Solárna sprcha

Ideálny, funkčný, praktický a úsporný doplnok exteriéru. Na veľkosti v tomto ohľade nezáleží, pretože solárna sprcha splní svoj účel na záhrade, na chate atď. Nie je potrebné mať veľký priestor. Počas letných dní si tak môžete vychutnať osvieženie pod holým nebom, čo je efektívne riešenie pre tých, ktorí nemajú bazén. Naopak, pre majiteľa bazéna je to tiež výhodné, pretože použitím sprchy pred vstupom do bazéna sa do vody dostane menej baktérií a nečistôt.

Solárna sprcha je bezplatný a ekologický zdroj teplej vody, pretože všetko funguje na báze slnečnej energie. Telo sprchy zvyčajne tvorí nádrž na vodu, v ktorej sa voda ohrieva slnečnými lúčmi. V lete si môžete vychutnať osvieženie po práci, športe a pod. Je to tiež ideálna voľba pre letnú chatu, kde nie je k dispozícii nielen bazén, ale možno ani zdroj teplej vody. Pri výbere solárnej sprchy sa riadite nielen dizajnom, ale aj zásobníkom vody, t. j. jeho objemom.

Ekologická solárna záhradná sprcha BS Line 38 l

Solárna sprcha BS Line je šikovným riešením, ako získať teplú vodu ekologickým spôsobom a bez výdavkov na jej ohrev. Vďaka solárnemu kolektoru, ktorý ohrieva vodu slnečnými lúčmi, si budete môcť vychutnať príjemnú sprchu pred a po každom kúpaní vo vašom záhradnom bazéne.

Cena v čase recenzie: 127,16 €

Luxusná solárna záhradná sprcha Marimex UNO 35 l

Ak si chcete dopriať vonkajšie sprchovanie, musíte si zaobstarať solárnu sprchu s dostatočne veľkou nádržou. Napríklad táto záhradná sprcha UNO sa môže pochváliť nevídaným objemom 35 litrov a je ideálna na vonkajšie použitie. Vodu ohrievajú slnečné lúče a teleso sprchy, ktoré funguje ako solárny kolektor. Približne od mája do septembra sa tak môžete sprchovať teplou alebo vlažnou vodou. Vonkajšie sprchovanie je užitočné pred vstupom do bazéna a po výstupe z neho.

Cena v čase recenzie: 225,90 €

Dizajnová solárna sprcha 23 litrov HT4602 Hometrade

Vďaka solárnej sprche máte teplú vodu s nulovými nákladmi. Ohrev vody bez elektriny. Solárna sprcha má kovovú základňu, ktorá zaručuje stabilitu. Kovanie je vyrobené z pochrómovaného kovu. Sprchová hlavica je ľahko nastaviteľná a otočná o 180 stupňov. Zmiešavacia batéria má plynulé nastavenie horúcej vody.

Cena v čase recenzie: 77,55 €

Zelený solárny sprcha v jedinečnom dizajne listov

Hľadáte solárnu sprchu, ktorá dokonale zapadne do vášho vonkajšieho prostredia? Potom odporúčame túto jedinečnú záhradnú sprchu Leaf v nevídanom zelenom dizajne. Sprcha vás v letných mesiacoch nielen osvieži, ale bude aj pastvou pre oči.

Cena v čase recenzie: 269,76 €

Čierna solárna sprcha s objemom 20 l

Ako si užiť osvieženie počas letných tropických dní? Prečo si zaobstarať túto solárnu sprchu? Aké sú výhody? Kdekoľvek a na aký účel bude slúžiť? A aká je jej najväčšia výhoda?

Cena v čase recenzie: 132,26 €

Menšia solárna sprcha pre vonkajší bazén Speedshower Eco

Solárna sprcha s 9l zásobníkom teplej vody. Veľmi jednoduchá inštalácia. So solárnou sprchou získate príjemnú teplú vodu ekologicky a úplne zadarmo. Pripojenie sprchy k záhradnej hadici 1/2″, maximálny prívodný tlak 2bar. Plastový zásobník na teplú vodu s objemom 9 l – materiál plast

Cena v čase recenzie: 80,02 €

Solárna vonkajšia sprcha Hawaii s 38-litrovou nádržou

Hľadáte spôsob, ako získať horúcu vodu na letné oplachovanie? Predstavujeme vám solárnu sprchu Hawaii s 38-litrovou nádržou, ktorá vám umožní bezplatne premeniť studenú vodu na teplú. Čierny univerzálny dizajn navyše zaručuje, že sprcha dokonale zapadne do vonkajšieho prostredia.

Cena v čase recenzie: 124,96 €

Modrý dizajn hliníková vonkajšia solárna sprcha

Hliníková sprcha s jedinečným dizajnom. Hliníková sprcha s 24l nádržou na vodu. Sprchovanie je príjemné vďaka veľkej sprchovej hlavici a sprchovací kút je vybavený kohútikom na oplachovanie nôh.

Cena v čase recenzie: 467,05 €

Výpredaj solárna záhradná sprcha 38 L

Solárna sprcha Hawaii v čierno-striebornej farbe je dokonalým alternatívnym riešením ohrevu vody, ktoré je bez finančných nákladov. Zároveň ponúka príjemné osvieženie vo vonkajšej sprche. Určite ju oceníte po náročnej práci v záhrade, pred vstupom do bazéna alebo na opláchnutie tesne po plávaní vo vonkajšom bazéne.

Cena v čase recenzie: 120,65 €