Párty stany

Párty stany sú ideálnym riešením, keď organizujete vonkajšiu párty, záhradnú oslavu alebo susedskú grilovačku a chcete ochrániť všetkých pozvaných pred prípadným dažďom alebo pred neúprosnými slnečnými lúčmi. Dodáva sa v mnohých variantoch, prevedeniach a veľkostiach. Záleží len na tom, na akú príležitosť potrebujete párty stan.

Na veľké párty a pivné slávnosti sú vhodné stany s rozmermi 6×12 m, ktoré pojmú naozaj veľký počet ľudí a ponúkajú mimoriadne pohodlné prístrešie. Na menšiu záhradnú párty sa určite bude hodiť nožnicový stan s rozmermi 3×3 m, pod ktorý pohodlne umiestnite sedenie pre približne 12 osôb.

Samozrejme, k párty stanom si môžete dokúpiť rôzne doplnky alebo ich kúpiť kompletné so všetkým. Možností je nespočetne veľa. Niektoré párty stany pozostávajú len z nepremokavej strechy, iné majú aj bočné steny. Pri väčších stanoch sa často odporúča pridať kotviacu súpravu, aby sa zabezpečila väčšia stabilita v skutočne nepriaznivom počasí.

Lacný zelený záhradný párty stan 3 x 6 m

Ak plánujete podujatie pod holým nebom, svadbu alebo večierok, určite zvážte obstaranie záhradného párty stanu. Vodotesný párty stan, ako je napríklad zelený záhradný párty stan s rozmermi 3 x 6 m, je vynikajúcou investíciou, ktorá ochráni vašich hostí a vybavenie pred nečakanými zmenami počasia. Hoci je tento záhradný párty stan cenovo dostupný, je vyrobený z kvalitného polyetylénového materiálu, ktorý zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Jeho štyri plne uzatvárateľné steny a tri veľké okná na každej z nich poskytujú ochranu a súkromie.

Cena v čase recenzie: 158,89 €

Biely záhradný stan 4×6 m

Záhradný stan s dĺžkou 4×6 m v neutrálnej bielej farbe ponúka dostatok priestoru. Elegantný a krásny záhradný stan z nepremokavého polyetylénového materiálu je ideálny na všetky párty a podujatia. Ochráni vás pred nečakanými dažďovými prehánkami, nadmerným slnečným žiarením a v chladnejších večerných hodinách aj pred chladom a prievanom.

Cena v čase recenzie: 369,27 €

Záhradný altánok so závesmi Blumfeldt Mondo

Čas na párty! So záhradným altánkom Blumfeldt Mondo bude každá párty úspešná bez ohľadu na počasie. Záhradný altánok musí byť pekný, stabilný a flexibilný, aby sa letný pobyt v záhrade stal zážitkom. Párty stan Blumfeldt Mondo tieto očakávania prekonáva. Záhradný stan s rozmermi takmer 3 x 3 m so šikmou strechou, ozdobnými kovovými ornamentmi a decentnými bočnými stenami nielen dobre vyzerá

Cena v čase recenzie: 291,15 €