Záhradná hadica

Sortiment záhradných hadíc je v dnešnej dobe veľmi široký. Vyberať môžete podľa viacerých parametrov. V prvom rade podľa vnútorného priemeru a potom tiež podľa dĺžky. Dlhšie hadice sú praktické na dosah po celej záhrade, avšak sa s nimi potom horšie manipuluje, popr. musíte zakúpiť i navíjanie. Skvelé riešenie poskytujú tiež zmršťovacie hadice, ktoré vynikajú svojou ľahkosťou i skladnosťou. Naviac sa dokážu natiahnuť až na trojnásobok svojej dĺžky.

Najmodernejším typom sú priesakové porézne hadice, ktoré dokážu dlhodobo odolávať nepriazni počasia. Tieto hadice sú po celú sezónu uložené medzi záhonmi a zaisťujú rovnomernú zálievku priamo ku koreňovému systému rastlín. Klasické záhradné hadice odolávajú vysokému tlaku vody vďaka tkanému vystuženie. Niektoré obsahujú aj plášť proti prenikaniu slnečného svetla, ktorý minimalizuje rast rias vo vnútri tubusu. Vonkajšia vrstva by mala byť odolná voči UV žiareniu a teplotným rozdielom. Flexibilnejší hadice ľahšie zvládajú ohýbanie a ani častejším používaním nehrozí ich prasknutiu.

Predlžovacia hadica do 15 m

Superhoze Plus Soaker Hose od spoločnosti Hozelock bude nepochybne ideálnym nástrojom na zavlažovanie vašej záhrady. Odolná vonkajšia vrstva strečovej hadice na vodu je vyrobená z tkaného polyesteru, ktorý výborne odoláva UV žiareniu, zatiaľ čo vnútorná vrstva je vyrobená zo 100 % prírodného kaučuku.

Cena v čase recenzie: 50,35 €

Predlžovacia záhradná hadica 40 m

Superhoze 40 m navíjacia hadica je prakticky nepostrádateľným pomocníkom, účinným doplnkom, ktorý zaujme aj svojím farebným, dizajnovým prevedením. Je dôkazom toho, že aj praktický záhradný pomocník môže zaujať pekným dizajnom. Vonkajšia hadica v krásnej žltej farbe je vhodná do každého vonkajšieho prostredia.

Cena v čase recenzie: 77,76 €

Lacná záhradná hadica so zmršťovacou fóliou vrátane multifunkčného postrekovača

Pustite vodu! Záhradná hadica Waldbeck Water Wizard 22 je malý zavlažovač, ktorý prerastie sám seba. S flexibilnou hadicou Waldbeck Water Wizard 22 je zalievanie čistá zábava: už žiadne lámanie, žiadne zalomenie a navyše nízka hmotnosť – a zalievanie je samozrejmosťou!

Cena v čase recenzie: 26,78 €

Waldbeck Steelflow 50 flexibilná oceľová záhradná hadica so sprchovou hadicou

Záhradná hadica Steelflow je skvelým pomocníkom pre všetkých šikovných záhradkárov! Vďaka pevnému, ale pružnému plášťu z nehrdzavejúcej ocele statočne odoláva mnohým nebezpečenstvám, ktoré sa bežne vyskytujú v záhrade. Takže sa nemusíte obávať počasia ani slnka

Cena v čase recenzie: 53,6 €

Záhradný hadicový navijak Hozelock 2436R3535

Praktický nabíjací vozík výrazne uľahčuje zavlažovanie záhrady.

Cena v čase recenzie: 79,73 €