Grily na drevené uhlie

Grily na drevené uhlie sa vyznačujú nezameniteľnou atmosférou, ktorú pri grilovaní vytvárajú. Tento typ grilu je oceňovaným a praktickým nástrojom na záhradné grilovanie a vychutnávanie dobrého jedla, ktoré nádherne vonia drevom.

Bezpečné a pohodlné grilovanie je zabezpečené vďaka stabilnej konštrukcii, ktorá zaručuje, že sa pri grilovaní neprevráti. Kvalitný grilovací rošt, či už ide o grilovací rošt z nehrdzavejúcej ocele alebo liatinový grilovací rošt, zaručuje maximálny pôžitok z grilovania. Grily na drevené uhlie sa líšia odolnosťou a tepelným výkonom v závislosti od materiálu, t. j. či ide o smaltovaný, nerezový alebo liatinový gril. Ak dávate prednosť rýchlej príprave jedla, vysoká teplota tohto typu grilu vám to umožní, pretože využíva pevné palivo, ktoré dosahuje vysoké teploty, vďaka čomu je grilovanie rýchlejšie. V tejto súvislosti sa ponúkajú aj priame a nepriame spôsoby grilovania. Môžete grilovať nielen mäso, ryby, ale aj zeleninu atď.

Biely okrúhly záhradný minigril

Kovový gril s neobvyklým dizajnom je vhodný na grilovanie v záhrade, na terase alebo na balkóne a vďaka malým rozmerom aj na cesty. Tento gril v retro štýle je vhodný aj ako darček – určite poteší vašich blízkych! Gril je uzatvárateľný, má drevené rukoväte a centrálne vetranie.

Cena v čase recenzie: 23,33 €

Okrúhly záhradný minigril v retro dizajne

Malý, ale veľký pomocník – to je záhradný minigril v roztomilom zelenom dizajne. Jeho atraktívny a ľahko prenosný dizajn oceníte najmä vtedy, ak sa chystáte na dovolenku s karavanom alebo na víkend na chatu. Tento výkonný vonkajší gril malých rozmerov je jednoducho ideálnym spoločníkom na cesty a výlety na záhradu.

Cena v čase recenzie: 31,69 €