Relaxačné lehátka

Nie je pochýb o tom, že odpočinok je veľmi dôležitý a má priaznivý vplyv na duševnú a fyzickú stránku každého človeka. Zastavte sa a doprajte si trochu čerstvého vzduchu, čo je úplne najlepšia možnosť. Nemusíte mať záhradu, stačí aj balkón. V každom prípade vám na tento účel dokonale poslúži relaxačné ležadlo.

Relaxačné ležadlá oslnia svojím dizajnom, spracovaním a kvalitným materiálom. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie a majú dobrú nosnosť. Môžu byť umiestnené kdekoľvek, výber miesta je na vás. Ležadlá spĺňajú všetky základné parametre. Môžete si vybrať a rozhodnúť sa na základe materiálu, farebného prevedenia, ale aj ďalších vlastností, ako je skladnosť, polohovateľnosť, manipulácia, údržba atď. Jedno však majú relaxačné ležadlá spoločné – sú mimoriadne pohodlné a urobia vám vynikajúcu službu. Vďaka nim si nájdete čas na oddych a poriadne si ho užijete.

Klasické drevené polohovacie lehátko k bazénu

Záhradné lehátko je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia záhrady, terasy, altánku. Je nevyhnutné aj pri bazéne. Ak máte radi klasiku, potom je tento typ určený práve pre vás. Klasické záhradné lehátko je vhodné do každého exteriéru a štýlu zariadenia. Klasické drevené lehátko má poťah s pruhovaným vzorom. Ide o kombináciu červenej a bielej farby.

Cena v čase recenzie: 36,16 €

Luxusné drevené polohovateľné záhradné ležadlo s polstrovaním

Ak máte pri dome, chate alebo chalupe záhradu, určite si užijete chvíle pokoja a oddychu. Záhradné ležadlo je na túto činnosť ideálne. Ak vyžadujete skutočnú kvalitu, neprehliadnite toto luxusné polohovateľné ležadlo DIVERO, ktoré je vyrobené z kvalitného teakového dreva odolného voči poveternostným vplyvom.

Cena v čase recenzie: 242,65 €

Drevené záhradné lehátko na kolieskach

Chcete svoj záhradný nábytok doplniť o nový kúsok, ktorý vám zabezpečí príjemný oddych vo voľnom čase? Zároveň si chcete byť istí, že výrobok bude kvalitný, odolný a poctivo vyrobený? Vaše požiadavky a očakávania určite splní toto záhradné lehátko z masívneho tropického dreva od spoločnosti Shorea.

Cena v čase recenzie: 156,63 €

Záhradná posteľ s baldachýnom Blumfeldt Senator Lounge

Zastrešené záhradné ležadlo Blumfeldt Senator Lounge s veľkorysou plochou na spanie s rozmermi 205 x 188 cm vám poskytne dokonalé pohodlie na nerušený oddych po náročnom dni v práci alebo na dovolenke. Mimoriadne mäkké spojené matrace umožňujú hlboké uvoľnenie svalov a relaxáciu celého tela

Cena v čase recenzie: 699,90 €

Červené hojdacie kreslo na terasu

Urobte zo svojej záhrady, balkóna alebo terasy oázu relaxu s hojdacím kreslom Sunwave od spoločnosti Blumfeldt. Na ergonomicky tvarovanom ležadle si po práci, cez víkend alebo počas dovolenky oddýchnete od hektického každodenného života. Špecifický zvlnený tvar slnečnej vlny uvoľní telo a myseľ a zároveň pomôže získať silu a relaxáciu.

Cena v čase recenzie: 100,77 €

Záhradné ležadlo GRACILIS

Ako si užiť relaxáciu vonku v záhrade, pri bazéne alebo kdekoľvek na terase či balkóne? Toto funkčné ležadlo, ktoré sa dá premeniť aj na praktickú kempingovú stoličku, je na tento účel ako stvorené.

