Sprchy k záhradnému bazénu

Sprchovanie pred vstupom do bazéna skutočne ovplyvňuje kvalitu vody. Ak sa sprchujete, do bazéna sa nedostanú nečistoty, ktoré môžu spôsobiť znečistenie. Sprchy pre záhradný bazén tak šetria bazénovú chémiu a udržujú vodu dlhšie čistú.

Záhradné bazénové sprchy sú praktickým a veľmi účinným doplnkom. Tu si môžete vybrať medzi konvenčnou a solárnou verziou. Klasická prenosná sprcha je jednoduchá z hľadiska inštalácie vďaka kvalitnej konštrukcii, záhradnú hadicu možno ľahko priskrutkovať. K dispozícii je alternatíva z ľahkého a pevnejšieho materiálu. V každom prípade tento prospešný záhradný doplnok zaujme aj dizajnom. Ďalšou možnosťou sú veľmi obľúbené solárne sprchy, pri ktorých sa môžete pred vstupom do bazéna osprchovať teplou vodou, pretože tento typ funguje na báze využívania slnečnej energie. Ocenené záhradné bazénové sprchy sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu, či už ide o telo z nehrdzavejúcej ocele, hliníka alebo plastu atď.

Modrý dizajn hliníková vonkajšia solárna sprcha

Hliníková sprcha s jedinečným dizajnom. Hliníková sprcha s 24l nádržou na vodu. Sprchovanie je príjemné vďaka veľkej sprchovej hlavici a sprchovací kút je vybavený kohútikom na oplachovanie nôh.

Cena v čase recenzie: 467,05 €

Výpredaj solárna záhradná sprcha 38 L

Solárna sprcha Hawaii v čierno-striebornej farbe je dokonalým alternatívnym riešením ohrevu vody, ktoré je bez finančných nákladov. Zároveň ponúka príjemné osvieženie vo vonkajšej sprche. Určite ju oceníte po náročnej práci v záhrade, pred vstupom do bazéna alebo na opláchnutie tesne po plávaní vo vonkajšom bazéne.

Cena v čase recenzie: 120,65 €