Solárna sprcha

Ideálny, funkčný, praktický a úsporný doplnok exteriéru. Na veľkosti v tomto ohľade nezáleží, pretože solárna sprcha splní svoj účel na záhrade, na chate atď. Nie je potrebné mať veľký priestor. Počas letných dní si tak môžete vychutnať osvieženie pod holým nebom, čo je efektívne riešenie pre tých, ktorí nemajú bazén. Naopak, pre majiteľa bazéna je to tiež výhodné, pretože použitím sprchy pred vstupom do bazéna sa do vody dostane menej baktérií a nečistôt.

Solárna sprcha je bezplatný a ekologický zdroj teplej vody, pretože všetko funguje na báze slnečnej energie. Telo sprchy zvyčajne tvorí nádrž na vodu, v ktorej sa voda ohrieva slnečnými lúčmi. V lete si môžete vychutnať osvieženie po práci, športe a pod. Je to tiež ideálna voľba pre letnú chatu, kde nie je k dispozícii nielen bazén, ale možno ani zdroj teplej vody. Pri výbere solárnej sprchy sa riadite nielen dizajnom, ale aj zásobníkom vody, t. j. jeho objemom.

Modrý dizajn hliníková vonkajšia solárna sprcha

Hliníková sprcha s jedinečným dizajnom. Hliníková sprcha s 24l nádržou na vodu. Sprchovanie je príjemné vďaka veľkej sprchovej hlavici a sprchovací kút je vybavený kohútikom na oplachovanie nôh.

Cena v čase recenzie: 467,05 €

Výpredaj solárna záhradná sprcha 38 L

Solárna sprcha Hawaii v čierno-striebornej farbe je dokonalým alternatívnym riešením ohrevu vody, ktoré je bez finančných nákladov. Zároveň ponúka príjemné osvieženie vo vonkajšej sprche. Určite ju oceníte po náročnej práci v záhrade, pred vstupom do bazéna alebo na opláchnutie tesne po plávaní vo vonkajšom bazéne.

Cena v čase recenzie: 120,65 €