Plážové ležadlá

Sú jedinečné, účinné, praktické, kvalitné, mobilné a nájdu uplatnenie v interiéri a najmä v exteriéri. Plážové ležadlá oceníte na záhrade, na terase, v chate, ale aj pri vode, na dovolenke, v kempe atď. Ich silnou stránkou je ich použitie. Výhodou je jednoduchá manipulácia, preprava a ľahkosť. Sú vyrobené z rôznych druhov materiálov. Môžete si vybrať nielen podľa materiálu, ale aj podľa farby.

Plážové lehátka sú vynikajúce z hľadiska skladovania, šetria miesto a sú vhodné pre deti aj dospelých. Výhodou je, že ležadlo si môžete vziať so sebou a používať ho aj na kamenistej pláži, kde vám poskytne maximálne pohodlie pri odpočinku a chytaní bronzu, pretože vás nebude tlačiť každý kameň ako na deke. Väčšina ležadiel je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči UV žiareniu, takže látka nevybledne, a tiež si môžete vybrať materiál, ktorý je odolný voči vode a nepriaznivému počasiu. Lehátko je skvelým spoločníkom na dovolenke alebo len pri relaxácii doma na záhrade.

Luxusné drevené polohovateľné záhradné ležadlo s polstrovaním

Ak máte pri dome, chate alebo chalupe záhradu, určite si užijete chvíle pokoja a oddychu. Záhradné ležadlo je na túto činnosť ideálne. Ak vyžadujete skutočnú kvalitu, neprehliadnite toto luxusné polohovateľné ležadlo DIVERO, ktoré je vyrobené z kvalitného teakového dreva odolného voči poveternostným vplyvom.

Cena v čase recenzie: 242,65 €

Červené hojdacie kreslo na terasu

Urobte zo svojej záhrady, balkóna alebo terasy oázu relaxu s hojdacím kreslom Sunwave od spoločnosti Blumfeldt. Na ergonomicky tvarovanom ležadle si po práci, cez víkend alebo počas dovolenky oddýchnete od hektického každodenného života. Špecifický zvlnený tvar slnečnej vlny uvoľní telo a myseľ a zároveň pomôže získať silu a relaxáciu.

Cena v čase recenzie: 100,77 €

Lacné plážové ležadlo so strieškou

Skladacie hliníkové ležadlo nastaviteľné do 5 polôh pre chvíle odpočinku. Skladacie hliníkové lehátko nastaviteľné do 5 polôh so skladacou strieškou. Protišmykové nožičky s ochranou proti poškriabaniu zaisťujú stabilné držanie, či už na lúke, piesku alebo betóne. Trojnohý hliníkový rám je mimoriadne robustný.

Cena v čase recenzie: 49,2 €

Skladacie hliníkové lehátko so strieškou nastaviteľnou do 5 polôh

Stálicou záhradného nábytku sú už niekoľko rokov lehátka so skladacou strieškou. Poskytujú pohodlný odpočinok, kedykoľvek sa vám zachce, a sú tiež veľmi praktické a odolné. Sú vždy po ruke, ľahko sa s nimi manipuluje a jednoducho sa udržiavajú a skladujú. Po zložení možno ležadlo pohodlne prenášať a umiestniť presne tam, kde si chcete oddýchnuť.

Cena v čase recenzie: 63,56 €

Nastaviteľné záhradné ležadlo s nastaviteľnou strechou

Keď na dvere opäť zaklope nadchádzajúca letná sezóna, buďte pripravení. Ak radi relaxujete v záhrade, pri bazéne alebo na pláži, určite si nenecháte ujsť pohodlie, ktoré vám ponúka kvalitné záhradné ležadlo. Tento osvedčený výrobok, ktorý je nevyhnutnosťou pre milovníkov opaľovania a bezstarostného odpočinku, je úžasným riešením, ktoré si môžete ľahko zbaliť na chatu, do kempu aj na pláž.

Cena v čase recenzie: 64,75 €

Pohodlné béžové záhradné ležadlo s penovým polstrovaním a strieškou

Spokojný s opaľovaním. Lehátko Blumfeldt Amalfi Creamy Beige so zabudovaným tienidlom vám pomôže získať letné opálenie doma v záhrade, na terase alebo na balkóne. S ležadlom Blumfeldt Amalfi Creamy Beige si môžete vychutnávať slnko v úplnom uvoľnení a pohodlí. Vďaka polstrovanej polyesterovej sieťovine môžete na 2 metre dlhej ploche na ležanie relaxovať ako v oblakoch. Aby ste vyhoveli všetkým požiadavkám, opierku chrbta možno nastaviť do piatich polôh od sedenia až po ležanie – úplne podľa vlastného vkusu.

Cena v čase recenzie: 129,90 €

Kovové záhradné ležadlo vo farbe limetky

Máte radi praktické veci, ktoré dobre vyzerajú a zároveň dokonale plnia svoj účel? Potom je toto záhradné ležadlo v pestrom odtieni a kvalitnom dizajne tým pravým riešením pre vaše letné leňošenie pri bazéne, na terase alebo v tieni stromov. Nastaviteľné operadlo s podrúčkami zaručuje pohodlie.

Cena v čase recenzie: 61,26 €

Plastové záhradné lehátko vhodné k bazénu

Získajte si nové plastové lehátko za skvelú cenu! Lehátko Florida z pevného a kvalitného polypropylénu oceníte pri opaľovaní pri bazéne alebo pri relaxácii uprostred záhrady, ako aj na dovolenke pri mori, kde si naň môžete pohodlne ľahnúť po náročnom plávaní. Lehátko je lacné, ale dostatočne pevné a stabilné. Okrem toho vyniká nastaviteľným operadlom, ktoré možno nastaviť dokonca do 4 úrovní. Vďaka tomu si na ležadle môžete pohodlne čítať knihu, natiahnuť sa a opaľovať alebo si vychutnávať výhľad na prírodu.

Cena v čase recenzie: 67,55 €