Grily na drevené uhlie

Grily na drevené uhlie sa vyznačujú nezameniteľnou atmosférou, ktorú pri grilovaní vytvárajú. Tento typ grilu je oceňovaným a praktickým nástrojom na záhradné grilovanie a vychutnávanie dobrého jedla, ktoré nádherne vonia drevom.

Bezpečné a pohodlné grilovanie je zabezpečené vďaka stabilnej konštrukcii, ktorá zaručuje, že sa pri grilovaní neprevráti. Kvalitný grilovací rošt, či už ide o grilovací rošt z nehrdzavejúcej ocele alebo liatinový grilovací rošt, zaručuje maximálny pôžitok z grilovania. Grily na drevené uhlie sa líšia odolnosťou a tepelným výkonom v závislosti od materiálu, t. j. či ide o smaltovaný, nerezový alebo liatinový gril. Ak dávate prednosť rýchlej príprave jedla, vysoká teplota tohto typu grilu vám to umožní, pretože využíva pevné palivo, ktoré dosahuje vysoké teploty, vďaka čomu je grilovanie rýchlejšie. V tejto súvislosti sa ponúkajú aj priame a nepriame spôsoby grilovania. Môžete grilovať nielen mäso, ryby, ale aj zeleninu atď.

Lacný mobilný gril na drevené uhlie Weber na kolieskach

Ideálny gril pre tých, ktorí si chcú kúpiť svoj prvý klasický kotlový gril ako cenovo výhodný základný model. Ugriluje rovnaké pochúťky ako ktorýkoľvek iný kotlový gril Weber, ale čistenie grilu a nastavovanie prieduchov je pracnejšie ako pri modeloch Original Kettle alebo Kettle Plus.

Cena v čase recenzie: 135 €

Gril na drevené uhlie Weber Master-Touch Premium 3 v 1

Hľadáte plnohodnotný gril na pravú americkú grilovaciu párty? Potom oceníte gril na drevené uhlie Weber Master-Touch Premium 3 v 1, ktorý vám uľahčí prípravu všetkých druhov šťavnatých jedál známych z amerických filmových trhákov. Vyčarujte si vo svojej záhrade alebo na terase pravú americkú atmosféru a pozvite všetkých svojich priateľov!

Cena v čase recenzie: 402,82 €

Vonkajší gril Masterbuilt s čiernou keramikou

Keramický gril Masterbuilt má päťdielnu ohnisko a hrubostenný keramický plášť, na ktorý sa vzťahuje doživotná záruka. Princípom keramického grilu je dlhodobá akumulácia tepla. Preto ani pri častom otváraní veka nedochádza k dlhodobým a prudkým poklesom teploty, a teda ani k nerovnomernému vareniu jedla.

Cena v čase recenzie: 922,86 €

Biely okrúhly záhradný minigril

Kovový gril s neobvyklým dizajnom je vhodný na grilovanie v záhrade, na terase alebo na balkóne a vďaka malým rozmerom aj na cesty. Tento gril v retro štýle je vhodný aj ako darček – určite poteší vašich blízkych! Gril je uzatvárateľný, má drevené rukoväte a centrálne vetranie.

Cena v čase recenzie: 23,33 €

Okrúhly záhradný minigril v retro dizajne

Malý, ale veľký pomocník – to je záhradný minigril v roztomilom zelenom dizajne. Jeho atraktívny a ľahko prenosný dizajn oceníte najmä vtedy, ak sa chystáte na dovolenku s karavanom alebo na víkend na chatu. Tento výkonný vonkajší gril malých rozmerov je jednoducho ideálnym spoločníkom na cesty a výlety na záhradu.

Cena v čase recenzie: 31,69 €