Záhradné lavice a lavičky

Umiestnením lavičky do záhrady vytvoríte kúzelnej zákutia k odpočinku. Vyberať môžete zo širokého sortimentu podľa veľkého množstva parametrov. Prvým z nich bude určite vzhľad. Je vaša záhrada skôr rustikálne či moderné s jasnými a udržiavanými líniami? Lavička musí do prostredia skvele zapadnúť, aby nerušila celkový dojem okolia. Ďalším kritériom pri výbere bude určite materiál.

Dnes sa nemusíte obávať ani plastu, mnohí výrobcovia si dávajú na kvalite záležať a vy tak môžete získať vysoko dizajnový kúsok, ktorý vydrží dlhé roky za slušnú cenu. U záhradného nábytku sa však najčastejšie stretnete s kovom, drevom a ich kombinácií. Klasikou je spojenie kovového rámu a drevené sedacie plochy. Drevený nábytok ale vyžaduje najviac starostlivosti. Za to sa vám odvďačí dlhou životnosťou a nemenným vzhľadom. U kovových konštrukcií udržujte čisté spoje a kontrolujte ich pevnosť, aby nedošlo vplyvom pohybu k narušeniu spojenia a zatekaniu vody s nečistotami.

Drevená záhradná súprava Bravo

Záhradný set BRAVO 180 cm sa skladá z dvoch lavičiek a stola. Je vyrobený z borovicového dreva s kovovou základňou. Drevo je impregnované dubovou farbou + lakované. Veľkou výhodou tejto súpravy je možnosť zloženia podstavca – ľahšie sa tak skladuje alebo prepravuje. Certifikát FSC – zaručuje kvalitu použitého materiálu.

Cena v čase recenzie: 355,50 €

Záhradný pivný set PIKNIK z borovicového dreva

Záhradný set PIKNIK je vyrobený z kvalitného borovicového dreva. Vhodný na akúkoľvek malú záhradnú párty alebo grilovačku. Drevo je lakované bordovou farbou. Súprava sa skladá zo stola a dvoch lavíc, ktoré sú k nemu pripojené. Certifikát FSC zaručuje zákazníkom, že drevo, z ktorého je výrobok vyrobený, je kvalitné a zdravé.

Cena v čase recenzie: 242,99 €

Drevený záhradný pivný set PIKNIK 200 cm

Záhradný set PIKNIK 200 sa skladá zo stola a dvoch lavičiek, ktoré sú k stolu pripojené. Je vyrobený z kvalitného borovicového dreva. Drevo je impregnované bordovou farbou. Certifikát FSC – zaručuje kvalitu použitého materiálu.

Cena v čase recenzie: 217,60 €