Svadobné stany

Či už plánujete veľkú alebo malú svadbu, svadobné stany sú tu na to, aby poskytli potrebné zázemie pre všetkých vašich hostí. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí a vzorov. Môžu byť vybavené podlahou alebo bez podlahy, látkovými stropmi alebo baldachýnmi či inými dekoráciami, ktoré navodia romantickú atmosféru.

Svadobné stany môžu poskytnúť dostatok priestoru pre všetkých hostí, zásobovanie alebo hudobnú skupinu. Pevná a stabilná konštrukcia svadobných stanov zaručuje ochranu svadobčanov pred nepriazňou počasia. Niekedy je možné svadobný stan doplniť aj osvetlením alebo vykurovaním. Svadobné stany sú tiež skvelé, ak zistíte, že plánovaný priestor nie je dostatočne veľký.

Stany môžu byť v rôznych farbách a s rôznymi veľkosťami bočných okien. Bočné steny s oknami poskytujú prirodzené svetlo vo vnútri stanu. Výhodou je možnosť postaviť párty stan prakticky kdekoľvek, dokonca aj na lúke. Takto budete chránení pred nepriazňou počasia, ale zároveň budete blízko prírody.

Biely záhradný stan 4×6 m

Záhradný stan s dĺžkou 4×6 m v neutrálnej bielej farbe ponúka dostatok priestoru. Elegantný a krásny záhradný stan z nepremokavého polyetylénového materiálu je ideálny na všetky párty a podujatia. Ochráni vás pred nečakanými dažďovými prehánkami, nadmerným slnečným žiarením a v chladnejších večerných hodinách aj pred chladom a prievanom.

Cena v čase recenzie: 369,27 €