Cena v čase recenzie: 57,41 €

Hojdacie záhradné ležadlo pri bazéne pre dvoch

Odpočiňte si v novom dvojitom hojdacom kresle BlumfeldtBrentwood a vychutnávajte si pohľad na svet pri jemnom hojdaní. Toto vysokokvalitné a dizajnovo podarené ležadlo dokonale vylepší vašu záhradu a premení ju na oázu pokoja. Je ideálna do každého vonkajšieho prostredia, kde sa bude hodiť s nádychom elegancie a ľahkosti.

Cena v čase recenzie: 266,52 €

Záhradné ležadlo so strieškou v elegantnom dizajne

Niet nad relaxáciu na čerstvom vzduchu. Vychutnajte si relaxáciu vonku v záhrade, na terase, v chate a kedykoľvek, bez akýchkoľvek obmedzení. Toto je sviatok a je obzvlášť potrebný. Na tento účel vám dokonale poslúži toto záhradné ležadlo v luxusnom dizajne. Relaxácia a zábava v záhrade sa tak stanú oveľa lepšími.

Cena v čase recenzie: 439,48 €

Luxusné ležadlo pri bazéne z teakového dreva

Hľadáte prémiové záhradné lehátko s dlhou životnosťou? Pozrite si rozkladacie kreslo Elegance a zamilujte si exotické teakové drevo. Lehátko Elegance vyniká jedinečným dizajnom. Elegantný tvar zútulní vašu záhradu a luxusný hotelový rezort. Veľkou výhodou je možnosť polohovania, takže si môžete ľahko nastaviť opierku rúk do ideálnej polohy. Konštrukcia ležadla je robustná a má vysokú nosnosť (120 kg).

Cena v čase recenzie: 645 €

Nastaviteľná záhradná posteľ pre dvoch z umelého ratanu

Tento luxusný ratanový ležadlo / posteľ v sebe spája štýl a funkčnosť. Vďaka tomu sa stane ozdobou vašej záhrady alebo terasy. Lehátko je vyrobené z okrúhleho ratanu v sivohnedej farbe, ktorý je vodoodolný a dokonale odoláva rozmarom počasia. Vďaka tomu má dlhú životnosť a ľahko sa čistí.

Cena v čase recenzie: 416,99 €

Moderné relaxačné hojdacie kreslo Blumfeldt The Big Easy

Relaxačný oddych! S hojdacím kreslom Blumfeldt The Big Easy premeníte svoj domov na ostrov relaxácie. Táto oáza spokojnosti má pevný hliníkový rám odolný proti korózii, ktorý je chránený pred poveternostnými vplyvmi práškovým lakovaním. Základný rám je pokrytý nepremokavou strechou a ležadlom (d x š: 200 cm x 130 cm) pre 2 osoby a má nosnosť do 350 kg.

Cena v čase recenzie: 259,90 €

Nastaviteľné záhradné ležadlo s nastaviteľnou strechou

Keď na dvere opäť zaklope nadchádzajúca letná sezóna, buďte pripravení. Ak radi relaxujete v záhrade, pri bazéne alebo na pláži, určite si nenecháte ujsť pohodlie, ktoré vám ponúka kvalitné záhradné ležadlo. Tento osvedčený výrobok, ktorý je nevyhnutnosťou pre milovníkov opaľovania a bezstarostného odpočinku, je úžasným riešením, ktoré si môžete ľahko zbaliť na chatu, do kempu aj na pláž.

Cena v čase recenzie: 64,75 €

Ergonomicky tvarované záhradné lehátko Blumfeldt Chilly Billy

Chcete mať na terase lehátko, ktoré nemajú všetci ostatní, a zároveň sa cítiť ako v bubline? Potom si určite vyberte toto jedinečné a originálne záhradné ležadlo Chilly Billy od spoločnosti Blumfeldt. Neobvyklý dizajn je prispôsobený presne vašim potrebám a relaxácia sa dostane na novú úroveň

Cena v čase recenzie: 73,82 €