Vchodové prístrešky

Montážou vchodového prístrešku nielenže ochránite vstupné dvere, ale aj priestor blízkeho zádverie. Vďaka relatívne krátkemu zastrešenia sa nebudete musieť už obávať nečakaného dažďa ani snehovej nádielky. Naviac udrží suchú tiež rohožku, takže už nebudete nosiť domov na topánkach nečistoty. Dôležitým parametrom je voľba materiálu celej konštrukcie. Mnohí stále volia masívne drevené hranoly s klasickou strešnou krytinou. Takýto produkt vyžaduje každoročné starostlivosť v podobe nového ochranného náteru olejom. Existujú ale aj iné, bezúdržbové možnosti. Jednou z nich je hliníková konštrukcia krytá polykarbonátom s vysokou priepustnosťou denného svetla. Takýto vchodový prístrešok sa bude náramne hodiť k modernej fasáde. Niekedy dokonca bývajú vystužené nerezovou oceľou pre naozaj dlhú životnosť.

Väčšinu vchodových prístreškov zvládnete pripevniť sami. Ak si ale necháte prístrešok vyrobiť na mieru v atypických rozmeroch, je lepšie zjednať si odborníka, ktorý vám prístrešok profesionálne upevní.

Lacný vstupný prístrešok 150 x 100 cm

Nenechajte si dažďom a snehovými prehánkami spláchnuť vchodové dvere. Kúpte si nad ňu vchodový prístrešok s rozmermi 150 x 100 cm, ktorý je inteligentným, lacným a účinným riešením. Prístrešok poskytuje vchodovým dverám praktickú ochranu pred poveternostnými vplyvmi a zároveň tieň.

Cena v čase recenzie: 99,19 €

Vchodová strieška z polykarbonátu 200×100 cm

Extra veľký prístrešok vás ochráni pred nepriazňou počasia. Vďaka jednoduchému špagátu budete mať prístrešok nainštalovaný rýchlo.

Cena v čase recenzie: 126,19 €