Záhradná párty stany a altány výpredaj

Plánujete záhradné párty, rodinnú oslavu či chcete vytvoriť na záhrade príjemné miesto na odpočinok? Ak áno, potom sa vám bude určite hodiť stan, ktorý vytvorí tienisté miesto a ochráni vás pred dažďom, vetrom a komármi. Mrknite do výpredaja záhradných párty stanov a altánov, kde možno vždy nájsť skvelé stany za bezchybnú cenu!

Altány a záhradné stany sú ideálne v lete k bazénu či na terasu. Ich hlavnou funkciou je ochrana pred horúcimi slnečnými lúčmi, avšak možno ich doplniť aj praktickými moskytiérami. Počet bočníc je rôzny, záleží, aký typ záhradného stanu si vyberiete. Ak však túžite po súkromí, odporúčame bočnice z tmavej látky, ktoré možno v prípade potreby zatiahnuť.

So záhradným stanom sa už nemusíte obávať toho, že znenazdania na vašej záhradnej oslave či večierku začne pršať. Teraz máte možnosť zaistiť všetkým svojim hosťom príjemné prostredie.

Luxusná hliníková bioklimatická pergola 4 x 3 m

Luxusný záhradný prístrešok je dokonalým spôsobom, ako si oddýchnuť s rodinou a priateľmi v záhrade. Ide o bioklimatickú pergolu, ktorá je vyrobená z hliníka a má zaťahovaciu strechu. Nastaviteľné lamely na streche poskytujú ochranu pred dažďom a slnkom a zároveň umožňujú cirkuláciu vzduchu a prenikanie slnečného svetla. Lamely sa dajú tiež otáčať do troch rôznych polôh – 45°, 90° a 135° – čo umožňuje prirodzené prúdenie vzduchu, ako aj flexibilné množstvo slnečného svetla. Táto bioklimatická pergola je ideálna na vonkajšie podujatia, ako sú párty a grilovanie, pretože poskytuje ochranu pred dažďom a ostrým poludňajším slnkom.

Cena v čase recenzie: 3 860 €

Lacný zelený záhradný párty stan 3 x 6 m

Ak plánujete podujatie pod holým nebom, svadbu alebo večierok, určite zvážte obstaranie záhradného párty stanu. Vodotesný párty stan, ako je napríklad zelený záhradný párty stan s rozmermi 3 x 6 m, je vynikajúcou investíciou, ktorá ochráni vašich hostí a vybavenie pred nečakanými zmenami počasia. Hoci je tento záhradný párty stan cenovo dostupný, je vyrobený z kvalitného polyetylénového materiálu, ktorý zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Jeho štyri plne uzatvárateľné steny a tri veľké okná na každej z nich poskytujú ochranu a súkromie.

Cena v čase recenzie: 158,89 €

Biely záhradný stan 4×6 m

Záhradný stan s dĺžkou 4×6 m v neutrálnej bielej farbe ponúka dostatok priestoru. Elegantný a krásny záhradný stan z nepremokavého polyetylénového materiálu je ideálny na všetky párty a podujatia. Ochráni vás pred nečakanými dažďovými prehánkami, nadmerným slnečným žiarením a v chladnejších večerných hodinách aj pred chladom a prievanom.

Cena v čase recenzie: 369,27 €

Veľká hliníková pergola 3 x 6 m s polykarbonátovou strechou

Elegantné, rýchle a lacné riešenie na zakrytie verandy. Moderná a praktická hliníková pergola, ktorá dlho vydrží, je cenovo výhodná, skvele vyzerá a dvaja ľudia ju postavia za jedno popoludnie.

Cena v čase recenzie: 1 414 €

Luxusný záhradný sklenený pavilón

Nič nie je lepšie ako praktické veci. Tu v podobe vonkajšieho pavilónu. Výber spôsobu použitia je na vás. V každom prípade zaujme krásnym dizajnom, ktorý z neho robí vhodný prvok do každého exteriéru. Poslúži v záhrade aj na chate.

Cena v čase recenzie: 2 373,80 €

Záhradný altánok so závesmi Blumfeldt Mondo

Čas na párty! So záhradným altánkom Blumfeldt Mondo bude každá párty úspešná bez ohľadu na počasie. Záhradný altánok musí byť pekný, stabilný a flexibilný, aby sa letný pobyt v záhrade stal zážitkom. Párty stan Blumfeldt Mondo tieto očakávania prekonáva. Záhradný stan s rozmermi takmer 3 x 3 m so šikmou strechou, ozdobnými kovovými ornamentmi a decentnými bočnými stenami nielen dobre vyzerá

Cena v čase recenzie: 291,15 €

Altánok pre terasy so zaťahovacími stenami

Panterový altánok Cortina so strechou ponúka všetko, čo potrebujete na to, aby ste svoju záhradu alebo terasu premenili na tienisté miesto, kde budete chcieť bez väčšej námahy tráviť každú voľnú chvíľu v lete. Altánok Blumfeldt v okamihu premení vaše záhradné posedenie na zónu oddychu, rozjímania a pokoja

Cena v čase recenzie: 899,90 €