Záhradné kreslá

Ak vyberáte vhodné záhradné kreslo, určite hľadáte rozumný kompromis medzi funkčnosťou a pohodlím. V bohatej ponuke určite nájdete to pravé záhradné kreslo, ktoré vám poskytne potrebný komfort nielen pri relaxácii. Predajcovia ponúkajú záhradný nábytok v mnohých farebných variantoch, dizajnoch či materiálovom prevedení. U kresiel je ale veľmi dôležité zamerať sa aj na samotnú konštrukciu. Tá môže byť polohovateľná či pevná. Oboje poskytuje svoje výhody aj nevýhody. U pevného nábytku využijete len jedinú možnú polohu sedenia, zatiaľ čo polohovateľná konštrukcia poskytuje individuálne nastavenie opierky k odpočinku. Za to je ale náročnejšie na údržbu pohyblivých spojov.

Dôležitým parametrom je ďalej materiál. Vyberať môžete od plastu až po skutočne tvrdé exotické drevo. Životnosť každého materiálu predĺžite pravidelnou údržbou a čistením. Plastový nábytok vyniká nižšou hmotnosťou a homogénnym povrchom, takže sa ľahšie udržiava a lepšie sa s ním manipuluje. Drevo si svoje vlastnosti udrží pri pravidelnej starostlivosti olejom.

Záhradný jedálenský set z kovu a umelého ratanu

Vychutnajte si teplé dni naplno vo svojej záhrade. So záhradnou súpravou HABIK to už nemusí byť len fantázia. Ponúka dokonalé pohodlie a vytvára elegantný prvok v záhrade. Päťdielna súprava obsahuje štyri kreslá a jeden okrúhly stôl, takže môžete obslúžiť aj najväčšiu návštevu.

Cena v čase recenzie: 716,45 €

Záhradné kreslo z prírodného ratanu a bambusu

Materiál bambus a ratan, prírodná povrchová úprava. Výška sedadla 44 cm, odporúčaná nosnosť do 110 kg.

Cena v čase recenzie: 65,61 €

Záhradné ležadlo GRACILIS

Ako si užiť relaxáciu vonku v záhrade, pri bazéne alebo kdekoľvek na terase či balkóne? Toto funkčné ležadlo, ktoré sa dá premeniť aj na praktickú kempingovú stoličku, je na tento účel ako stvorené.

Cena v čase recenzie: 57,41 €

Moderná súprava záhradného nábytku – kov a prútie

Ako si vytvoriť príjemné a útulné vonkajšie posedenie, aj keď nemáte veľkú záhradu? Jednoduché a ľahké. Ak chcete pohodlnú súpravu, ktorá sa zmestí aj na váš balkón, tu je elegantná a nadčasová súprava.

Cena v čase recenzie: 64,48 €

Luxusná ratanová sedacia súprava s baldachýnom

Originálny záhradný nábytok pozostáva z týchto segmentov: pohovka so sklápacou strechou, dve ďalšie kreslá a stôl, ktorý môže byť zároveň stoličkou. Ide teda o celkom praktickú súpravu, do ktorej sa zmestí až 6 osôb. Vďaka modulárnej konštrukcii ju možno použiť ako rohovú alebo ako pohovku s ďalšími samostatnými sedadlami.

Cena v čase recenzie: 1 193,50 €

Terasové kreslo MANAU z bambusu a prírodného ratanu

Med dizajn , odnímateľné sedadlá s bavlneným poťahom, výplň kapok. Výška sedadla 50 cm, odporúčaná nosnosť do 110 kg.

Cena v čase recenzie: 80,6 €