Záhradné domčeky

Sú praktické, vysoko funkčné, kvalitné a ponúka mnohostranné využitie. Efektívne riešenie nielen pre uskladnenie záhradného nábytku, náradia a ďalších vecí. Záhradné domčeky tvoria dôležitú súčasť každej správnej záhrady. A nielen to.

Záhradné domčeky ponúka efektívne riešenie pre uloženie vecí nielen na zimu či mimo sezónu. Podstata tkvie vo výbere. Niektoré domčeky sú vhodné pre uskladnenie všetkých záhradných pomocníkov, nábytku, zloženého nafukovacieho bazéna a pod., Kedy tak všetky tieto veci máte jednak uložené pod strechou, teda nie sú na daždi, na mraze pod. Taktiež môžete zaobstarať záhradný domček na svoj pozemok či záhradku, ktorý poslúži ako úschovňa a ponúkne aj potenciálna možnosť schovanie sa pred nepriaznivým počasím či nocľah. Vďaka záhradnému domčeku máte všetko náležite uskladnený prehľadne a na jednom mieste.

Na výber sú záhradné domčeky z dreva, plastu či plechu. Vďaka oknám tak je vo vnútri aj dostatok svetla pre ľahkú orientáciu vnútri. Kvalitné záhradné domčeky sú vybavené vetracou mriežkou, teda veci nemôžu navlhnúť či sa inak poškodiť. Záhradný domček môžete premeniť aj v malú koníčkoch dielňu či domček na hranie pre deti.

Záhradný domček na uskladnenie nielen náradia

Záhradný domček ARCHER môžete použiť na uskladnenie napr. záhradného náradia, bicyklov, kosačiek, príslušenstva k bazénom atď. Záhradný domček v modernom dizajne sa hodí do každej záhrady. Dom má dvojité posuvné dvere a vysoký vstupný otvor, takže doň budete mať pohodlný prístup.

Cena v čase recenzie: 311,99 €

Záhradný domček s prístreškom OSCAR E-B

Vyzerá pekne vonku. Môžete ho umiestniť kdekoľvek v záhrade. Poskytuje úkryt pre veci pred nepriaznivým počasím. Vyznačuje sa bezúdržbovým celoročným používaním. Môže sa pochváliť dlhou životnosťou. Udrží veci skryté aj utajené. Vaša záhrada bude vyzerať pekne aj z dizajnového hľadiska.

Cena v čase recenzie: 565,69 €

Detský plastový domček s kvetmi

Krásny plastový záhradný domček vyzerá ako skutočný. Má otváracie okná a dvere. Súčasťou je kŕmidlo pre vtáky, kvetináč a bočná tabuľa na písanie a maľovanie. Domček je stabilný a umožňuje dieťaťu bezpečne preliezať a hrať sa.

Cena v čase recenzie: 144,90 €

Drevený dom s dvoma izbami

Drevený záhradný domček KARIBU MÜHLENTRUP s prírodnou strechou je ideálny na celoročné uskladnenie záhradného náradia, nábytku, kosačiek a iného záhradného vybavenia. Domček je široký 404 cm (predná strana s dverami) a dlhý 217 cm. Dom má dve miestnosti so samostatným vchodom.

Cena v čase recenzie: 2 814,53 €

Záhradný domček s posuvnými dverami a prístreškom

Kovový záhradný domček je ideálnym riešením na uskladnenie širokej škály náradia, záhradného nábytku a vybavenia. Prístrešok chráni obsah nielen pred špinou a prachom, ale aj pred vetrom a nepriaznivým počasím.

Cena v čase recenzie: 583,99 €

Záhradný domček v dekore mahagón/antracit

Záhradný domček N3 WPC mahagón/antracit je vyrobený z jedinečného materiálu EVOTECH (drevo-plast) a má robustnú konštrukciu s dvojitými stenami, do ktorých sa dá vŕtať. Okrem toho má masívnu konštrukciu strechy, široké dvojité dvere a odolnú podlahu s nosnosťou 150 kg/m2.

Cena v čase recenzie: 2195,24 €

GLOBEL 1012 domček na náradie a vonkajší sklad

Záhradný domček na náradie GLOBEL 1012 v antracitovej farbe je vhodný na celoročné uskladnenie náradia, kosačiek, nábytku a iného záhradného vybavenia. Rozmery domu sú 295 x 361 cm. Steny záhradného domčeka sú vyrobené z kvalitného profilovaného oceľového plechu.

Cena v čase recenzie: 794 €

Záhradný drevený dom s terasou Agawa 366/516

Záhradný domček Agawa 366/516 v elegantnom a nadčasovom dizajne je vhodný do každého exteriéru. Vďaka svojmu dizajnu sa hodí k akémukoľvek štýlu vonkajšieho nábytku. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu sa neomrzí ani po rokoch. Drevený záhradný domček zútulňuje exteriér a vyniká najmä funkčnosťou a praktickosťou.

Cena v čase recenzie: 1 799 €

Kovový záhradný domček v hnedej farbe 257x392x181 cm

Ako efektívne uskladniť všetko záhradné náradie, nábytok, vybavenie a iné menšie či väčšie predmety? Ako udržiavať záhradu v poriadku? Ako chrániť veci pred poveternostnými vplyvmi a zachovať ich funkčnosť, predĺžiť ich životnosť? Kľúčom k úspechu je dobré skladovanie. A práve to vám poskytne tento záhradný domček.

Cena v čase recenzie: 564,99 €

Priestranný plastový domček Duramax APEX s podlahovou konštrukciou

Niet nad čistú a upratanú záhradu. Ale ako sa vysporiadať s vecami, ako sú záhradné náradie, stroje, bicykle? Ako zabezpečiť vhodné skladovanie pozemných bazénov počas zimy? Ako všetko chrániť pred poveternostnými vplyvmi? Tento praktický záhradný domček ponúka riešenie. Vhodný do každej záhrady.

Cena v čase recenzie: 806,05 €

Záhradný domček s rozmermi 178×178

Záhradný domček je nielen pekným, ale aj praktickým doplnkom do záhrady, môže slúžiť na oddych, ale aj na uskladnenie záhradného náradia. Záhradný domček je vyrobený z kvalitného dreveného materiálu.

Cena v čase recenzie: 685 €

Drevený záhradný domček s prístavbou

Drevený záhradný domček Dekorhome s prístavbou zaujme funkčnosťou, praktickosťou a dizajnom. Tento model má šikmú strechu a dvojité výklopné dvere s oknom v každom krídle. Stavebným materiálom domčeka sú 19 mm hrubé profily dokonale vyfrézované zo severského smreka.

Cena v čase recenzie: 3 432 €

Záhradný domček 400×400 cm zo smrekového dreva

Ako skladovať veci v exteriéri počas celého roka? Ako uskladniť cez zimu pozemný bazén, záhradný nábytok? Ako si užiť a ešte viac vychutnať a predĺžiť pobyt vonku? Tento krásny drevený domček vám poskytne praktické riešenie. Bude vyzerať krásne v každom exteriéri.

Cena v čase recenzie: 2 399 €

Skrinka na náradie Bianca z masívneho smrekového dreva

Potýkate sa s nedostatkom úložného priestoru v záhrade alebo na chate? Stojíte pred dilemou, ako uskladniť všetky svoje nástroje? Majte všetko bezpečne uložené na jednom mieste. Kúpou záhradného domčeka na náradie všetko správne vyriešite. Jednoduchšie to už byť nemôže. Posúďte sami.

Cena v čase recenzie: 661,61 €