsledky. Nič sa nevyrovná doma vypestovanej zelenine, bylinkám a kvetom. Radosť z vlastnej úrody! Na ešte lepšie pestovanie a predpestovanie rastlín môžete použiť tento skleník.

Cena v čase recenzie: 187,7 €

Fóliovník 250×500 cm s bočními okny

Polytunel s priemerom 250×500 cm je ideálnym riešením na prípravu a pestovanie záhradných plodín. Vďaka optimálnym podmienkam je ideálna na výsev zeleniny až 3-krát ročne. Jednoduchá montáž a možnosť postaviť ho takmer kdekoľvek v záhrade sú len niektoré z jeho výhod. Konštrukcia polytunela je vyrobená z pozinkovaných oceľových profilov, je pevná a odolná, čo umožňuje dokonalé upevnenie a utesnenie polytunela.

Cena v čase recenzie: 128,74 €

Odolný a vysokokvalitný fóliový box s oceľovým rámom

Tunel s oceľovým rámom (priemer 25 mm) – 3x2x2 m je nevyhnutný pri pestovaní kvetov, rastlín alebo zeleniny. Napriek svojej veľkosti je polytunel veľmi ľahký a vďaka použitým materiálom ho možno premiestniť na akékoľvek miesto. Rozmery polytunela umožňujú voľný pohyb a prácu. Vetranie a reguláciu teploty umožňujú okná, ktoré sa dajú zatvárať a otvárať, a dva vchody na zips umiestnené oproti sebe. Vonkajší materiál je polyester 140 g/m2 s utesnenou polypropylénovou sieťovinou, ktorá je pevná a dobre chráni vaše sadenice pred dažďom a vetrom.

Cena v čase recenzie: 124,99 €