Sedacie súpravy na terasu a záhradu

Sedacia súprava na záhradu, balkón či terasu musí byť oveľa odolnejšie než tá do interiéru, avšak ani to jej rozhodne nemusí ubrať na dizajne. Pred nákupom uvážte, aký veľký vonkajší priestor máte k dispozícii, či chcete len sedieť pri stole, alebo radi relaxujete na slnku? Široké možnosti sa tiež otvárajú u voľby materiálu. Z prírodných sú stálicami ratan a tvrdé exotické drevo, ako je teak a eukalyptus. Ďalej potom môžete vyberať medzi kovom, plastom, umelým ratanom a najrôznejšie kombinácií uvedených materiálov.

Niektoré záhradné súpravy môžete nechať celoročne vonku. Pred zimou ale dôkladne skontrolujte spoje, aby nedošlo k zatečeniu a následnému zamrznutiu vody. Uschovaním nábytku na chránené miesto však významne predĺžite jeho životnosť. Pri výbere záhradné zostavy sa zamerajte na stabilitu a pevnosť všetkých spojov. U kresiel dbajte aj na ergonomické prevedenie sedáku a oporné časti pre čo najvyšší komfort sedenia.

Luxusná záhradná variabilná sedacia súprava so strieškou

Nič nie je lepšie ako relaxovať na čerstvom vzduchu. Aby ste si mohli relaxáciu užiť naplno, musíte si zaobstarať ten správny záhradný nábytok. Na tento účel vám dokonale poslúži táto luxusná sedacia súprava s veľkým priestorom. Sedacia súprava Ravenna v luxusnom prevedení a sofistikovanom dizajne sa postará o vaše maximálne pohodlie pri posedení s rodinou, priateľmi. Poskytne vám jedinečný odpočinok.

Cena v čase recenzie: 669,95 €

Moderná záhradná pohovka z agátového dreva

Drevená pohovka je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti. V záhrade si môžete vychutnať chvíle oddychu a pohody s rodinou a priateľmi. Rám z masívneho akáciového dreva je pevný, odolný a má dlhú životnosť. Drevo je impregnované olejom, takže pohovka je vhodná aj na vonkajšie použitie.

Cena v čase recenzie: 730,5 €

Pohodlná ratanová súprava v modernom dizajne

Súprava vonkajšieho nábytku v modernom dizajne skrášli váš exteriér a poskytne pohodlné sedenie. Zabezpečí dokonalý oddych a zábavu s rodinou alebo priateľmi. Súprava sa skladá zo stola, dvojmiestnej pohovky a 2 priestranných kresiel.

Cena v čase recenzie: 715 €

Ratanový jedálenský set Borneo 1+8

Nadčasová súprava záhradného nábytku z umelého ratanu – to je Borneo. So sedením Borneo sa budete cítiť ako na exotickej dovolenke vo vlastnej záhrade. Moderná, praktická, pohodlná a nadčasová vonkajšia jedálenská súprava. Súprava sa skladá z priestranného stola a 8 stoličiek s vysokou opierkou chrbta pre zdravé a pohodlné sedenie.

Cena v čase recenzie: 3 438 €

Hnedá polyratanová rohová pohovka s 3 stolíkmi a jedálenským stolom

Vítajte v rozprávkovej záhrade! Keď použijete jedálenskú súpravu Blumfeldt Titania na slávnostnú večeru, vaša záhrada alebo terasa sa premení na banketovú sálu v prírode. Relaxujte a oslavujte na čerstvom vzduchu s celou rodinou a priateľmi.

Cena v čase recenzie: 644,19 €

Záhradný ratanový set 1+6 Napoli II

Sedenie z umelého ratanu vhodné na záhradu, terasu a do komerčných priestorov. Robustný, s dlhou životnosťou a za skvelú cenu – to je súprava Napoli. Jedálenská súprava Napoli II pre 6 osôb, ideálna do gastronomických a iných komerčných priestorov, sa vyznačuje elegantným vzhľadom, jednoduchou údržbou a prijateľnou cenou.

Cena v čase recenzie: 1 107 €

Drevená záhradná súprava Bravo

Záhradný set BRAVO 180 cm sa skladá z dvoch lavičiek a stola. Je vyrobený z borovicového dreva s kovovou základňou. Drevo je impregnované dubovou farbou + lakované. Veľkou výhodou tejto súpravy je možnosť zloženia podstavca – ľahšie sa tak skladuje alebo prepravuje. Certifikát FSC – zaručuje kvalitu použitého materiálu.

Cena v čase recenzie: 355,50 €

Záhradný set z masívneho dreva v prírodnom dekore

Masívny drevený záhradný nábytok za rozumnú cenu! Kúpte si súpravu stola a dvoch lavíc z borovicového dreva s hrúbkou 32 mm, na ktorú sa pohodlne usadí šesť osôb. V borovicovej súprave London 1+2 nájdete štýlový jedálenský stôl a dve lavice. Lavice poskytujú miesto na sedenie pre šesť osôb.

Cena v čase recenzie: 963 €

Luxusná rohová pohovka na terasu z umelého ratanu

Vychutnajte si pohodlie na čerstvom vzduchu. Keďže prichádza čoraz viac teplých dní, počas ktorých si môžete predĺžiť pobyt vonku, doprajte si luxusnú záhradnú sedacu súpravu. Moderná súprava v pôsobivom dizajne a praktickom prevedení. Tento model vás doslova očarí. Ideálny prvok do záhrady alebo na terasu.

Cena v čase recenzie: 615,47 €

Luxusná ratanová sedacia súprava s baldachýnom

Originálny záhradný nábytok pozostáva z týchto segmentov: pohovka so sklápacou strechou, dve ďalšie kreslá a stôl, ktorý môže byť zároveň stoličkou. Ide teda o celkom praktickú súpravu, do ktorej sa zmestí až 6 osôb. Vďaka modulárnej konštrukcii ju možno použiť ako rohovú alebo ako pohovku s ďalšími samostatnými sedadlami.

Cena v čase recenzie: 1 193,50 €

2-dielna záhradná sedacia súprava s vankúšmi

Čo robiť pre svoje zdravie? Odpočívajte! A to pekne na vzduchu a v tejto pohodlnej dvojdielnej sedacej súprave. Luxusná záležitosť pre každý exteriér.

Cena v čase recenzie: 332,90 €